Članstvo

Razgovori ugodni o udruzi, prostoru, tračevima i svemu ostalome ...

Moderator: niniane

Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Članstvo

Unread post by Hrvoje »

Pa kaže:
Svaki državljanin Republike Hrvatske može postati član Društva za znanstvenu fantastiku SFera iz Zagreba.

Osoba koja želi postati članom Društva ili obnoviti svoje članstvo, može to učiniti na 2 načina:
osobno doći u prostorije SFere, upisati se i platiti članarinu, ili
ispunjenu pristupnicu i uplatnicu poslati na adresu Društva.

Godišnja članarina iznosi 50 kuna.

Članske se iskaznice mogu podići u prostorijama SFere ili na godišnjoj konvenciji SFeraKon.

Svi članovi Društva imaju pravo sudjelovati u programima i aktivnostima SFere, koristiti knjižnicu, arhive i ostale materijale Društva, te imaju pravo na popust na kotizaciju za SFeraKon
Znači, šta? Ne šalju se pošton?
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: Članstvo

Unread post by ratchet »

A i čemu? Da živim u Zagebu odavno bih se bio učlanio. A kao što sam rekao na Sferakonu, dok nisam prije nešto manje od godinu dana dobio ADSL, nisam niti na forum dolazio. Ne znam baš koliko članstvo u Sferi ima smisla za nas Dalmatince ( a ima u zadnje vrijeme još par ovdje osim mene ) ionako niti mogu sudjelovati u nekakvim programima i aktivnostima, niti mogu dolaziti na sastanke. Jedino da osnujemo nekakvu podružnicu u Dugopolju ( da ne moram baš do Splita ).
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Članstvo

Unread post by Izitpajn »

A gle, to što nešto ne piše u statutu ne znači da to ne smijemo napraviti. Iako, what he said, ionako ne možeš do knjižnice, u aktivnostima baš i ne možeš sudjelovati zbog lokacije...

... iako sasvim razumijem želju da imaš nešto takvo u novčaniku ;) Da nema te želje, ne bismo ni imali iskaznice...

Dakle, mislim da ne bi bi problem poslati ti poštom, ali ono u čemu bismo te svakako podržali bilo bi ili osnivanje SF kluba u Splitu ili, pošto smo imperijalistička gamad, osnivanje podružnice SFere u Splitu :angel:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Članstvo

Unread post by Ire »

ali kad pogledaš velika gomila članova niti ne sudjeluje u programu, nit se zanima za njega, niti ima veze sa SFerom, osim za SFeraKona, pa im nitko ne sprječava da se učlane.
što se mene tiče, go for it, Hrvoje :cheers:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Re: Članstvo

Unread post by Nimrod »

da, zašto ne bi bio član? Uvijek se možeš zaletit. Žare nam živi u Varadžinu. ;)
Nikola je ionako svako malo dolje. ;)
I da, oćemo SFerinu podružnicu u Splitu, ;))))))))))))))))))))))) Pa onda jedan bablje ljeto kon samo za ogranizatore: plaža i zabava, only. ;)

osim toga i ti i mi možemo uvijek sanjati o kompu, brzoj vezi i webkamovima pomoću kojih bi i mogao biti na sastancima. ;) :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Re: Članstvo

Unread post by Hrvoje »

Izitpajn wrote:... iako sasvim razumijem želju da imaš nešto takvo u novčaniku ;) Da nema te želje, ne bismo ni imali iskaznice...
He, he, čitaš me k'o knjigu! :D :lol: :glasses2:
Dakle, mislim da ne bi bi problem poslati ti poštom, ali ono u čemu bismo te svakako podržali bilo bi ili osnivanje SF kluba u Splitu ili, pošto smo imperijalistička gamad, osnivanje podružnice SFere u Splitu
Ne loša ideja.

....

A, ništa, ja ću poslat zahtjev, pa nek mi neko pošalje iskaznicu na adresu. Uplatit ću deset kuna više za pt, i to je to.
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: Članstvo

Unread post by ratchet »

Podružnica je uvijek bolja opcija. Zato što za vlastiti nerad uvijek možemo optužiti onu centralističku gamad u središnjici i slegnuti ramenima.
:lol:
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Re: Članstvo

Unread post by Hrvoje »

Žiro račun je...?
Post Reply