4. Festival fantasticne knjizevnosti u Pazinu

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Unread post by davors »

Izitpajn wrote:Aargh... Baš sam sad pogledao vozni red... Jedan autobus iz Zagreba dolazi u Pazin u 12:55, a PRVI SLJEDE?I dolazi u - paz' sad - u 18:45. Gdje je to?no taj Trviž i koliko je daleko od Pazina?
A vlak, ako sam uspio dešifrirati ono što piše na internetu, skupa s busom Rijeka-Lupoglav, putuje više od pet sati (u usporedbi s autobusnih tri sata i 15 minuta)...
Pa dodji prvim busom, taman ces se imati vremena rashladiti... Trviz je desetak km / min. voznje od Pazina, autima cemo tamo ici... ako ne stignes prije, netko ce te sacekati...

Davor
*Istria is a state of mind*
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Unread post by davors »

davors wrote:Jesmo li spremni? Jesmo!
Jesam li spomenuo koji ?e pisci sudjelovati u programu Festivala? Ako nisam, evo:

Zoran Krušvar (Rijeka), Dalibor Perkovi? (Zagreb), Veselin Gatalo (Mostar), Denis Peri?i? (Varaždin), Boris Peri? (Zagreb), Leon Zambon (Labin), Robi Selan (Labin), Drago Orli? (Pore?), Dario Rukavina (Zagreb), Žarko Mileni? (Rijeka) i drugi.

Davor
*Istria is a state of mind*
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Unread post by davors »

davors wrote:Zoran Krušvar (Rijeka), Veselin Gatalo (Mostar), Robi Selan (Labin), Drago Orli? (Pore?), Dario Rukavina (Zagreb)
Gotov je prvi dan Festivala! Gore nabrojani autori nastupili su prvog dana, u Trvižu, nakon što smo ?uli dje?je uratke nagra?ivane na Sferinim natje?ajima posljednjih godina. Skupilo se lijepo društvo, atmosfera je izvanredna, od najavljenih sudionika danas o?ekujemo da nam se pridruže još Denis Peri?i? i Boris Peri?. Sino? sam doma došao oko 5:00, a dio ekipe je ostao još uvijek budan... nastavljamo s piknikom u 15:00, tko je možda dvojio do?i, mislim da se može slobodno odlu?iti potegnuti to malo puta...

Davor
*Istria is a state of mind*
Ice Fox
Ewok
Posts: 24
Joined: 03 Jul 2005, 13:02
Location: Rijeka - Beware
Contact:

Unread post by Ice Fox »

dio ekipe nije ni i[?]ao spavati :iconbiggrin: :iconbiggrin: :iconbiggrin:

evo... sad kad je festival gotov, ja ?u ponoviti [?]to sam ve? rekao gospodinu Davoru... jako sam ugodno iznena?en i mislim da je festival bio veliki uspjeh... ma ne veliki... golemi... s obzirom da sam na festivalu bio jedini predstavnik dobne skupine zvane ''maloljetnici'', morao sam bit budan i pit za sve maloljetnike koji nisu do[?]li :iconbiggrin: :angel:
stoga sam odlu?io da se reportaĹža koju pi[?]em o festivalu zove: dnevnik jednog maloljetnika - izvje[?]taj sa 4. FFK-a

ali bilo je super, i sretan sam [?]to sam bio, i druge godine se veselim da ?e biti jo[?] bolje, iako ovome nije apsolutno ni[?]ta nedostajalo... bio je super program, super ljudi, ekipa za 10... upoznao sam dosta autora, i niti u jednom trenu mi nije bilo Ĺžao [?]to sam do[?]ao... vidimo se i druge godine, a i nadam se prije toga na drugim manifestacijama
User avatar
Alpha Orionis
Ewok
Posts: 12
Joined: 03 Jul 2005, 16:15
Contact:

Unread post by Alpha Orionis »

Ma stvarno svaka ?ast!
Sve je bilo na visini, od sluĹžbenog dijela programa do druĹženja nakon njega. Najvi[?]e me iznenadilo kako su nas tamo do?ekali, ni pti?jeg mlijeka nam nije falilo!
Sve u svemu, zabavila sam se kako davno nisam i upoznala masu super ljudi!!!
Veliko HVALA Pazinjanima na svemu!
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

fenomenalno je bilo, pogotovo nakon službenog programa, hvala nat na prijevozi i jedva ?ekam festival druge godine
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Ja ?u vjerojatno nešto napisati kad se fizi?ki oporavim od svega.

Uh, tako mi je pasala ona mineralna u Gorskom Kotaru... :shaking2:
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Izitpajn wrote:Ja ?u vjerojatno nešto napisati kad se fizi?ki oporavim od svega.

Uh, tako mi je pasala ona mineralna u Gorskom Kotaru... :shaking2:
:; oporavi se i drugi put ponesi gitaru
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Dobro, mislim da ?e za RiKon biti dovoljno lokalnih momaka koji ?e je mo?i donijeti da je ja ne teglim iz Zagreba. A za dalje ?emo vidjeti.
Ice Fox
Ewok
Posts: 24
Joined: 03 Jul 2005, 13:02
Location: Rijeka - Beware
Contact:

Unread post by Ice Fox »

uf... gitara me nikad nije pretjerano fascinirala... najiskrenije bi mogao i bez nje na Rikonu... al moramo nabavit neku mjuzu i tako... ne[?]to [?]to ?e ve?ini biti makar iole prihvatljivo...
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Ice Fox wrote:uf... gitara me nikad nije pretjerano fascinirala... najiskrenije bi mogao i bez nje na Rikonu... al moramo nabavit neku mjuzu i tako... nešto što ?e ve?ini biti makar iole prihvatljivo...
ma nema ve?eg gušta nego kad se malo popije pa onda lagano svi pjevaju uz gitaricu, nijedan razglas to nemože zamijeniti :hippy2:
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Alpha Orionis
Ewok
Posts: 12
Joined: 03 Jul 2005, 16:15
Contact:

Unread post by Alpha Orionis »

Za gitaricu nema problema, ja sam se ve? obvezala da ?u je donijeti! Samo ako ?ete vi neki glazbeno nadareni svirati. :;
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Konvenciji i drugi doga?aji u Pazinu uvijek imaju jednu dimenziju vi[?]e, jer nismo kao u drugim gradovima ograni?eni prostorno. Mislim, ovaj put u Pazinu nije bili gdje nas nije bilo. Jo[?] jednom komplimenti ogranizatorima!

N.
At last, the stars are finally right...
Post Reply