FFK2013

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

FFK2013

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Znam da je još rano pitati, ali kako vele babe uz peć, tko rano rani, pa zato pitam: ima li itko iz SB a da planira ići na naslov?
Pitam jer znam jednu babu uz peć.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: FFK2013

Unread post by LordShaper »

Pfff, a ja vidio naslov topika i poveselio se da su stigli rezultati :zubo:
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
proteus77
Pa'u 10. razine
Posts: 333
Joined: 27 Aug 2005, 11:27
Location: Slavonski Brod

Re: FFK2013

Unread post by proteus77 »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:Znam da je još rano pitati, ali kako vele babe uz peć, tko rano rani, pa zato pitam: ima li itko iz SB a da planira ići na naslov?
Pitam jer znam jednu babu uz peć.
Ovako, ja gotovo sigurno ne idem ni na jedan od "ljetnih" konova. :(

Možda, ali samo možda se netko od nas zaleti do Miholjca na Domikon, i možda Ratko Martinović bude na Liburnikonu/Domikonu ako bude imao predavanje.

Mi sutra imamo zadnji sastanak prije ljetne pauze pa ću pitati nekog ide li u Pazin, ali čisto sumnjam.

Jel pitaš radi prijevoza ili...? Nudiš prijevoz ili bi se s nekim povezo; nisam skužio ovo s babom i peći. :lol:

Kad je uopće FFK, zna li se to, sredina 8-og? Kad će rezultati natječaja, ja moram priznat da ne znam je li itko od naših slao neke priče?

Ah, pitanja ko na kraju Dar Mar Šolmsa... :D Sjeća li se netko tog crtića? :zubo:
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: FFK2013

Unread post by Sandman »

proteus77 wrote: Ah, pitanja ko na kraju Dar Mar Šolmsa... :D Sjeća li se netko tog crtića? :zubo:

"Neću ti reći da je ovo klopka."

"Nemoj mi reći da je ovo klopka."

"Ja ti neću reći da je ovo klopka."

"Dobro, nemoj mi reći da je ovo KLOPKA!"
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: FFK2013

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

LordShaper wrote:Pfff, a ja vidio naslov topika i poveselio se da su stigli rezultati :zubo:
Pa stigli su rezultati. U skladu s trendom, nijedna priča nije ušla u zbirku. :zubo:
proteus77 wrote:
SAMSUILUNOV OTAC wrote:Znam da je još rano pitati, ali kako vele babe uz peć, tko rano rani, pa zato pitam: ima li itko iz SB a da planira ići na naslov?
Pitam jer znam jednu babu uz peć.
Ovako, ja gotovo sigurno ne idem ni na jedan od "ljetnih" konova. :(

Možda, ali samo možda se netko od nas zaleti do Miholjca na Domikon, i možda Ratko Martinović bude na Liburnikonu/Domikonu ako bude imao predavanje.

Mi sutra imamo zadnji sastanak prije ljetne pauze pa ću pitati nekog ide li u Pazin, ali čisto sumnjam.

Jel pitaš radi prijevoza ili...? Nudiš prijevoz ili bi se s nekim povezo; nisam skužio ovo s babom i peći. :lol:

Kad je uopće FFK, zna li se to, sredina 8-og? Kad će rezultati natječaja, ja moram priznat da ne znam je li itko od naših slao neke priče?
Pitam radi prijevoza. Kako radim do tri, bit će mi malo čupavo uhvatiti neku liniju javnog prijevoza. Doduše, nisam još ništa provjeravao, jer ima do FFK vremena, a i tko zna, možda mi asteroid padne na um, ali ono, htio sam vidjeti da si mogu početi kovati planovlje.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: FFK2013

Unread post by Nazir »

Po pitanju prijevoza, od Zgana dalje, još nemam pojma ...

