Poduzetnički pothvat

Priče (nevezane za Literarnu radionicu), pjesme, crteži i ostale kreacije forumaša

Moderators: Nimrod, niniane

MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Re: Poduzetnički pothvat

Unread post by MadDog »

ratchet wrote:
MadDog wrote: Ajme gospe moja kako baš vi nikad ništa ne razumite? Oli van je nešto sa mozgon falše? :D
A? :scratch:
Pokušaj izazivanja... nemoj se obazirati... :kava:
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: Poduzetnički pothvat

Unread post by ratchet »

Problem je što se ono otegnuto upitno A, koje zvući skoro kao E, neda dobro napisati. Inaće se u Dalmaciji može održati sasvim zanimljiva konverzacija korištenjem isključivo samoglasnika različitih dužina i intonacija, uz eventualno dodatak pokojeg Uh.
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Re: Poduzetnički pothvat

Unread post by MadDog »

ratchet wrote:Problem je što se ono otegnuto upitno A, koje zvući skoro kao E, neda dobro napisati. Inaće se u Dalmaciji može održati sasvim zanimljiva konverzacija korištenjem isključivo samoglasnika različitih dužina i intonacija, uz eventualno dodatak pokojeg Uh.
Misliš kao:

A? A e. E a e.

:scratch: :zubo:
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
Post Reply