Uwebnik?

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Jel mi može netko re?i tko je skovao termin "Uwebnik"? Ja sam mislio da sam ga prvi put upotriebio u "Parseku", a sad odjednom uvidjeh da se nalazi u svakom broju Via Galactice unazad u duboku prošlost...
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

Tko god da je to u?inio, dobro je u?inio. :P

Ma, ozbiljno... s obzirom da sam relativno nov na hr.sf prostorima (forumi, fandomi i sl.) nisam niti znao [?]to zna?i taj termin... no vidjev[?]i gdje se nalazi - nalazi se na pravom mjestu, sa pravim zna?enjem.

Znalcima prepu[?]tam raspravu o tome tko je i kada to napravio i ?iji je <span style='font-family:Courier'><span style='font-size:8pt;line-height:100%'><span style='color:blue'>TM</span></span></span>
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
ban

Unread post by ban »

Izitpajn wrote: Jel mi moĹže netko re?i tko je skovao termin "Uwebnik"? Ja sam mislio da sam ga prvi put upotriebio u "Parseku", a sad odjednom uvidjeh da se nalazi u svakom broju Via Galactice unazad u duboku pro[?]lost...
:) A ja sam vidis mislio da si otamo i uzeo. I sam sam ga prvi put vidio kod Krune s kojim je u e izdanjima VG razlikovao svoj uvodnik od mog. Njegov se zvao Uwebnik, a moj, pa, nosf :)
User avatar
Wasabi
Ewok
Posts: 40
Joined: 31 May 2004, 15:09
Location: Carstvo sunca

Unread post by Wasabi »

Čini se da je to sloĹženo od uvodnik za web izdanja, zar ne?
TisuĂŚe cvjetova nije ni[?]ta u usporedbi s jednim stablom

http://wasabi.blog.hr
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

ne
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Post Reply