SFeraKon 2007. (20.-22.4.)

Jednogodišnji čušpajz

Moderator: niniane

User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Vide, vide, jel` to naš Ham?... :wav:

Odlični su...
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

@ Bahod

Gdje si ti nestao u nedjelju? Htjedoh te odvesti na piće, al od tebe ni traga ni glasa.

@ Niniane

Kak se zove onaj lik što nas je zabavljao u subotu u sitne sate u holu? Onaj stand-up dude. Tip je legenda.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Heh zaglibio u fušu :x
sorry za kahvu
i Dagiju sorry za zbirku

mea clupa
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:@ Niniane

Kak se zove onaj lik što nas je zabavljao u subotu u sitne sate u holu? Onaj stand-up dude. Tip je legenda.
He goes by the name of Goran. As in "Goran i ne-Goran". Ali ne znam je li mu to pravo ime, ekšli. On je na Istrakonu imao stand-up comedy show u Bri-Innu (koji smo napustili zbog prezentacije spotova za "Izvršitelje - Zorane, o Zorane, vidiš li ti koliko je vjernost tvoje pastve... :shock: ) i bio je GENIJALAN, ljudi su mu rikavali od smijeha. I Seinfield bi se mogao sakriti pred njim (doduše, nikad nisam smatrala Seinfielda naročito duhovitim)
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

niniane wrote:Vide, vide, jel` to naš Ham?... :wav:

Odlični su...
neeeee... neeeeee gledati to.

samo slusati muziku, to da, ali gledati ne, nikako.
nema me.
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Unread post by Nazir »

niniane wrote:
Nazir wrote:Porucit cu toj frendici da je njezina sferakonska "avantura" jos uvijek vruca tema :lol:
Ȓekaj malo! Jel to bila jedna od one dvije (znaš, jedna plavuša koja ekšli nije feak ni geek ni išta slično, i ona njena frendica a la cyber-punk?...) koje su jedno vrijeme sjedile s nama vani a kasnije bile za šankom (plavuša uglavnom cijelo vrijeme) i žicale cigarete?... :shock:
Jep, to su one :D Crnu znam kojih godinu dana, dost je spaljena i prekaljeni filozof tak da zna bit jako zanimljivo razgovarat s njom. Rekla mi je da bi full zeljela vidjet sferakon pa sam joj malo pravio druna drugim konvencijama stvo dok ne upozna malo ljude (a bome ih je, hmmm, duboko upoznala :zubo:) Ah da, kaze da je odusevljena (zapravo, to je tvrdila i prije nego sto je upoznala slovenca tak da bi je lako mogli vidjet i kasnije :D)
Plavusa je kasnije dosla s njom s bienala. Iako nije geek freak, bilo mi ju je full zabavno gledat kak se snalazi u tom okruzju :drunken:



Hamenaglar wrote:
niniane wrote:Vide, vide, jel` to naš Ham?... :wav:

Odlični su...
neeeee... neeeeee gledati to.

samo slusati muziku, to da, ali gledati ne, nikako.
Joj daj Ham, fakat je bilo zakon tak da nemoj pretjerivat :wave: Tko god da se sjetio dovest Slip (Ire?) taj je imo pun pogodak! Steta sto nisu duze svirali...
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

da mislim da je Ire!
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Nazir wrote: Joj daj Ham, fakat je bilo zakon tak da nemoj pretjerivat :wave: Tko god da se sjetio dovest Slip (Ire?) taj je imo pun pogodak! Steta sto nisu duze svirali...
broj 1. ne pretjerujem
broj 2. nisam lazno skroman
broj 3. molim vas nemojte gledati video (uff sva sreca da Paul na kraju nije dosao)
broj 4. ocemo slip i sljedece godine, weeeeeeeeeee!
nema me.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

I meni je bilo zabavno gledati plavušu kako se snalazi :D Malo mi je manje bilo zabavno opskrbljivati ju cigaretama, ali dobre duše poput mene nikad ne propuštaju priliku nekome zacrniti pluća, pa je ok :drunken:

I ja bi Slip iduće godine!

Btw, snimali bi amaterski spot za Slip, zasad su prisutne ideje o plesu vila u nekoj šumi i kadrovima slipovaca sa instrumentima - jel ima zainteresiranih?.... Ham?....

Znači, iduće godine možda opet vidimo potencijalnu Slovenku?... :D :uzdravlje:
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

ja sam uvijek zainteresiran, a tko bi to snimao? a da pitate Irish Maiden?
nema me.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Namjeravamo, samo što je frendica s kojom bih se bacila u to trenutno very zaposlena pokušajima da diplomira u jednom vrlo određenom roku....
Tako da skupljam ideje i dobrovoljce za trenutak kad ću doći i reći "Ajmo!" :D

Ona ti je inače Izvršiteljica iz spotova za "Izvršitelje", ne znam jesi li uočio. Nije bila na Sferakonu (e da si došao na Istrakon, onda bismo možda već imali neki konkretniji odgovor...:P ) - e da, i pleše (ili je plesala, nisam ziher traje li to još) u Irish Maidenu.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Hamenaglar wrote:ja sam uvijek zainteresiran, a tko bi to snimao? a da pitate Irish Maiden?
Nikola, naravno, the resident film maker :)
I svi Krušvarovi amateri!
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Post Reply