SFeraKon 2007. (20.-22.4.)

Jednogodišnji čušpajz

Moderator: niniane

User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Tanja.C wrote:
niniane wrote: Cijelo vrijeme vožnje do Maribora je šutio ko zaliven i ništa nam nije htio reći o svojoj atletici. (Vjerojatno zato jer bi ga zahebavali. Doći će maca na vratanca - kad tad. :lol: )
Pa čuj - između Šiša, Samsungovog oca i mene, najazajebavali smo ga odmah na licu mjesta. Jedino što idući dan ujutro kad sam mu rekla "Dobro jutro, brijač" fora se izgubila zbog razlike u jeziku ili se samo pravio da me ne razumije. :)
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

nelchee wrote:meni bješe super, drago mi je da sam vas upoznala :) sve čekam da ire napiše nekakav osvrt na blogu, ali štrajka... :D
ire se overdoseala sferakonom i dost joj je svega. osim toga zapostavljeni poslovi (zbog sferakona, jel) došli na vratanca.

slike su negdje kod nekoga, raspetljavat ćemo se u petak pa ti se javim :)
htjela sam ih uvaliti mirku ali nestao je u vidu magle da se nisam stigla ni pozdravit s njim, a zorana u nedjelju mislim da ni nisam vidjela.
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Nimrod wrote: Pitali smo se u jednom trenutku zašto se nisu izmjestili u D1, no kad su već počeli u holu, mislim da bi se njihova publika teško suzdržala od zavirivanja u D1. :vrag: Mateiju nisam stigla odgovoriti na mail (sad sam se sjetila) ako zabroavim opet, reci mu sve u redu, i može opet sve isto i iduće godine :)
Meni je rekao da nisu htjeli u D1, jer su se bojali da će netko od geekova napraviti live prijenos njihovog žnjaranja na platno. :lol:
Budem mu poručila tvoj odgovor, hvala!
Nimrod wrote: A sad, kako stvari stoje, Bernard i ja više dolazimo na Konfuziju nego ne. :) :blob: :blob:
All rightie!!! :headbang: Da ti mogu na Konfuziji vratiti tvoj legendarni "Kasnije!" :zubo:
Nimrod wrote: Jedino što idući dan ujutro kad sam mu rekla "Dobro jutro, brijač" fora se izgubila zbog razlike u jeziku ili se samo pravio da me ne razumije. :)
Skoro sam sigurna da te nije skužio, ali možda je i počeo treniranje "ja ništa ne znam i pravim se blesav" koje je nama servirao dok smo se vozili doma. :D
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

TB wrote:Glede Sferakona: Sto velite da se odrzava u SC-u? (A vec se odrzavao.) Prednosti su - veliko predvorje kina u koje stanu i izlozbe i standovi i sank i sta god hoces. Mogu i bendovi svirati. Kino SC je za filmove. MM dvorana za projekcije i predavanja. Klub i kafic tamo gore. LARP vani ispred SC-a. (Sigurno u sklopu SC a ima jos prostora.)
Cini mi se da je prostor SC-a ljepsi za okupljanja tog tipa od FERa.
odlicna ideja, a jel mozes smisliti kako da dobijemo taj prostor za sicu.
nema me.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Evo eventa žrtvovanja na promociji "Izvršitelja"! :headbang:

(ne znam, da postam to na još koji topic o dotičnim egzekutorima? Hm.)

http://www.youtube.com/watch?v=UFOBQAAFGW8

He he, netko s ei uplašio, he he, znači nisu baš SVI vidjeli da petljam s namještanjem zuba izpod plašta... :blob:
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Tanja.C wrote:
Nimrod wrote:
Nimrod wrote: A sad, kako stvari stoje, Bernard i ja više dolazimo na Konfuziju nego ne. :) :blob: :blob:
All rightie!!! :headbang: Da ti mogu na Konfuziji vratiti tvoj legendarni "Kasnije!" :zubo: :D
Obavezno imati i hadnsfree u uhu. Da te ljudi čudno gledaju. Doduše, iskreno ti želim barem 70% poziva manje nego što sam ih dobila. Uho me boli od pogleda na slušalicu.
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Ire wrote:
nelchee wrote:meni bješe super, drago mi je da sam vas upoznala :) sve čekam da ire napiše nekakav osvrt na blogu, ali štrajka... :D
ire se overdoseala sferakonom i dost joj je svega. osim toga zapostavljeni poslovi (zbog sferakona, jel) došli na vratanca.

slike su negdje kod nekoga, raspetljavat ćemo se u petak pa ti se javim :)
htjela sam ih uvaliti mirku ali nestao je u vidu magle da se nisam stigla ni pozdravit s njim, a zorana u nedjelju mislim da ni nisam vidjela.
ja sam se na zorana bjesomučno derala jer se usudio otići na ručak na drugom kraju grada a ja naručila rtl da ga dođe snimat.
ali mislim da će mi oprostit jer sam se a) ispričala b) zaustavila filmski program kako bi rtl mogao posnimiti njegove spotove. I bili su i spotovi i on na TV-u.
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

He he, evo malo drugačijih Izvršitelja no što je itko od nas navikao... :

http://www.youtube.com/watch?v=9ESvrR5QLT8

Ȓujte komentar na početku: "A slatki su"!

Zorane, Zorane, ubismo bit tvojih Izvršitelja... oprosti...
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Ja sam primijetio ono "Pa dobro, mislim, jedini veseli ovdje" :D
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Nimrod wrote:Mateju nisam stigla odgovoriti na mail (sad sam se sjetila) ako zabroavim opet, reci mu sve u redu, i može opet sve isto i iduće godine :)
A, znači ti si bila pimp... :shock:
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Unread post by Nazir »

Porucit cu toj frendici da je njezina sferakonska "avantura" jos uvijek vruca tema :lol:
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

da vruća tema.. pitaj ti frendicu oće ona na Konfuziju - mi, ak idemo, je povezemo :) :D

Update: veli meni moj muž (kad pišem puno manje griješim) -

"Pozdravljam se ja s Matejom, a pored njega neka cura sva u crnom. (Muž nije bio u subotu ujutro na SFeraKonu). I doda on meni svoje stvari, da mu pridžim i veli, "Ajde se sad molim te okreni." Malo sam se iznendaio, a onda sam shvatio. (lolčina) I okrenuo sam se Bernard i nakon niti minutu!, veli Matej "E sad možeš!" Na što sam se okrenuo, pogledao na sat i rekao "Zar je to sve?! Pa nije trajalo niti 60 sekundi" (Muž nije bio u subotu na SFeraKonu ali je čuo i S-oca i davors kako ga zajebavamo. :)"
Last edited by Nimrod on 25 Apr 2007, 18:57, edited 1 time in total.
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Nazir wrote:Porucit cu toj frendici da je njezina sferakonska "avantura" jos uvijek vruca tema :lol:
Ȓekaj malo! Jel to bila jedna od one dvije (znaš, jedna plavuša koja ekšli nije feak ni geek ni išta slično, i ona njena frendica a la cyber-punk?...) koje su jedno vrijeme sjedile s nama vani a kasnije bile za šankom (plavuša uglavnom cijelo vrijeme) i žicale cigarete?... :shock:
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Izitpajn wrote:Ja sam primijetio ono "Pa dobro, mislim, jedini veseli ovdje" :D
He he... :angel:

A moja stara kaže "Ajme, svi normalni, a jedino se vi ponašate kao luđaci"... :x :scratch:
Post Reply