Nego, da tu pitam ono nezgodno pitanje, jel se kome javio Šišo? :zubo: Meni ni glasa pa sam već uvjeren da ništa od mene u ovoj zbirci... :(
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: FFK2013

Unread post by LordShaper »

Mislim da je još malo puno prerano za javljanja, ne bih računao na rezultate prije sredine srpnja ako je suditi po proteklim godinama.
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: FFK2013

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

A i u posljednje vrijeme rezultati budu objavljeni javno prije nego se jave autorima. Ili je tako barem bilo u mom slučaju. Mislim da bi sredinom mjeseca mogli biti objavljeni. Dakle, mislim. Dakle, nisam.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: FFK2013

Unread post by Nazir »

Ajd, sad mi je malo lakše :tapsh:

Već dugo nisam upao u istarsku zbirku pa više ne znam koja je "novija" procedura :lol:
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: FFK2013

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Da ne bi opet bilo pitanja, nemam nikakve insajderske informacije, samo nagađam. I, jelte, nadam se da ću upast u zbirku. :zubo:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: FFK2013

Unread post by Sandman »

Kad bi to trebalo biti? Znam da pada oko prve polovice 8-og mj.

Da vidim da li to mogu utrpati u svoj "prenatrpani" raspored. I koje su preporuke za smještaj? (pošto ja nisam nikad bio, a lova je uvijek problem)
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: FFK2013

Unread post by Nazir »

Ako se ne varam, 9. i 10.08. Eventualno može biti tj. kasnije, ali mislim da je ovaj prvi. Što se tiče smještaja, ovisi jesi li sudionik (npr. autor priče u zbirci). Ako da, onda ti je smještaj plaćen, a program obično pokriva i ručak i večeru (a ponekad i cugu) tako da ne bi smio biti gladan i žedan :zubo: Dakle, ako upadneš, onda je na tebi samo da dođeš i uživaš :love: Možda se nešto da skombinirat i ako nisi u zbirci, al to je već druga priča ...
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: FFK2013

Unread post by Sandman »

U zbirci nisam jer nisam ništa niti poslao. Ako se stvari potrefe možda se i pojavim, bar jedan dan.
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Re: FFK2013

Unread post by davors »

Kad je topic već otvoren, neću otvarati novi. Evo:

12. Festival fantastične književnosti u Pazinu i Draguću, 9. i 10. kolovoza 2013.

PROGRAM:

Petak, 9. kolovoza, Kaštel u Pazinu, 20:00 sati – Književna večer: predstavljanje novih izdanja fantastične književnosti u regiji. Sudjeluju i predstavljaju:

Ivana Delač: sferakonska zbirka "Tamna, tmasta tvar" (Zagreb, Hrvatska)
Dragić Rabrenović: zbirka "Nevidbog" i Festival fantastične književnosti Refesticon u Bijelom Polju (Crna Gora)
Adnadin Jašarević: zbirka "Suze za Velosa" i Festival fantastične književnosti Zekon u Zenici (Bosna i Hercegovina)
Bojan Ekselenski i Andrej Ivanuša (Celje, Slovenija): SF izdavaštvo u Sloveniji
Mihaela Marija Perković (Zagreb, Hrvatska): Kako objaviti SF u Australiji
Saša Šebelić: roman "Vampiristra" (Medulin, Hrvatska)
Aleksandar Žiljak: zbirka priča "Knjiga beštija" (Zagreb, Hrvatska)
Vladimira Becić: roman "Orsia" (Zagreb, Hrvatska)
Milena Benini: roman "Djelomična pomrčina" (Zagreb, Hrvatska)
Anto Zirdum: antologija "Slavin poj"
Moderator: Davor Šišović

Glazbeni intermezzo: fantasy glazba u izvođenju Gorana Ardalića (ukulele) i Gorane Družeta (vokal)

Subota, 10. kolovoza, plac u Draguću, 12:00 sati – Književno podne: predstavljanje festivalske zbirke "Priče o zmajevima".

Sudjeluju: Paula Borošak, Vesna Kurilić, Sanja Tenjer, Marija Serdar, Gorana Družeta, Mirko Grdinić, Tihomir Jovanović, Ed Barol, Saša Šebelić, Anto Zirdum, Aleksandar Žiljak, Robi Selan, Dražen Horvat, Goran Gluščić, Milena Benini, Adnadin Jašarević, Vladimira Becić, Barbara Pleić Tomić, Mirela Jovičić, Marko Fančović, David Kelečić; moderator: Davor Šišović


12. Festival fantastične književnosti organiziraju udruga Albus iz Pazina u suradnji s Muzejem grada Pazina i Općinom Cerovlje.

Pokrovitelji 12. Festivala fantastične književnosti su Ministarstvo kulture Republike Hrvatske, Općina Cerovlje i Grad Pazin
*Istria is a state of mind*
Post Reply