Zabavnost Sferakona

Jednogodišnji čušpajz

Moderator: niniane

Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Nimrod wrote: Istrakon radi isto što i SFerakon. Pušta besplatno samo one koji nešto rade.
Ovo nije točno, osim ako pod "nešto rade" ne računamo aktivnosti tipa: hodaju, dišu, piju i sl. Bio sam na tri Istrakona i jedini put kad sam vidio da netko nekome provjerava akreditaciju bilo je na ulazu za projekciju "Gospodara prstenova". Ali to je bilo SAMO ZA PROJEKCIJU. Na zadnjem Istrakonu je službeni stav bio da se bez plaćanja upada može slobodno ući, ali se ne može sudjelovati ni u kakvim aktivnostima (tipa igre i sl.). Neslužbeno, nitko nije nikoga provjeravao.
vlatko
Ewok
Posts: 5
Joined: 25 Sep 2004, 00:03

Unread post by vlatko »

ban wrote:
vlatko wrote:BTW, tko je izmislio ovu groznu pozadinu? PHPBB podrĹžava user preferences.
Svako malo netko o pozadini. Sto ljudi sto cudi. Rekao bi covjek da ce user preference spasiti stvar, medjutim, to je zasad iskljuceno jer su neki useri dobijali greske na nekim templateima kad je bilo omoguceno biranje.
Netko nesto zeznuo, netko nesto zeznuo... :blob:

Meni, recimo, ne rade smajlici ako ostavim kod oko njih.
ban wrote:Brat bratu, osim default skina Subsilvera ...
Na njega sam i mislio. Subsilver je sasvim okej, barem za mene. Mozda bi mi i ovaj bio okej, da nije bas ova nijansa plave. Nit je tamna nit je svijetla, sve se utapa jedno u drugo...
--
vlatko
vlatko
Ewok
Posts: 5
Joined: 25 Sep 2004, 00:03

Unread post by vlatko »

Zoran wrote:Na zadnjem Istrakonu je sluĹžbeni stav bio da se bez pla?anja upada moĹže slobodno u?i, ali se ne moĹže sudjelovati ni u kakvim aktivnostima (tipa igre i sl.). NesluĹžbeno, nitko nije nikoga provjeravao.
Da mi to napravimo, hocu reci da ne naplacujemo upad, bili bi vrlo brzo u duĹžni?kom zatvoru. :)

Nismo mi po?eli s provjerama i redarima zato [?]to smo gestapovski nastrojeni, nego zato jer moramo skupiti novce za SFerakon. Ono [?]to dobijemo kao sponzoriranje nije dovoljno. A ako ve? ljudi pla?aju, onda se ne?e nitko [?]vercati.
--
vlatko
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

ire wrote::( pobogu ljudi ko ?e ?itat ove traktate?? jel mi može tko dat sukus svega re?enog od izitpanjovog virtualnog zadovoljavanja nimrod?
Nimrod pise Vlatku masu svojih komentara.
Vlatko za sve krivi mene. :iconbiggrin:
Ban brani pozadinu (sajta, ne svoju).
Neki nesto komentiraju.
Vlatko i Nimrod se u nekim stvarima slazu, u nekima ne.

Gledajte nas sutra u novoj epizodi Ville Mari... Sori, zanio sam se.
User avatar
DadoM
Ewok
Posts: 13
Joined: 26 Sep 2004, 00:47
Location: Slavonski Brod

Unread post by DadoM »


Ako de?ko od 15 godina moĹže do?i prvi put i organizirati dva predavanja, donijeti film za prikazivanje uz predavanje i poku[?]ati organizirati natjecanje u pri?anju pri?a (koje je propalo zbog nedostatka interesa, ubr), onda moĹže svatko. Disclaimer: ovime ne Ĺželim re?i da je on idiot, ali ne vjerujem ni da je toliko napredan. Svejedno, bilo mi je izuzetno drago da mi se javio.
Evo, bas sam se registrirao i naletio na ovo.
Mislim, ono, tnx Vlatko, shvatit cu ovo kao... ohrabrenje.
Inace, mislim da su predavanja mogla proci i bolje (moje pocetno neiskustvo) ali i da je tehnika :x (projektor, PC) bila tu siguran sam da bi bilo bolje. (prijedlog za offtopic sadrzaj: gadjanje odgovornih za nedonosenje projektora na predavanje trulim rajcicama :iconbiggrin:
Ovo drugo si u pravu, je da sam precjenio svoje mogucnosti.
Dakle, javi mi se, dogovorit ?emo se. Sori ako ovo zvu?i bahato, ali to mi nije namjera. Stvarno bih volio da mi se javi[?]. I da prije toga doznam tko si.
Javljam se i da ucinim nesto za iduci SFERAKON - ovaj puta samo jedno predavanje, razmisljam o vise tema ali bit ce jedno i dobro; takodjer imam i neke ideje za ?laganije? sadrzaje i ako treba ikakvih filmova javi se da mail.
Takodjer, ako se treba pozabaviti necim odredjenim ili se radi tematski SFERAKON javi i to pa da se poblize dogovorimo.
Life is far too important to be taken seriously.
vlatko
Ewok
Posts: 5
Joined: 25 Sep 2004, 00:03

