PRAVILA PONAŠANJA-MOLIM PROČITATI PRIJE POSTANJA!!!

Priče (nevezane za Literarnu radionicu), pjesme, crteži i ostale kreacije forumaša

Moderators: Nimrod, niniane

User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Bahod wrote:vjerojatno si zaboravio kako je to kad napišeš nešto doma i po prvi put daš javnosti na ?itanje i onda strepiš dan dva jer ti nitko ne odgovora
i onda kad kona?no netko nešto napiše- uglavnom te popljuje (na stranu konstruktivna kritika i sve to) tebi se svijet sruši a odgovor drugih juzera je da se naveliko i naširoko razvezu o rozim plahtama susjede Mare (ili ti nedajbože Klaun zaluta u topic :help: )

nisam mislio da ?u fašisti?ki rezat ugodno ?avrljanje nego da ?u ovisno o situaciji procijenit da li se odlutalo dovoljno daleko da ljudi zaborave da tamo negdje jedan juzer grize nokte i lupa glavom u ekran
Ma okej, znam da neka granica treba postojati, ali to je stvar prakse, a sad govorimo o principima, ne? :flower:
zanimljivo da nisi primijetio onaj dio u komunisti?ko crvenoj boji koji je izme?u ostalog bio i tebi namijenjen :ocasion:
Lupio me kontrast izme?u plave pozadine i crvenih slova pa sam to valjda samo preletio pogledom ni ne ?itaju?i :angel:
zato don't pull your hair out for no good reason :uzdravlje:
Who's pulling his hair? Samo izražavam mišljenje i dozvoljavam da se nitko živ s njim ne složi, joj što ste svi emotivni ovihje dana! Ne smije ?ovjek ni beknut a da se ne po?ne vikat Don't pressure me!:shock:

Okej, ajmo zaklju?it ovo i re? da sam samo spomenuo što mislim, a da ti kao moderator smiješ pritegnut disciplinu kitchme, kako ve? u danom trenutku procijeniš da treba :uzdravlje:
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

hm

mislim da pod hitno moramo uvesti neku konvenciju o tome kako postati ako si ljut/ozbiljan/nad..an/uvre?en/esoven

a kako kad ti je dosadno pa samo malo podhebava[?] :lol:

jer vako se svi samo pjene bezveze (ja uklju?en) i onda se svi naveliko opravdavaju i izvala?e na ki[?]u i promet ;)

Dakle izjava:

ja se u svakom postu [?]alim ili sam sarkasti?an/ironi?an/[?]togoti?an

dok explicite ne izjavim suprotno

BTW
prestanite mi offtopicat u pravilniku :cussing:
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

[?]ta je ovo pravilnik :shock:
sorry zbog gramatike
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

:scratch:
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

shala mala,mala malecka :ocasion:
sorry zbog gramatike
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Re: PRAVILA PONAŠANJA-MOLIM PROȒITATI PRIJE POSTANJA!!!

Unread post by Bahod »

Pravila proširena pogledajte prvi post.
b.
Post Reply