Tjeska grjeska

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Tjeska grjeska

Unread post by davors »

Moram upozoriti na pogrešku u Ireninom tekstu o nagradama u prvom broju EON-a: na Istrakonovom natje?aju pršut nije osvojila Jadranka Bukovica za pri?u Glad, nego Marina Jadrej?i? za pri?u Zmajeve brazde! Pretpostavljam da je do zbrke došlo zbog prebrzog listanja zbirke, budu?i da je Jadrankina pri?a ?etvrta po redu u knjizi...

I pitanje za Leona: u EON-u nema tvog najavljenog reporta o predstavljanju Istrakonovih zbirki u Puli?

Davor
*Istria is a state of mind*
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

UJ! :shock: to sam odnekud kopi-pejstala al ne znam otkud

ISPRI?AVAM SE ZBOG POGREŠKE!
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Meni je to ?isto logi?na pogreška... Mislim, ono... Pršut... Glad... :uzdravlje:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

i meni se ?inilo kao baš zgodna podudarnost :uzdravlje:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Re: Tjeska grjeska

Unread post by L.Z. »

davors wrote:Moram upozoriti na pogrešku u Ireninom tekstu o nagradama u prvom broju EON-a: na Istrakonovom natje?aju pršut nije osvojila Jadranka Bukovica za pri?u Glad, nego Marina Jadrej?i? za pri?u Zmajeve brazde! Pretpostavljam da je do zbrke došlo zbog prebrzog listanja zbirke, budu?i da je Jadrankina pri?a ?etvrta po redu u knjizi...

I pitanje za Leona: u EON-u nema tvog najavljenog reporta o predstavljanju Istrakonovih zbirki u Puli?

Davor
znam za grešku ali sam je prekasno vidio, kad je bilo petask ujutro ve? sve fotokopirano a reporta nema jer nisam fizi?ki ga stigao napisati
Život je samo san na putu do smrti
Post Reply