Interliber 2013

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Interliber 2013

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Prošle se godine govorilo da ove godine Sfera/Mentor neće više imat štand na Interliberu. Jel to stoji i dalje?
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Interliber 2013

Unread post by Nazir »

S obzirom da Mcn radi veliku rasprodaju rekao bih da nema namjeru otkupiti štand :ninja:

Jel ti dođeš?
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: Interliber 2013

Unread post by Sandman »

Meni Horak jučer odgovorio na mail da će biti na Interliberu u 6-ici. Da li solo ili u sklopu nekog drugog štanda, ne znam.
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Interliber 2013

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Nazir wrote:S obzirom da Mcn radi veliku rasprodaju rekao bih da nema namjeru otkupiti štand :ninja:

Jel ti dođeš?
Dolazim. Propustio sam ove godine sve što se propustiti dalo (osim Marsonikona), ne mogu i ovo. Al žao mi je što neće biti Sferinog štanda.

Doći ću u subotu, 16. datuma. Ti?
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Interliber 2013

Unread post by Nazir »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:Dolazim. Propustio sam ove godine sve što se propustiti dalo (osim Marsonikona), ne mogu i ovo. Al žao mi je što neće biti Sferinog štanda.

Doći ću u subotu, 16. datuma. Ti?
Ha gle, u Zagrebu jesam :zubo: Ne znam kad cu na interliber, možda obilaženje štandova odradim neki radni dan da se poštedim najveće gužve. No, kako god, čujemo se za neku kafu, to se lako dogovori :kava:
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Interliber 2013

Unread post by Nazir »

Ok, velike novosti - Macan ipak ima štand :cheers: Doduše, ovo mu je zadnji koji planira, a želi se riješiti što više stvari u skladištu. Potvrđeno danas iz njegovih usta, došao sam po svoju narudžbu pa smo malo popričali.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Interliber 2013

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Nazir wrote:Ok, velike novosti - Macan ipak ima štand :cheers: Doduše, ovo mu je zadnji koji planira, a želi se riješiti što više stvari u skladištu. Potvrđeno danas iz njegovih usta, došao sam po svoju narudžbu pa smo malo popričali.
Ovo je istovremeno sretna i tužna vijest. :cheers: :(
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
Post Reply