SFeraKon 2006 (21. do 23. travnja)

Jednogodišnji čušpajz

Moderator: niniane

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

slažem se s izitpajnom.
koliko sam se "družila" s ljudima na raznim forumima, sigurna sam da bi ve?ina i otišla na dodjelu, al se zainate kad ih se tjera.
Instant Geek. Just Add Coffee.
Tanja
Ewok
Posts: 16
Joined: 09 Dec 2004, 03:23
Contact:

Unread post by Tanja »

ok, dalibore, necu objasnjavat kako i koliko sam puta objasnila problem dodjele i programa i kome sve, posto vidim da ti imas bolje ideje

dakle, slobodno preuzmi obavjestavanje ljudi da udju u dvoranu za vrijeme dodjele, hvala :)
Tanja
Ewok
Posts: 16
Joined: 09 Dec 2004, 03:23
Contact:

Unread post by Tanja »

ti, irena, bolje nemoj preuzeti i obavjestavanje ljudi da pocinje dodjela, jer imas previse posla ionako :)
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ti, irena, bolje nemoj preuzeti i obavjestavanje ljudi da pocinje dodjela
vjeruj mi nisam ni mislila. ionako mislim da bi izitpajn bio u tome bolji od mene. :D
Instant Geek. Just Add Coffee.
Hrvoje Prcic
Puppeteer
Posts: 136
Joined: 03 May 2005, 18:06
Location: Zagreb

Unread post by Hrvoje Prcic »

Tanja wrote:osim toga, ako ti je tih SAT vremena toliko PRESUDNO za uzivanje na sferakonu, slobodno pij kavu negdje vani, kao i mnogi drugi, ali programa, pa time i standova i okupljanja i svega ostalog ne moze biti tih 60 minuta i to nisam izmislila ja, nego oduvijek je bilo takvo pravilo, od prvih konvencija
Nisam se Ĺželio upetljavati u ovu diskusiju, ali kako se spominju prija[?]nji Sferakoni, izrijekom oni prvi, moram kazati da nikad nije bilo pravilo da se ljude za vrijeme sve?ane dodjele tjera ili u dvoranu ili van. Ljude se obavje[?]tavalo da po?inje dodjela, prekidao se sav ostali program (osim [?]anka), a tko je u[?]ao taj je u[?]ao, a tko je ostao izvan dvorane ostao je izvan dvorane, bez tjeranja van. Jedne smo godine ?ak Andrija Franetovi? i ja drĹžali [?]ank (profi [?]anker je doĹživio prometnu nesre?u uo?i samog Sferakona te je netko morao usko?iti) pa mogu posvjedo?iti da je podosta ljudi ostalo pored njega pijuckaju?i i pri?aju?i, a ja sam bio bijesan jer nisam mogao na dodjelu. Tek toliko ?injenica i istine radi.
Jedini način da se otkriju granice mogućega jest zakoračiti preko njih u nemoguće!
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

Ire wrote:slažem se s izitpajnom.
koliko sam se "družila" s ljudima na raznim forumima, sigurna sam da bi ve?ina i otišla na dodjelu, al se zainate kad ih se tjera.
slažem se! Ja sam prošle godine namjerno izašla sa Fera zato šo su me tjerali unutra... :?
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

evo malo fotki sa sferakona pa kog zanima nek baci pogled

http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/vmuhar ... /my_photos
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply