Najugledniji domaci pisci znanstvene fantastike na

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Najugledniji domaci pisci znanstvene fantastike na

Unread post by Nimrod »

SFera, društvo za znanstvenu fantastiku i Mentor, nakladnik biblioteke Sfera najavljuju predstavljanje osam najuglednijih doma?ih autora znanstveno-fantasti?ne književnosti



ZAGREB, (10. studenog 2004.) - Danas u 17:00 sati na sajmu Interliber na Zagreba?kom velesajmu na glavnoj pozornici predstavit ?e se osam najuglednijih doma?ih pisaca znanstveno-fantasti?ne književnosti objavljenih u biblioteci Sfera koju izdaje nakladni?ka ku?a Mentor.

Autori su Tatjana JAMBRIŠAK, Zoran KRUŠVAR, Igor LEP?IN, Darko MACAN, Dalibor PERKOVI?, Zoran PONGRAŠI?, Zoran VLAHOVI? i Aleksandar ŽILJAK. U biblioteci Sfera objavljeno je osam autorskih zbirki pri?a koje su tematski vezane ne samo uz spekulativnu fikciju - znanstvenu fantastiku, fantasy i horror - ve? i uz hrvatsko podneblje, kulturno naslije?e i mentalitet.

?Hrvatska znanstveno-fantasti?na književnost najbolje je ?uvana tajna hrvatske književnosti. Jako me veseli što ?u je imati priliku predstaviti publici na Interliberu.? izjavio je Darko Macan, urednik biblioteke Sfera, te jedan od najboljih doma?ih pisaca znanstvene fantastike i me?unarodno poznati autor stripova.
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
davez
Ewok
Posts: 36
Joined: 18 Apr 2004, 16:48

Re: Najugledniji domaći pisci znanstvene fantastike

Unread post by davez »

I, je l' bilo kakvih indiskretnih ispada? :flower:
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Ja sam indiskretno ispao svojim nedolaskom. :wave:
Post Reply