SFeraKon 2007. (20.-22.4.)

Jednogodišnji čušpajz

Moderator: niniane

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

SFeraKon 2007. (20.-22.4.)

Unread post by Ire »

29. po redu SFerakon održat će se od 20. do 22. travnja 2007. godine na Fakultetu elektrotehnike i računarstva u Zagrebu.

Svi pojedinci i udruge koji žele sudjelovati na SFeraKonu 2007. ili imaju ideje u vezi programa, neka se slobodno jave Ireni na adresu:

ire(at)sfera.hr

Zainteresirani također mogu doći u prostorije društva SFera, svakog utorka od 20:00 sati.

+ Službene sferakonske stranice
+ SFeraKon Blog
+ SFera
+ BILTEN
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Unread post by Sandman »

samo jedno pitanjce, jel ima GoH-a ove godine?

jel traju pregovori ili nešto slično? :angel:
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ima, ima :tapsh: strpljen spašen
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Niko ništ ne piše o Sferakonu. :(
Ja se mu baš veselim, eto! :headbang:
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Mene zanima kakve su ponude za spavanje. Trebao bih negdje prespavati, a ne plaćaju mi se hoteli. Jel ima tko viška krevet, komad tepiha ili malo slame? Može i pseća kućica, pod uvjetom da u njoj nije nastanjena krvoločna sorta psa. Dakle, prolaze pudlice, španijeli, čiuvave...
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Budem ja provjerio sa sestrom jel ima ona kakve padobrance u to vrijeme pa ak nema možeš kod mojih staraca - 15-tak minuta do fera
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

kad smo vec kod spavanja, hoce li biti dozvoljeno spavanje na fer-u, sjecam se da je pretprosle godine bila neka frka oko toga?
nema me.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

@ Bahod
Super! Fala, unaprijed! :uzdravlje:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:Mene zanima kakve su ponude za spavanje. Trebao bih negdje prespavati, a ne plaćaju mi se hoteli. Jel ima tko viška krevet, komad tepiha ili malo slame? Može i pseća kućica, pod uvjetom da u njoj nije nastanjena krvoločna sorta psa. Dakle, prolaze pudlice, španijeli, čiuvave...
Ako posjeduješ vreću za spavanje, nisi alergičan na mačke i voliš Slovence, kod mene ima mjesta. :headbang: No, ja sam malo više od 15 minuta od FER-a. :dontknow:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

@ Nimrod - kad si već kod Slovenaca, udomiti ćeš sigurno jednog, a drugi - koji ozbiljno namjerava doći - ima takav ogroman peh sa hrvatskim konvencijama, da je njegov dolazak zbog toga pomalo upitan. :?
Fala puno! :uzdravlje:
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Zapravo mi je svjedeno gdje ću spavati, samo da nije dalje od Sesveta. Å to je više konvencijaša oko mene to bolje, jer se po Zagrebu snalazim kao krtica na suncu.

A imam vreću za spavanje, nisam alergičan na Slovence i volim mačke... ili je to drukčije išlo? Hmmm... vatever! :D
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Tanja.C wrote:@ Nimrod - kad si već kod Slovenaca, udomiti ćeš sigurno jednog, a drugi - koji ozbiljno namjerava doći - ima takav ogroman peh sa hrvatskim konvencijama, da je njegov dolazak zbog toga pomalo upitan. :?
Fala puno! :uzdravlje:
oki-doki
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:Zapravo mi je svjedeno gdje ću spavati, samo da nije dalje od Sesveta. Što je više konvencijaša oko mene to bolje, jer se po Zagrebu snalazim kao krtica na suncu.

A imam vreću za spavanje, nisam alergičan na Slovence i volim mačke... ili je to drukčije išlo? Hmmm... vatever! :D
lolčina
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply