Ples ljepote

Priče (nevezane za Literarnu radionicu), pjesme, crteži i ostale kreacije forumaša

Moderators: Nimrod, niniane

User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

he he dobra fora samo ja po ve?ernjakovom testu imam 120% o[?]trine vida

:mrgreen:
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

Ire wrote:
corwin wrote:ja jo[?] neznam [?]to bi ti rekao na pri?u :dontknow:
:oops:
ma nije tako,mislim nema[?] se razloga sramit,ja jednostavno neznam [?]to bi rekao,mogu ti napisat da je dobra pri?a,ali to ve? zvu?i otrcano,mada je istina u ovom slu?aju...
idea :) ova pri?a zapravo ne traĹži kritiku ili komentar,jednostavno ti se svidi ili ne
nekako sam ovdje na NOSF-u navikao traĹžit dublju analizu napisanog,to je zapravo lo[?]e
enivej-dobra ti je ova :ocasion:
sorry zbog gramatike
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Meni se ne svidja...
nema me.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Pham! negativno mi[?]ljenje od tebe! Ĺ okirana sam! :shock: (just kidding, nemoj odmah sko?iti... :; )
At last, the stars are finally right...
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Eto, dulje me vrijeme nije bilo ?uti s komentarima na pri?e. Razlozi tome su brojni: posao, jo[?] posla, zlouporaba moderatorskih ovlasti na ovom forumu, prehlada itd.

Irina pri?a je vrlo dobra, ?ak izvrsna. Kratka, saĹžeta, lijepo napisana. I na posljetku, ima svojevrsni punchline.

Punchline - zavr[?]ni "[?]tos"- je bitan kod minijature, zapravo cijlela minijatura vodi njemu.. Naime, zbilja nisam siguran bi li se pri?a o ljudima koji pristaju Ĺživjeti u snjeĹžnoj kugli dala razvu?i na roman, odnosno na pri?u, a da se pri tome rtragi?no ne razvodni.

Ire, sjedni, pet!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

hvala, bilježim se sa štovanjem :D

pham: :tongue:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

I meni se pri?a jako svidjela. Mogla sam si predo?iti tu staklenu kuglu i stvorenja u njoj, kao da je drĹžim na dlanu... :mrgreen:
Post Reply