2.4.xxxx

Priče (nevezane za Literarnu radionicu), pjesme, crteži i ostale kreacije forumaša

Moderators: Nimrod, niniane

User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: 2.4.xxxx

Unread post by niniane »

niniane wrote:Prva asocijacija mi je bila "Ovo me iz nekog razloga podsjeća na Pasinija". A to nije kompliment.
Morgoth wrote:Ja mislim objaviti knjigu i najmanje šta želim je to da priče budu iste kao ove koje objavim na forumu

S razlogom povezujem ova dva quota...
Ne znam, pa molim za informaciju: Jesi to dosad štogod objavio u nekom fanzinu ili zbirci? Ako jesi, nastavi s tim; ako nisi, pokušaj. Nikako ti ne bih preporučila da neku vlastitu knjigu kreneš objavljivati bez barem nekog... ajmo reći iskustva. Svatko tko piše se u tome mijenja i usavršava, a savjete traži - i dobiva ako je dovoljno uporan - na više mjesta. Mi u Čiči Miči jesmo što je moguće više iskreni s kritikama, ali urednici su oni koji ipak znaju bolje.
Inače bi ti se moglo dogoditi da zbilja budeš nešto-poput-Pasinija, a to NIJE dobro.
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Morgoth
Hani
Posts: 79
Joined: 09 Jan 2008, 20:03

Re: 2.4.xxxx

Unread post by Morgoth »

fala na savjetu...
dosad nisam objavljivao u nikakvoj zbirci ni u fanzineu, već samo po raznim forumima ( i svom blogu ) sve dok me L.Z. nije uputio na ovaj forum, a vrlo bi rado objavio priču u jednom fanzineu.
kome bi se trebao javiti da objavim jednu novu priču u kojem hrvatskom fanzineu ?
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: 2.4.xxxx

Unread post by niniane »

Za Parsek se javi Borisu Švelu aka Dagiju (za početak mu možeš poslati pm, pa se onda dogovoriti s njim što, kako i sl.), za Eridan priupitni Nebelwerfera, a za NOSF magazin šalji Ire na mail koji je negdje na naslovnoj stranici NOSF portala...
To su fanzini. Što se natječaja za zbirke tiče, brijem da su svi također na naslovnici portala.
I škicaj povremeno podforum o natječajima, nađe se svašta zanimljivo (npr., tekući natječaj za Eridan sa propozicijama i rokom i sl.)

Drago mi je da si moj savjet shvatio upravo kao ono što i jest - dobronamjerni savjet :angel: Kad sam pročitala kasnije svoj post, učinilo mi se da sam možda pinkicu pretjerala s onom usporedbom s Pasinijem. Sorry :angel:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: 2.4.xxxx

Unread post by Izitpajn »

Što, kao, nitko nije zaslužio da ga se uspoređuje s Pasinijem? :lol:
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: 2.4.xxxx

Unread post by niniane »

Izitpajn wrote:Što, kao, nitko nije zaslužio da ga se uspoređuje s Pasinijem? :lol:
Ja se molim Bogu da me nitko nikad ne usporedi s njim u smislu "Ej, pišeš kao Pasini" :puca: :x

Jako sam frustrirana njime otkako sam čitala "Mrtvu stražu".
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Morgoth
Hani
Posts: 79
Joined: 09 Jan 2008, 20:03

Re: 2.4.xxxx

Unread post by Morgoth »

nisam čitao mrtvu stražu, a ni pasinija ( ne odlazim u knjižnicu previše, hebiga )
Post Reply