Unread post by vlatko »

Decius wrote:

Ako de?ko od 15 godina moĹže do?i prvi put i organizirati dva predavanja, donijeti film za prikazivanje uz predavanje i poku[?]ati organizirati natjecanje u pri?anju pri?a (koje je propalo zbog nedostatka interesa, ubr), onda moĹže svatko. Disclaimer: ovime ne Ĺželim re?i da je on idiot, ali ne vjerujem ni da je toliko napredan. Svejedno, bilo mi je izuzetno drago da mi se javio.
Evo, bas sam se registrirao i naletio na ovo.
Mislim, ono, tnx Vlatko, shvatit cu ovo kao... ohrabrenje.
Naravno da tako trebas shvatiti kao ohrabrenje! Sori ako sam zvucao drugacije (ovo ja stalno, je li? :)). Mislim, ima ljudi koji su od tebe stariji deset-petnaest godina, a opet se ustru?avaju ne[?]to odrĹžati i napraviti. Ne, ne ide nikog osobno ovdje.
Decius wrote:Inace, mislim da su predavanja mogla proci i bolje (moje pocetno neiskustvo) ali i da je tehnika :x (projektor, PC) bila tu siguran sam da bi bilo bolje. (prijedlog za offtopic sadrzaj: gadjanje odgovornih za nedonosenje projektora na predavanje trulim rajcicama :iconbiggrin:
Ovo drugo si u pravu, je da sam precjenio svoje mogucnosti.
Ono prvo: domar, dakle, vi[?]a sila.

Ovo drugo: nisu bile tvoje mogu?nosti u pitanju. Jednostavno nisu se ljudi javili. Nadam se da ?e idu?e godine biti bolja situacija.

Za ostalo se ?ujemo.
--
vlatko
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

BerislavLopac wrote:
ire wrote::( pobogu ljudi ko ?e ?itat ove traktate?? jel mi može tko dat sukus svega re?enog od izitpanjovog virtualnog zadovoljavanja nimrod?
Nimrod pise Vlatku masu svojih komentara.
Vlatko za sve krivi mene. :iconbiggrin:
Ban brani pozadinu (sajta, ne svoju).
Neki nesto komentiraju.
Vlatko i Nimrod se u nekim stvarima slazu, u nekima ne.

Gledajte nas sutra u novoj epizodi Ville Mari... Sori, zanio sam se.
LOLOLOLOLOLLOLOLOL :blob: :blob: :blob: :blob:

Naravno, Berislave, da I JA za sve krivim tebe. :iconbiggrin:
Od onoga što mi vlatko kaže da te krivim (a sam inače poslušna) do toga da te krivim jer si ti em počeo ovaj thread em bio taj zbog kojeg su se moji postovi o svemu tome našli tu. :iconbiggrin: :iconbiggrin:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

vlatko wrote:
Zoran wrote:Na zadnjem Istrakonu je službeni stav bio da se bez pla?anja upada može slobodno u?i, ali se ne može sudjelovati ni u kakvim aktivnostima (tipa igre i sl.). Neslužbeno, nitko nije nikoga provjeravao.
Da mi to napravimo, hocu reci da ne naplacujemo upad, bili bi vrlo brzo u dužni?kom zatvoru. :)

Nismo mi po?eli s provjerama i redarima zato što smo gestapovski nastrojeni, nego zato jer moramo skupiti novce za SFerakon. Ono što dobijemo kao sponzoriranje nije dovoljno. A ako ve? ljudi pla?aju, onda se ne?e nitko švercati.
redari su ove godine bili toliko gestapovki da me nisu htjeli bez akreditacije pustit ni da ti Goha predam. (i da, oni su na kraju popusitili). no, podržavam takav stav. ja sam se uredno vratila i platila kartu, ok? i mislim da ne bi bilo fer da neki ulaze besplatno, a neki ne. Jer bi se onda pak neki mogli osjećat ko ja danas kad sam pročitala Zoranov mail - naime meni na ulazu su uredno naplatili upad na Istrakon, a nitko nije ni natuknuo da ako sam već zakasnila na lov na blago u petak i ako nemam namjeru zavijati na mjesec mogu untura besplatno. :)
a službeni stav na stranici Israkona je da ako im netko želi pomoć, ima besplatni upad, - za volontere. zar nije? niakav drugi službeni stav nisam nigdje pročitala.
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Ali možeš to gledati i ovako: iako sam znao da me na Istrakonu nitko neće tražiti akreditaciju - ipak sam platio upad jer sam smatrao da je to o.k. i da cijena nije velika. Plus sam još kupio i zbirku. Kad se to zbroji ne dođe značajno jeftinije od Sferakona, ali to je bila moja odluka. Nitko me nije tjerao da platim. To je ono što mi se sviđa.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

možeš. imam i na to odgovora nekoliko al sad sam u gužvi.
ovo je samo da znaš da me nisi ušutkao :iconbiggrin:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

pa, zanimljivija si dok NE šutiš... :angel:
Post Reply