Sferakon

Jednogodišnji čušpajz

Moderator: niniane

ban

Sferakon

Unread post by ban »

Kad je zapravo ovogodisnji sferakon? Od 23.-25. 4.?
I potpitanje za Izitpajna i ostale sferase i sferasice ;), jel se zna kad ce online sferakon.hr?
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

nisam 'jedna od njih' al nosim neke informacije..
jes, datum održavanja je poprili?no to?an..
za sferakonski sajt nemam pojma o pojmu, al zato toplo preporu?am sferakonski BILTEN koji me nasmijo do suza.. :mrgreen:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

'jedna od njih' mi je rekla da su baš ti datumi, pa onda valjda jesu...
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

zar nije sferakon "tradicionalno" zadnji vikend travnja - mene su tako poučili sferaši
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

ire wrote:nisam 'jedna od njih' al nosim neke informacije..
jes, datum održavanja je poprili?no to?an..
za sferakonski sajt nemam pojma o pojmu, al zato toplo preporu?am sferakonski BILTEN koji me nasmijo do suza.. :mrgreen:
Hvala :)
Nimrod wrote:zar nije sferakon "tradicionalno" zadnji vikend travnja - mene su tako pou?ili sferaši
Pa... 23-25. je zadnji vikend travnja...
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

opet bivam nerazumljiva, sorry, mislila sam:

zar nije već tradicija da je Sferakon zadnji vikend travnja?

ove godine je, ono što sam ja htjela znati (a nisam pitala) da li je to bilo i svih prijašnjih godina, hence the navodnici?
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
ban

Unread post by ban »

Nimrod wrote:zar nije ve? tradicija da je Sferakon zadnji vikend travnja?
Mislim da je to neotradicija ;) Nekad je tradicija bila da je prvi vikendi svibnja. Uglavnom, tko pita ne skita. Bilo bi glupo da zapalim iz Osijeka, a ono nema Sferakona.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

ire wrote:nisam 'jedna od njih' al nosim neke informacije..
jes, datum održavanja je poprili?no to?an..
za sferakonski sajt nemam pojma o pojmu, al zato toplo preporu?am sferakonski BILTEN koji me nasmijo do suza.. :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
bilten je mrak! 8)
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ja se bojim ove sfere bogati.. :shock: prvo saznam da se i nosf prodao, sad mile, a ni mali zeleni, pardon, crveni nisu imuni.. :shock: bila jednom u toj piceriji, al mislim da nikad više.. mislim da su me pokušali vrbovat za svoje zle planove.. kao, mi ?emo tebi napravit literarnu radionicu, samo ti donesi nešto.. ma bilo je to meni sumljivo, kažem vam, previše su bili zapeli.. perverznjaci jedni! ne može se svako za pare kupit!! :evil:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

ire wrote:ja se bojim ove sfere bogati.. :shock: prvo saznam da se i nosf prodao, sad mile, a ni mali zeleni, pardon, crveni nisu imuni.. :shock: bila jednom u toj piceriji, al mislim da nikad više.. mislim da su me pokušali vrbovat za svoje zle planove.. kao, mi ?emo tebi napravit literarnu radionicu, samo ti donesi nešto.. ma bilo je to meni sumljivo, kažem vam, previše su bili zapeli.. perverznjaci jedni! ne može se svako za pare kupit!! :evil:
Mislim da bi i ti trebala pisat za Bilten. Ozbiljno. Ajd napiši nešto i pošalji mi.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Preliminarni program Sferakona 2004.:

http://www.sfera.hr/sferakon/
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Izitpajn wrote:
ire wrote:ja se bojim ove sfere bogati.. :shock: prvo saznam da se i nosf prodao, sad mile, a ni mali zeleni, pardon, crveni nisu imuni.. :shock: bila jednom u toj piceriji, al mislim da nikad više.. mislim da su me pokušali vrbovat za svoje zle planove.. kao, mi ?emo tebi napravit literarnu radionicu, samo ti donesi nešto.. ma bilo je to meni sumljivo, kažem vam, previše su bili zapeli.. perverznjaci jedni! ne može se svako za pare kupit!! :evil:
Mislim da bi i ti trebala pisat za Bilten. Ozbiljno. Ajd napiši nešto i pošalji mi.
Am beginning to see her point... :D
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Dagi wrote:Preliminarni program Sferakona 2004.:

http://www.sfera.hr/sferakon/
zanimljiva predavanja, no kakve sam ja sre?e :shock: ona koja me najviše interesiraju vjerojatno ?e bit u subotu kad ja nemrem do?..

*schmrtz* :(
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Mislim da bi i ti trebala pisat za Bilten. Ozbiljno. Ajd napiši nešto i pošalji mi.
YOU'RE FREAKING ME OUT MAN!!
Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply