Dok smo jos u elementu...

Jednogodišnji čušpajz

Moderator: niniane

BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

ire wrote:ovak, GoH-a i Gosa glede..
Berislave, ti si u jednoj dretvi ispredlagao sve te raznorazne GoHove za ovu godinu, no nitko po tom pitanju ništa nije u?inio iz razno raznih razloga. ni ti sam nisi ništa u?inio. ako želiš, možeš obnoviti tu raspravu za sljede?i sferakon, ali ja zbilja ne vidim smisao da se raspravlja zašto toga nije bilo ove godine jer je to samo gubljenje vremena.
Mozda smo se krivo razmeli, ali ja o tome nisam mislio raspravljati -- samo sam iznio osobne dojmove. Nadam se da je to jos uvijek dopusteno.
ire wrote:
Berislav wrote:Krivo ti je rekla.
što je krivo? koji je dio kriv? jesu li obje rije?i krive ili samo jedna? kako je krivo 'SFera'?? i na samom sajtu i na ?lanskim iskaznicama se piše SF veliko i era malo.. kako je to?no ako to nije to?no?
Ma to je tocno. Fali mi smajli u postu. Enivej, ocito svi mi skupa imamo malo problema u komunikaciji.
o spavaonici se raspravljalo sino? i ne može se još re?i ho?e li toga biti sljede?e godine ili ne?e, ali je uzeto na razmatranje
Znaci smijemo i dalje iznositi svoja misljenja o toj temi? I svima ostalima?
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

nisam nigdje rekla da se išta ne smije, samo da je besmisleno.. smijem valjda ja re? svoje mišljenje?

a što se spavaonica ti?e, ko što rekoh, 'uzeto na razmatranje' :dontknow: ho?e li oni koji ?e to razmatrat donjeti ovakvu ili onakvu odluku, to ne mogu znati. samo prenjeh informaciju.
Instant Geek. Just Add Coffee.
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

ire wrote:nisam nigdje rekla da se išta ne smije, samo da je besmisleno.. smijem valjda ja re? svoje mišljenje?

a što se spavaonica ti?e, ko što rekoh, 'uzeto na razmatranje' :dontknow: ho?e li oni koji ?e to razmatrat donjeti ovakvu ili onakvu odluku, to ne mogu znati. samo prenjeh informaciju.
Sve 5. :mrgreen:
Post Reply