Odmor

Priče (nevezane za Literarnu radionicu), pjesme, crteži i ostale kreacije forumaša

Moderators: Nimrod, niniane

User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Odmor

Unread post by Bahod »

Evo jedna
nije baš nešto to sam sad napisao na poslu jer mi je bilo dosadno

Televizor u kutku sobe prikazivao je scenu nasilja. Podivljala masa razbijala je prozore neke oronule zgrade. Baklje, metalne šipke, lopate i slični artefakti letjeli su kroz prozore i vrata dok je razuzdana masa polako ali sigurno osvajala tmurno zdanje.
Mladić, kojih dvadesetak godina tamnije puti uspješno se prebacio na balkon visokog prizemlja i okrenuvši se ka ulici ispustio trijumfalni uzvik. Gotovo istog trena poletio je prema ulici. Eksplozija bez zvuka izbila je staklo preostalih prozora i balkonskih vrata.
- Mislim, stvarno pa čovjek ne može ni televiziju gledati na miru.-
- Ali gafsda pa mi nifsmo ljudi. I gafsda već fsu vafs upofsorili da fse ne miješate u ljudfske pofslove.
- Znam, znam, ali čovjek mora negdje povući crtu, pa skoro nam je antenu slomio.

Televizor se ugasi uz podmuklo czvong, buka s ulice jedva da je nadglasavala škripu zuba.
- Sad mi ih je dosta. I njih i ove plave lopte. Opuštajući odmor u primitivnom okruženju.?? Prvo ćemo zapaliti ovaj šugavi planet, a onda idemo u agenciju da mi njima priuštimo odmor.
- Ali gafsda znate da oni imaju politiku ne vraćanja nifca. Fsjećate fse kad fsmo prošle godine uplatili odmor na Marfsu.
- Aha! Nepregledni oceani, ne nepregledni nego nevidljivi. Ništa onda idemo doma. Ti pripremi brod ja ću održati protestni govor ovim divljacima.

Vrata, ono što je ostalo od vrata balkona se otvore i kroz njih izađe ogroman spodoba. Masa kao na komandu utihne i smiri se. Stvor podigne obje ruke u zrak i poviče:
- KARKAH RAMN HARGON KRABOM HORGA!!!!!!!-

Iz mase ljudi, koja je stajala potpuno mirno i s nevjericom promatrala balkon na visokom prizemlju, šepajući se izdvoji tamnoputi mladić i zavitla kamen.
- KARKAH RAMN HARGON ..- klonjk? Kamen mu projuri kroz zube i polako usporavajući upadne u sobu.

Podigavši sluzavi kamen Kron promrmlja- On i njegovi protefsni govori.- pritisne gumb na pojasu i nestane.
Last edited by Bahod on 12 Mar 2009, 12:39, edited 3 times in total.
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

He, he! Cool! :))
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

simpati?no :ocasion: :uzdravlje:
sorry zbog gramatike
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

hvala de?ki :;

to sam ina?e sanjao no?as samo u malo psihodeli?nijoj verziji
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

dobro je, svidja mi se, imam samo jednu zamjerku... Kron, zasto kron, sto su ti smogovci skrivili...
nema me.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

nemam pojma :oops:
morao sam metnuti neko ime a to mi je prvo palo na pamet
Smogovace se nisam ni sjetio :;
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Meni ba[?] nije jasno [?]to se dogodilo... :scratch:
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

stvarno?
pa bar sad nisam ni[?] komplicirao

ok
onda "in a nat[?]el"

dva vanzemajlca provode odmor na Zemlji gledaju?i na TV-u direktan prijenos Zemljana koji napadaju zgradu u kojoj ti isti vanzemaljci trenutno obitavaju
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Hvala na obja[?]njenju! :)
Pri?a mi je simpati?na, posebno su smije[?]ni dijalozi. Samo nisam skuĹžila da su oni u toj zgradi... (jadni bedasti vanzemaljci...)
Post Reply