Zauvijek zajedno

Priče (nevezane za Literarnu radionicu), pjesme, crteži i ostale kreacije forumaša

Moderators: Nimrod, niniane

User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 770
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

"Jo[?] uvijek se nije odmotao kota? mojih sje?anja..." zar se kota? moĹže odmotati :x meni se odmotalo klupko sje?anja da si na ovu istu foru dobio peticu iz pismene vjeĹžbe u srednjoj [?]koli :mrgreen: jesam li u pravu.
prosje?no inteligentan ?ovjek kao ja :headbang: moĹže skontati o ?emu se radi nakon ove re?enice na po?etku "Poku[?]ao sam ustati ali mi je glava udarila u ne[?]to svega nekoliko centimetara iznad mene."
pa me sve ovo podsje?a na Kill Bill :flower:
prije svega predugo ?itave ove 4 stranice worda mislim da bi mogle stati recimo u dvije-tri po?etne stranice stripa Dylan Dog :ocasion: nakon ?ega bi sestra ili majka koja odli?no izgleda oti[?]la zatraĹžiti pomo? od Dylana, tojest Dylanovu pomo? :wave: jer se njena k?erka promijenila Ĺživi no?u a kurva se... :ocasion: hm... spava danju nakon ?ega bi krenuo pravi zaplet pri?e i de[?]avanja o kojima je govorio Izitpajn :ocasion:
o doga?ajima izme?u to?ke A i to?ke B u vezi sa tangentom u beskona?nost :!: o kojoj si ti pisao na ?etiri strane :uzdravlje:
osim toga
Sje?ao sam se svega: na[?]e ljubavi i no?iju malo nepavilno :!:
mnogih no?i bi valjda bilo pravilnije :ocasion:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

U pravu si. Ovo je bila petica na posljednjoj pismenoj vježbi na kraju srednje, što ?e re?i prije 4-5 godina, samo u malo kra?oj formi. Stavio sam je ovdje ?isto da vidim reakcije i ima ih svakakvih.
Ali bar niko nije rekao da je stvar morbidna, a to je bio komentar profesorice.
Eto :iconbiggrin:
User avatar
TheFlyOnTheWall
Hani
Posts: 52
Joined: 14 Mar 2005, 17:42
Location: Geminianum
Contact:

Unread post by TheFlyOnTheWall »

Miles wrote: Ali bar niko nije rekao da je stvar morbidna, a to je bio komentar profesorice.
Eto :iconbiggrin:
Pa je morbidno... ali s obzirom na forum na kojem se nalazimo takvi su komentari uvijek u pozadini svega i nema smisla za isticanjem ocitoga. :;
"Volim oblake... oblake, [?]to prolaze... ondje... divne oblake!"
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

:x ja se kaĹžnjavam a ti zna[?] za[?]to :x
sorry zbog gramatike
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

?ekaj da vidim: :scratch:

- Pogriješio si naziv pri?e: veeliki minus :( :!:
- Pri?a ti je dala inspiraciju: veeliiikiii plus :iconbiggrin: :ocasion: :mrgreen:
Zaklju?ak: pogriješio ti još 100 puta tako! :uzdravlje: :iconbiggrin:
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

:uzdravlje:
sorry zbog gramatike
User avatar
Romantica
Jedi Master
Posts: 272
Joined: 22 Jul 2005, 09:11

Unread post by Romantica »

Pozdrav ljudi. Tek sam ju?er ugledala ovaj forum :x . Jako mi se svidio i nadam se da sam dobrodo[?]la.

Tvorcu ove pri?e Ĺželim samo poru?iti da nipo[?]to ne odustane od pisanja jer o?ito ima i dara i Ĺželje za pisanjem. Tvoj dar je jedan veliki dijamnat koji treba malo izbrusiti da zasja svom svojm ljepotom.

Moj ti je savjet da prije nego [?]to krene[?] s pisanjem pri?e da napi[?]e[?] nekoliko glavnih odrednica koje ?e te voditi pri pisanju pri?e. Npr.

- Hoda stazom
- Upada u rupu
- Ugleda ?udna bi?a
- Love ga
- BjeĹži
- Ne moĹže na?i izlaz
- itd ... itd

Tako da te te odrednice ili natuknice vode i daju potrebnu dramatiku u tekstu. Samo ih lijepo poveĹže[?] i od njih napravi[?] dobru i zanimljivu pri?u.
Mah - mah
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Romantica wrote:Pozdrav ljudi. Tek sam ju?er ugledala ovaj forum :x . Jako mi se svidio i nadam se da sam dobrodo[?]la.
Naravno da si dobrodo[?]la :) :wave:
User avatar
Romantica
Jedi Master
Posts: 272
Joined: 22 Jul 2005, 09:11

Unread post by Romantica »

Hvala Klara :iconbiggrin:
Mah - mah
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Pozdrav Romantica! :uzdravlje:
I, hvala na komplimentima i savjetima! :iconbiggrin:
Post Reply