Poznanik

Priče (nevezane za Literarnu radionicu), pjesme, crteži i ostale kreacije forumaša

Moderators: Nimrod, niniane

User avatar
merlin
Goli čarobnjak
Posts: 80
Joined: 30 Jul 2007, 12:40
Location: Stan

Re: Poznanik

Unread post by merlin »

Razumjeti se nema šta, ali dobro. Zabava tek počinje :lol: :occasion9:
goli gdin čarobnjak:-)
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Re: Poznanik

Unread post by MadDog »

Ne dirajte bucu, on je moj prijatelj... not... :D
Oduvijek sam želio biti takav pain in the ass, ali mi sve do sada nitko nije otvorio oči i pokazao metodu "being an Class A pain in the ass"

Svima koji znaju otkud ja u ovoj konverzaciji - sretna Nova :occasion9: :cheers:
Onima koji nemaju pojma, ja sam ionako SEP (somebody else problem) ovog foruma :kava:
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: Poznanik

Unread post by ratchet »

A s obzirom da je Nin zaključala temu Bio jednom i dala Buci ban od dva tjedna zbog priče koja je tamo objavljena, ja ovdje službeno protestiram u njegovo ime. Nije u redu da se koplja lome na njemu zbog nečeg što je već viđeno ovdje a nije se kaznilo. U Čiči miči sam već čitao priču koja je bila dio Star Warsa pa nikom ništa.
A inače sam s primjedbom o Plečki i Buci zapravo branio Bucu. Jer iako je Plečko bio kakav već jest, nitko nije otišao sa njegovog predavanja, koje je trajalo dvostruko duže, i na kome se svađao sa svima koji mu nisu povlađivali. Bilo je zabavno.
I zato - Vratite nam Bucu. :bla: :mda: :cussing: :boink: :off:
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: Poznanik

Unread post by ratchet »

Cijenjena poroto, kao samoproglašeni advocatus diaboli :vrag: prilažem dokaz broj jedan. Radi se o priči Preživjeli, postanoj u Čiči miiči, koja je očito dio Star Warsa, a zbog koje nije bilo niti jedne primjedbe. Molim časne sudije da mog klijenta oslobode. :angel:
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Re: Poznanik

Unread post by Bahod »

ratchet wrote:Cijenjena poroto, kao samoproglašeni advocatus diaboli :vrag: prilažem dokaz broj jedan. Radi se o priči Preživjeli, postanoj u Čiči miiči, koja je očito dio Star Warsa, a zbog koje nije bilo niti jedne primjedbe. Molim časne sudije da mog klijenta oslobode. :angel:
To je pravilo doneseno nakon priče "Preživjetli" i odlučeno je da se neće primjenjivati retrogradno.
Prigovor se odbacuje a user "rachet" ima mentalnu opomenu zbog belsfamije u vidu sumnje u presvetle :zubo:
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: Poznanik

Unread post by ratchet »

Molim tada presvijetle, časne, a nadasve milostive sudije, da u duhu nazočnih blagdana, otjelovljenih rođenjem malog Isusa, malog Mitra, malog Ozirisa, i svih ostalih rođenih istog datuma, mom klijentu udjele oprost primjeren ovom dobu ljubavi i razumijevanja, ili barem umanje kaznu zbog dobrog vladanja. Amen. :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: Poznanik

Unread post by uglib »

ratchet wrote:Molim tada presvijetle, časne, a nadasve milostive sudije, da u duhu nazočnih blagdana, otjelovljenih rođenjem malog Isusa, malog Mitra, malog Ozirisa, i svih ostalih rođenih istog datuma, mom klijentu udjele oprost primjeren ovom dobu ljubavi i razumijevanja, ili barem umanje kaznu zbog dobrog vladanja. Amen. :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
Dobrovoljno se javljam kao podmićeni svjedok obrane. Sigurna sam da osuđeni nije bio priseban stoga molim da se to uzme u obzir kao olakotna okolnost i smanji mu se kazna.
Takvom rigoroznom kaznom pokvarena mi je zabava na ovom forumu, s nanesena je i šteta mom egu koji je Buco hranio komplimentima što u mojim godinama nije za baciti.
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
Post Reply