Sponzori

Jednogodišnji čušpajz

Moderator: niniane

BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Sponzori

Unread post by BerislavLopac »

Malo si razmisljam, trebalo bi se opet malo angazirati u pronalazenju sponzora za Sferakon. Ne moraju to biti samo oni koji ce dati pare; ne bi bilo lose naci i "pokrovitelje", tj. oni koji mogu napraviti dobru promidzbu i prosiriti krug zainteresiranih za konvenciju.

Neki dan me s fotke pogledala jedna faca koja mi se cini kao idealan pokrovitelj: Hrvoje Prcic, kao urednik lokalnog National Geographica i kao jedan od osnivaca SFere, te dugogodisnji urednik Siriusa. Ako nista drugo, predlazem da ga se pozove kao ProGoH-a.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Izvrsna ideja. U?ini to.
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

Dagi wrote:Izvrsna ideja. U?ini to.
Bih da stignem. Ja zasad radim sajt.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

pr?i?? ma da? radila tjedan dana ko tajnica u sanoma magu (izdaju NGM) i nosila mu poštu.. :iconbiggrin: glasan ?ovo
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

prijedlog: za sad mu pošaljite neko pismo. ?ovjek voli poštu i jako je tužan kad je ne dobije barem pe-šes komada dnevno :iconbiggrin:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

BerislavLopac wrote: Bih da stignem. Ja zasad radim sajt.
Okej, istina je da svatko radi [?]to Ĺželi i [?]to mu ide. Pitanje: radi[?] li sajt na svoju ruku ili je - recimo - oficijelni pothvat?
BerislavLopac wrote: prijedlog: za sad mu po[?]aljite neko pismo.
Pametno.
Guest

Unread post by Guest »

Dagi wrote:
BerislavLopac wrote:Bih da stignem. Ja zasad radim sajt.
Okej, istina je da svatko radi [?]to Ĺželi i [?]to mu ide. Pitanje: radi[?] li sajt na svoju ruku ili je - recimo - oficijelni pothvat?
U SFeri nista nije "oficijelno", tj. sve sto netko napravi a koristi klubu je dobrodoslo. Nemam jos dogovor s Vlatkom, ako to pitas, izmedju ostalog zato sto ni ne znam kakav je ove godine sastav organizacijske ekipe (ako ona uopce i postoji).

Zapravo, i nisam se bas najbolje izrazio: ne radim sajt, nego tehnicku podlogu za sajt, tj. dizajn i CMS. Sam sajt ce ovisiti o tome da ga netko redovno azurira (uz pomoc CMS-a); ako to nitko nece raditi, kako to obicno biva, opet ce sve propasti.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

U SFeri nista nije "oficijelno" (...)
Nisam ni mislio da Te Vlatko imenovao ukazom s predsjedni?kim pe?atom sloĹžene simbolike, u vi[?]e boja i kovina. U izvornom postu sam se ogradio rije?ju "recimo".
Zapravo, i nisam se bas najbolje izrazio: ne radim sajt, nego tehnicku podlogu za sajt (...)
Aha. Sad kuĹžim.
Sam sajt ce ovisiti o tome da ga netko redovno azurira (...); ako to nitko nece raditi, kako to obicno biva, opet ce sve propasti (istaknuo D.).
Aaaargh...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

evo dobrovoljno se javljam na svetu dužnost ažuriranja sajta..

sam nek me neko podu?i radit s tim PMS-om :iconbiggrin:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Bojan
Puppeteer
Posts: 136
Joined: 16 Dec 2003, 03:47
Location: Zagreb
Contact:

Re: Sponzori

Unread post by Bojan »

BerislavLopac wrote:Neki dan me s fotke pogledala jedna faca koja mi se cini kao idealan pokrovitelj: Hrvoje Prcic, kao urednik lokalnog National Geographica i kao jedan od osnivaca SFere, te dugogodisnji urednik Siriusa. Ako nista drugo, predlazem da ga se pozove kao ProGoH-a.
Sto se desilo s ovom idejom? Buduci da mi se ideja cini O.K, ja bih se rado potrudio oko toga, no, mislim da bi bilo bolje da to ucini netko tko covjeka poznaje osobno.
Post Reply