Pazin zove Sferu

Razgovori ugodni o udruzi, prostoru, tračevima i svemu ostalome ...

Moderator: niniane

User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Pazin zove Sferu

Unread post by davors »

Trebam uslugu od nekog tko je u Sferi zaduzen za djecje natjecaje, a ostatak informacije namijenjen je svima. Ovogodisnji Festival fantasticne knjizevnosti u Pazinu (1. i 2. srpnja, vidi odgovarajucu dretvu u rubrici "fandom") prvog dana usmjeravamo u Trviz, gradic kraj Pazina, a jedan od razloga je i u tome sto se jos malo dalje od Trviza nalazi selo Kascerga, koje ima majusnu skolu sa svega petnaestak ucenika, a iz te skole su djeca od 1999. do danas dobila osam-devet prvih, drugih ili trecih nagrada na djecjem Sferinom natjecaju. Nazalost , ta djeca nikad nisu bila na Sferakonu na dodjeli nagrada, pa zato sada prinosimo brdo Muhamedu.

Ovdje zelim pitati sljedece: u skoli su mi dali vecinu djecjih radova, no neke price i njima nedostaju. Cuvate li u Sferi nagradjene djecje radove iz prijasnjih godina? Ako je sretan slucaj takav, molim za to nadleznu osobu da mi se javi na mail, pa da po popisu vidimo sto imam, a sto mi fali. Te bi price djeca citala na prvom danu Festivala, a stavili bismo ih i na web.

Fala unaprijed,

Davor
*Istria is a state of mind*
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Cuvate li u Sferi nagradjene djecje radove iz prijasnjih godina?
Na žalost, ne. Možeš misliti koliko bi se toga nakupilo tokom godina.
Post Reply