Ako ovo ne uništi Parsek, ništa neće

PARadoksalno SEKularno glasilo Društva za znanstvenu fantastiku SFera

Moderator: Dagi

Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Re: Ako ovo ne uništi Parsek, ništa neće

Unread post by Dagi »

A zašto bi uništilo? Napisao si, ako već ne panegirik, lijepo slovo povodom jubileja. :)
bloger mcn wrote:U ime zaključka: PARSEK kao magazin nije, dakle, ideja koja mi se sviđa, ali PARSEK uopće nije loš magazin. Ja strpljenja za dosta toga što je u njemu nemam, ali nisam ih imao ni u Futuri pa je zaključak kako je Švel samopostavljenu misiju vrlo dobro ispunio: PARSEK jest mjesto gdje najredovitije možete naći smjesu SF-proze i pridruženih članaka, PARSEK jest mjesto koje raširenih ruku prima i odgaja nove pisce, PARSEK je časno dočekao godišnjicu.
A na pitanje:
bloger mcn wrote:Još je jedino pitanje koliko ga ljudi zaista čita?
Odgovor je teško dati, jer mislim da uwebljene inačice nemaju brojače klikova, a papirnato izdanje možda stotinjak i kusur ljudi, realistično.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Ako ovo ne uništi Parsek, ništa neće

Unread post by Izitpajn »

Parsek ima brojač koji kaže da ga posjeti deset ljudi mjesečno.

Naravno uopće nije nevjerojatno da sam ga pogrešno postavio jer nisam baš siguran u te stvari.
User avatar
mcn
Forumaš mcn
Posts: 315
Joined: 02 Feb 2004, 13:03

Re: Ako ovo ne uništi Parsek, ništa neće

Unread post by mcn »

>A zašto bi uništilo?

Jer malo je tko preživio moju pohvalu.

mcn O:)
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Re: Ako ovo ne uništi Parsek, ništa neće

Unread post by Dagi »

He, we shall see, we shall see... :vrag:
Tomislav Sakic
The Q
Posts: 1042
Joined: 24 Nov 2004, 11:36
Location: Zagreb
Contact:

Re: Ako ovo ne uništi Parsek, ništa neće

Unread post by Tomislav Sakic »

Mene unisti smanjeni font u zadnja dva broja (99. i 100.)... brate... Eto što cini promjena tiskare :zubo: :P


Ne znam... Milsim da je mcn u pravu sto se tice vizuala, al kako znam u kojim uvjetima Parsek uopce ide dalje, nema smisla traziti da bude magazin. Mozda promjena fonta (Verdana, nesto ne-Times?) i malko veci, pa makar bilo 4 kartice manje?
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: Ako ovo ne uništi Parsek, ništa neće

Unread post by ratchet »

Kad je od Macana, dobro je. Ja zadovoljan što me nije skroz oprao. A Parsek kao takav zaslužuje kredit. I čestitke. Pa i pohvale. Macan je oštar kritičar, ali poznato je da se veoma često mišljenja kritičara i publike poprilično razilaze. Macan je jednostavno previše toga pročitao i inače je škrt sa pohvalama, ali njegove kritike sam uvijek rado čitao. I dobro se zabavljao pri tome. Ipak, okladio bih se, da kad bi postojala mogučnost da Macan pročita neku svoju priču, a da ne zna da je njegova, i ta bi se loše provela.
I čisto za kraj, kad bih birao trenutačno najdražeg hr. pisca SF-a, to bi bio Vlahović.
:alien:
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
Tomislav Sakic
The Q
Posts: 1042
Joined: 24 Nov 2004, 11:36
Location: Zagreb
Contact:

Re: Ako ovo ne uništi Parsek, ništa neće

Unread post by Tomislav Sakic »

Broj 102 je vani - dakle, nije ga ovo unistilo :lol:

A tko voli Vlahovica, eno u novom Ubiqu 3 njegove mozda dosad i najbolje pripovijetke (skoro 50 kartica)...
Post Reply