Što je literarni kutak?

Priče (nevezane za Literarnu radionicu), pjesme, crteži i ostale kreacije forumaša

Moderators: Nimrod, niniane

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Što je literarni kutak?

Unread post by Ire »

Literarni kutak omogu?ava onima koji imaju napisanu pri?u ili je pišu, a ne uklapa im se u zadanu temu/naslov/ostale parametre teku?e literarne radionice, da jednostavno svoju pri?u pošalju i objave ovdje.
Kako bi se izbjegnuo kaos, za literarni kutak vrijede jednaka pravila postanja kao i u literarnoj radionici. Dakle, svoje pri?e pošaljite moderatoru foruma i on ?e ih postati, a onda kud koji mili moji, tj. drago pu?anstvo, komentirajte/kritizirajte/hvalite koliko želite...

Sretno!
Instant Geek. Just Add Coffee.
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

OK ja ?u se povest za onom "ko pita glup je pet min,ko nepita glup je cijeli Ĺživot"
daj mi pliz objasnite kako poslat pri?u :oops:
dali ju mogu poslat direkt sa kompa ili kako
uzmite u obzir da mi je informati?ka pismenost na razini bebe od 6 mijeseci :binky:
p.s. znam da nije topic za ovakva pitanja,sory sjetih se kad sam ve? poslao :(
sorry zbog gramatike
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Napišeš u nekom programu (Word, NotePad...), otvoriš ovaj forum, u?eš u "Literarnu radionicu", klikneš na "Post Topic" (ili "Otgore i/ili dolje lijevo), pojavi ti se prozor za upisivanje teksta, odeš na ono što si napisao u Wordu/NotePadu ili ?emu ve?, stisneš ctrl+a, ctrl+c, vratiš se u onaj prozor?i? na forumu, klikneš u prozor?i? da ti se pojavi kursor (ako ve? nije, onda ne moraš, ali ne škodi), stisneš ctrl+v i klikneš na "Pošaljite" i to je to.
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

hvala puno
sorry zbog gramatike
Post Reply