Napad na Marija Berečića zbog priče

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Napad na Marija Berečića zbog priče

Unread post by davors »

mislim da bi se ovo trebalo ticati svih nas:

http://www.jutarnji.hr/-je-li-moguce-da ... -/1049609/
*Istria is a state of mind*
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: Napad na Marija Berečića zbog priče

Unread post by LordShaper »

Iza naslova topika dalo bi se zaključiti da je priča primarni i glavni razlog napada...što baš i nije tako, kad se pročita članak ali funkcionira kao dobro privlačenje pažnje nosfovaca :vrag:

Mislim da je poanta da je nekom stao na žulj svojim radom kao ravnatelj a priča je samo dobro naletjela 'anonimcu' kao dodatna municija. Ne vidim baš progone zbog književnog rada u bližoj budućnosti.
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: Napad na Marija Berečića zbog priče

Unread post by Milena »

S obzirom da su komentar dobili od Darija Šišovića, rekla bih da je preciznost izvještavanja na uobičajenoj razini za jutarnji... vrlo, vrlo niskoj.
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Napad na Marija Berečića zbog priče

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Milena wrote:S obzirom da su komentar dobili od Darija Šišovića, rekla bih da je preciznost izvještavanja na uobičajenoj razini za jutarnji... vrlo, vrlo niskoj.
Nemoj prejudicirati. Možda je Šiško u međuvremenu promijenio ime, ali to još nije javno obznanio. :zubo:

A što se tiče same te priče s Berečićem, po komentarima ispod se može vidjeti koliko je glupavi običnim ljudima vulgaris, a kamo li nama gikovima. Ovo što LordShaper kaže. Mario je nekome stao na žulj i mislim da ta njegova priča neće imati apsolutno nikakvoga utjecaja na odluku te inspekcije o Berečićevoj sudbini. Ili barem ne bi trebala imati u nekom normalnom svijetu.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Napad na Marija Berečića zbog priče

Unread post by niniane »

Couldn't agree more... A sa mnom se slaže i prosvjetna inspektorica s kojom sam pričala malo o tome ;) Nevjerojatno je kakve se sve stvari mogu vidjeti u borbi za ravnateljsku stolicu... :fuj:
... characters, personalities, stories and larps...
Post Reply