SFeraKon 2006 (21. do 23. travnja)

Jednogodišnji čušpajz

Moderator: niniane

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ma šta ?e ti trening :;

(ih koja sam ja u?iteljica :oops: )
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

4/\/I)`/ wrote:Ok, hvala, bila sam ve? u Podbrežju, samo nisam bila sigurna za zgradu. Vjerujem da ?u do?i ipak malo ranije od 20:30h, ostati do ~20:45 jer ?u se morati požuriti na trening koji po?inje u 21h (šprint preko mosta);
:D
E kvragu, ja znam da ja danas ne?u do? prije 20:45. Nego, gdje imaš trening, koliko ti traje i gdje si doma? ?esto se razilazimo poslije 23h pa možda možeš navratiti poslije treninga?
Tomislav Sakic
The Q
Posts: 1042
Joined: 24 Nov 2004, 11:36
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Tomislav Sakic »

PredlaĹžem prikazivanje Solarisa Andreja Tarkovskog - ako treba, ja imam dvostruki DVD. A moĹže i Soderberghov tako?er.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

upravo sam namjeravala predložiti istu stvar :uzdravlje:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

evo, prijedlog je usvojen i prihva?en
Instant Geek. Just Add Coffee.
Tomislav Sakic
The Q
Posts: 1042
Joined: 24 Nov 2004, 11:36
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Tomislav Sakic »

Super. Javi ako treba DVD. Onaj drugi prijedlog iz PM-a ?e biti razmotren:-)
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Tomislav Šaki? wrote:Super. Javi ako treba DVD. Onaj drugi prijedlog iz PM-a ?e biti razmotren:-)
javit ?u, naravno

a nadam se da ?e i ovaj drugi prijedlog biti usvojen i prihva?en
vidim da si informiran :mrgreen:
a ako treba podmi?ivat, dogovorit ?emo se nešto :D
Instant Geek. Just Add Coffee.
Hrvoje Prcic
Puppeteer
Posts: 136
Joined: 03 May 2005, 18:06
Location: Zagreb

Unread post by Hrvoje Prcic »

Pretpostavljam da ste sve rije[?]ili s pravima za prikazivanje?!

Ne samo za Tarkovskog nego i ostale filmove! Da ne bude posle tko ?e platiti?!
Jedini način da se otkriju granice mogućega jest zakoračiti preko njih u nemoguće!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

rješava se, naravno :drunken:
Instant Geek. Just Add Coffee.
chaky1701
Ewok
Posts: 39
Joined: 12 Dec 2005, 20:10
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by chaky1701 »

Imam jedno nevino pitanje? :angel:

Hoce li i ove godine biti treniranja strogoce za vrijeme dodijele Sferinih nagrada?

Za nove ljude kratko objasnjenje: ako za vrijeme dodjele nagrada ne budes u velikoj dvorani moras ici van sa Sferakona (pod prijetnjom sile... nazalost ovaj dodatak o sili nisam izmislio :( )

Da li su i sada ljudi u organizaciji Sferakona opsjednuti tom dodjelom nagrada ili ce se u Sferakonu moci nesmetano uzivati?
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Mislim da nije pravilo da moraš i?i van za vrijeme sve?ane skupštine, bar tako nije bilo zadnjih godina. Samo se program prekida, a ti smiješ biti gdje god želiš. A ako te netko bude tjerao van, slobodno se obrati redakciji Biltena.
chaky1701
Ewok
Posts: 39
Joined: 12 Dec 2005, 20:10
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by chaky1701 »

nazalost je bilo to pravilo... security je bio prilicno jasan (kao i Tatjana Jambri[?]ak s kojom sam se skoro posvadjao oko toga). I to ne samo prosle godine... nego i vise godina unazad...prakticki od kad sam krenuo na Sferakon. (za prije ne znam :) )
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
Tanja
Ewok
Posts: 16
Joined: 09 Dec 2004, 03:23
Contact:

Unread post by Tanja »

blago meni, al me se spominje svako malo, no such thing as bad publicity :) sad kad me prozivaju bar se vidi da nesto radim na konvenciji :)

shvatio si krivo poantu te dodjele, ne radi se o samo velikim nagradama nego o MALIM, djecjim, kojima ljudi i pljesak u dvorani mnogo znaci, te cinjenici da je pojavit se u dvorani pristojno i prema gostu koji stoji na pozornici i dijeli i velike i male nagrade

osim toga, ako ti je tih SAT vremena toliko PRESUDNO za uzivanje na sferakonu, slobodno pij kavu negdje vani, kao i mnogi drugi, ali programa, pa time i standova i okupljanja i svega ostalog ne moze biti tih 60 minuta i to nisam izmislila ja, nego oduvijek je bilo takvo pravilo, od prvih konvencija

isprika u svakom slucaju ako sam se svadjala, a security deckima ce se skrenut paznja da ublaze nastup
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Ovdje nije rije? o tome trebaju li posjetitelji ili ne biti na sve?anoj skupštini, nego na koji na?in ih se tjera/nagovara da odu tamo. I ja se slažem da je pristojno da posjetitelji napune dvoranu, ako ni zbog ?ega drugog, a ono zbog po?anog gosta i zbog onih 20-40 klinaca koji su došli po nagrade. Ali ti ?eš dugoro?no nasilnim tjeranjem "ili u dvoranu ili van" posti?i upravo suprotni efekt: ljudi ?e iz inata radije i?i van, nego na skupštinu. I mogu re?i da im ja uop?e ne?u zamjeriti. Mislim, okej, ako ljudima lijepo objasniš zašto treba i?i unutra i oni odbiju, onda jesu nepristojni i sve to, ali na?in na koji ti kao organizator reagiraš - tjeraš ih van - je stoput gori od te njihove nepristojnosti. A da ne govorim o tome da sve to stvara prili?no ružan publicitet.

Bottom line: isti, ili bar sli?an rezultat se može posti?i i na potpuno razli?it na?in.
Post Reply