Eto promocije SFerinog sajta

Razgovori ugodni o udruzi, prostoru, tračevima i svemu ostalome ...

Moderator: niniane

BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Eto promocije SFerinog sajta

Unread post by BerislavLopac »

Novi PCChip, stranica 142, ?lanak pod naslovom "Zvjezdane staze Interneta". A ?ak nije ni Vlatko pisao. :iconbiggrin:

SFera spomenuta prva, pa Via Galactica, pa NOSF.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Nisam vidio, no vijest me raduje!
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Eto promocije SFerinog sajta

Unread post by Izitpajn »

BerislavLopac wrote:Novi PCChip, stranica 142, ?lanak pod naslovom "Zvjezdane staze Interneta". A ?ak nije ni Vlatko pisao.
A recimo malo prepri?at ili prepisat koju re?enicu pa da i mi doznamo što piše?
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Re: Eto promocije SFerinog sajta

Unread post by BerislavLopac »

Izitpajn wrote:
BerislavLopac wrote:Novi PCChip, stranica 142, ?lanak pod naslovom "Zvjezdane staze Interneta". A ?ak nije ni Vlatko pisao.
A recimo malo prepri?at ili prepisat koju re?enicu pa da i mi doznamo što piše?
Jucer sam postao od doma, a casopis mi je ostao u uredu. Ukratko, spominju informacije koje su nasli na samom sajtu: da je SFera osnovana 1976. (i pritom kazu "vjerovali ili ne"; ah ti mladi kompjuterasi :iconbiggrin: ), te da djeluje kao neprofitna organizacija, da djelatnost ostvaruje kroz razne projekte od kojih izdvajaju nagradu SFera i Sferakon, blablabla. Spominju i Parsek i biblioteku, uglavnom vrlo korektno i OK. Kad bi svi ovako pisali ne bismo znali kamo s ljudima utorkom. :)

BTW, pozna li netko Dražena Jurmana koji je napisao clanak? Mozda bi covjek mogao ubaciti slicne tekstove jos negdje?
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

a kaj piše o ostalima? ipak smo u okruženju NOSF-a.. :iconbiggrin:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Guest

Unread post by Guest »

ire wrote:a kaj pi[?]e o ostalima? ipak smo u okruĹženju NOSF-a.. :iconbiggrin:
Otprilike ovako: o nama kako sam naveo, Via Galacticu su tek spomenuli, o NOSF-u su se raspisali malo vise. A onda tri strane o domacim Star Trek i Star Wars sajtovima.
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

Anonymous wrote:
ire wrote:a kaj piše o ostalima? ipak smo u okruženju NOSF-a.. :iconbiggrin:
Otprilike ovako: o nama kako sam naveo, Via Galacticu su tek spomenuli, o NOSF-u su se raspisali malo vise. A onda tri strane o domacim Star Trek i Star Wars sajtovima.
Izgleda da sam se zaboravio ulogirati.

Da jos dodam da se na kraju clanka spominju i Aurora, Albus i Jules Verne Club. I jos je jedan spomen u intervjuu s Lightyjem i Sarlaccom iz Mos Croatia Spaceporta, koji u odgovoru na pitanje o konvencijama kazu: "Sto se tice domacih konvencija, posljednjih se godina sve znacajno svelo na zagrebaski Sferakon u organizaciji Sfere i na pazinski istrakon u organizaciji Albusa. Sto se tice Sferakona, moze se govoriti o pomalo okostaloj i vrlo nefleksibilnoj manifestaciji koja je, doduse, zadrzala ozbiljniji pristup SF materiji, gdje su predavanja najcesce on topic, ali je zato poprilicno izgubila na zabavnosti."
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

GRRRRRR

Uvijek me iživciraju ovakvi. Sad bih najradije opet krenuo u mahanje ma?em ognjenim, al što vrijedi kad je doti?ni gospodin gluh i slijep za sve osim svoje biblije koje se drži kao pijan plota pa mu ionako ne bih ništa dokazao. A da ne govorim o tome da (valjda) nije prisutan na ovom forumu.

Al dobro, budem se smirio za sat-dva... :pottytrain5:
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

Izitpajn wrote:GRRRRRR

Uvijek me iživciraju ovakvi. Sad bih najradije opet krenuo u mahanje ma?em ognjenim, al što vrijedi kad je doti?ni gospodin gluh i slijep za sve osim svoje biblije koje se drži kao pijan plota pa mu ionako ne bih ništa dokazao. A da ne govorim o tome da (valjda) nije prisutan na ovom forumu.

Al dobro, budem se smirio za sat-dva... :pottytrain5:
U skladu s mojom reputacijom da volim uzburkavati vodu, zapoceo sam thread (da, da, dretvu mu njegovu) na Sferakonskom forumu na temu "zabavnost Sferakona". Da vas cujem.
Post Reply