Sferina Literarna Radionica

Razgovori ugodni o udruzi, prostoru, tračevima i svemu ostalome ...

Moderator: niniane

User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

punkfrog wrote:nema shvercanja, ahahahaha, yes mistress. :headbang:
am oddly drawn to this part of conversation between punkfrog & ire
all that hair is putting ideas into my head
jako jako strange
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

punkfrog wrote:Ahahahahaha, bas ste zabavni. :)
Al nema ozbiljnih komentara, ja se nadao da ce netko nesto rec o najnajnovijoj zadaci, ovoj koja treba bolit....
Kakva je to zada?a?? Ba[?] sam znatiĹželjna. Hadje molim vas ispri?ajte nama ne-zagrep?anima o ?emu se radi i [?]to to morate pisati? :?
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Ajde voditeljice objasni ti iz prve ruke da sad ja ne prepri?avam, ti ?eš to bolje.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

niente voditeljica zbrisala je na crš jučer...
a ko zna di je danas
ja the moderator pak cu sad lagano na crš
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

:scratch:
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

ma ja sam malo bolesna, a ni bez temperature nisam baš najjasnija kad se ne trudim jako...

u svakom slučaju Ire će odgovorit čim stigne :)
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
punkfrog
Ewok
Posts: 15
Joined: 26 Oct 2004, 14:38
Location: deep space

Unread post by punkfrog »

Okej, sad cu pokusati nesto sto jos nisam, umetati citate iz ranijih postova da bih na njih odgovorio, nadam se da ce uspjeti, ako nece sori.

Nimrod napisa:
am oddly drawn to this part of conversation between punkfrog & ire
all that hair is putting ideas into my head
jako jako strange
hair? ideas? strange? ah jes, strejndzh.. what can i say? that's just the kind of guy i am, hehe. :wave:

Klara napisa:
Kakva je to zada?a?? Baš sam znatiželjna. Hadje molim vas ispri?ajte nama ne-zagrep?anima o ?emu se radi i što to morate pisati?
Evo kad nema voditeljice (a Izitpajn shtedi svoj literarni talent) budem ja objasnio: Daklem, to je zadaca koju su ucesnici literarne radionice dobili sa ciljem da dospiju do onih znacajnih sadrzaja ljudskog iskustva e da bi ga znali pretocit u svoje pisanije, a zadatak je bio popisati deset svojih vlastitih najnaj vrlina i najnaj neugodnijih dozivljaja u zivotu, embarassing stuff, stvari koje bi najradije zaboravili i ne priznali ni samom sebi a kamoli drugome. Bilo je receno da ak ne boli da onda zadatak nije napravljen iskreno i kak treba. Nesporazum je nastupio kad sam ja pogresno shvatio da cemo mi potom redom na radionici tu zadacu citati, sto mi se cinilo malo, hmm, osjetljivo, a zapravo je ta zadaca bila za samog sebe (onog koji je radi). Dakle, for your (mine) eyes only iliti do this only at home.
Eto. Mozda je Ire namjeravala popularizirati radionicu odgovorom (nakon duge dramaticne sutnje) da je ta informacija privilegija onih koji sudjeluju u radionici, pa sam sad sve pokvario. No u tom slucaju vi neradionicari ovaj moj spoiler prihvatite kao sneak preview i znajte da je to samo jedna od mnogih zadaca koje dobijamo svaki tjedan (poneki tjedan i po dvije). Hehe. Cheers. :) [/quote]
Oh my god, it's full of stars..
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

punkfrog wrote:Okej, sad cu pokusati nesto sto jos nisam, umetati citate iz ranijih postova da bih na njih odgovorio, nadam se da ce uspjeti, ako nece sori.
Uspjelo je! Ali i da nije, ovdej moĹže[?] editirati vlastite postove :)
... Daklem, to je zadaca koju su ucesnici literarne radionice dobili sa ciljem da dospiju do onih znacajnih sadrzaja ljudskog iskustva e da bi ga znali pretocit u svoje pisanije, a zadatak je bio popisati deset svojih vlastitih najnaj vrlina i najnaj neugodnijih dozivljaja u zivotu, embarassing stuff, stvari koje bi najradije zaboravili i ne priznali ni samom sebi a kamoli drugome.
Hvala na obja[?]njenju. Radila sam sli?nu vjeĹžbu na jednoj radionici koja je bila veznana uz nastavu. Trebalo je pripremiti i ispri?ati (ne napisati) neko svoje "embarrassing" iskustvo. Nije ba[?] bilo ugodno... Ono s vrlinama smo radili jednom dok sam ja i[?]la u [?]kolu i sje?am se da mi se svidjelo. Nekako sam se osje?ala bolje kada sam uspjela nabrojati 10 vlastitih vrlina. To sada ponekad radim s u?enicima.
Mozda je Ire namjeravala popularizirati radionicu...

Ĺ to se ti?e popularizacije, kod mene bi upalila jedino instalacija teteportacijskog stroja na relaciji Rijeka-Zagreb :?




Javite ako bude naka zanimljiva tema za pisanje :;
User avatar
davez
Ewok
Posts: 36
Joined: 18 Apr 2004, 16:48

Unread post by davez »

Zlo?esto?e, za[?]to ste ju?er svi ignorirali radijonicu? :!:
Ĺ efica je popizdila. :x
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:iconbiggrin: :mrgreen:
Mozda je Ire namjeravala popularizirati radionicu odgovorom (nakon duge dramaticne sutnje) da je ta informacija privilegija onih koji sudjeluju u radionici, pa sam sad sve pokvario.
hvala, punkfrog, što si uletio s objašnjenjem :)

malo sam lijena pisat postove u zadnje vrijeme (?it: prezauzeta sam bloganjem :!: ).. daklem, radi se o SFERINOJ LITERARNOJ RADIONICI (koliko god mi šutjeli o tome) di su se okupili (u teoriji) neki pisci koji ho?e usavršiti svoja umije?a.. nažalost, radionica se održava u fizi?kom svijetu i to u zagrebu, pa je tako i ograni?ena.. (ali jedino tako!) može do? ko ho?e, ko je spreman pisat zada?e i ko je u blizini..
da je to samo jedna od mnogih zadaca koje dobijamo svaki tjedan (poneki tjedan i po dvije)
al nema baš tolko zada?e!
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
davez
Ewok
Posts: 36
Joined: 18 Apr 2004, 16:48

Unread post by davez »

ire wrote: moĹže do? ko ho?e, ko je spreman pisat zada?e i ko je u blizini..
I tko je spreman s vremena na vrijeme zahod oprati, malo usisavati i friĹžider napuniti.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

i skupljati ?arape
Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply