Nove stranice kluba gaia - gaia.hr

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

ban

Nove stranice kluba gaia - gaia.hr

Unread post by ban »

Sad me vec poceo bit strah postat pa dva put provjerim nije li offtopic :scratch:
Uglavnom, najavljujem uskoro nove stranice osjeckog kluba GAIA na adresi http://gaia.hr . Domena jos nije aktivna!!
No, forum vec sljaka pa vas pozivam da mu se prikljucite. Adresa foruma je:
http://crohosting.com/gaia-hr/forum/
Ta ce se adresa dakle, cim proradi domena, pretvoriti u:
http://gaia.hr/forum/
Ostatak stranice bit ce predstavljen ovdje kad budu online i tehnicki sve bude stimalo. :mrgreen:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Nove stranice kluba gaia - gaia.hr

Unread post by Izitpajn »

ban wrote:No, forum vec sljaka pa vas pozivam da mu se prikljucite. Adresa foruma je:
http://crohosting.com/gaia-hr/forum/
Dakle, još jedan SF forum u Hrvata. A da se i njih pozove na NOSF?
ban

Re: Nove stranice kluba gaia - gaia.hr

Unread post by ban »

Izitpajn wrote:Dakle, jo[?] jedan SF forum u Hrvata.
A zasto ne bi bio jos jedan? Ne vidim razloga da ih ne bude jos i vise.
Izitpajn wrote: A da se i njih pozove na NOSF?
Pozvani su, ali su uz obrazlozenje odbili.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Nove stranice kluba gaia - gaia.hr

Unread post by Izitpajn »

ban wrote:
Izitpajn wrote:Dakle, još jedan SF forum u Hrvata.
A zasto ne bi bio jos jedan? Ne vidim razloga da ih ne bude jos i vise.
Recimo to ovako: meni se ne da redovito pregledavati još jedan forum na kojemu su iste teme, ista struktura i isti ljudi kao i na još bar dva foruma koja pratim, od kojih je jedan polumrtav. Sad, nije da sam ja tu neka velika faca pa da to što se meni ne da neka velika katastrofa, samo izražavam svoje mišljenje. Problem je što vjerojatno nisam jedini.
Izitpajn wrote: A da se i njih pozove na NOSF?
Pozvani su, ali su uz obrazlozenje odbili.
Pa, njihovo pravo. Jel to obrazloženje interno ili može u javnost? Mislim, baš me zanima...
ban

Re: Nove stranice kluba gaia - gaia.hr

Unread post by ban »

Izitpajn wrote: Sad, nije da sam ja tu neka velika faca pa da to [?]to se meni ne da neka velika katastrofa
Pravo kazes.
Izitpajn wrote:Pa, njihovo pravo. Jel to obrazloĹženje interno ili moĹže u javnost? Mislim, ba[?] me zanima...
Ne bih se sad htio plesti u PR, ali radi se o tematici foruma i populaciji koja ga posjecuje. Aranel kaze da ce se vecina tema foruma odnositi na igre, te ce vecina clanova foruma biti ljubitelji igara te da bi to na neki nacin remetilo sasvim drugaciji tip diskusija ovdje.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Ne vidim u ?emu je problem. Ho?e ljudi o svojem tro[?]ku imati forum? Neka ga imaju! BOGDAJ VE?I KUP!

Nasuprot tome, dogodi li se iz bilo kojeg razloga da samostalni forum ne ?e pokrivati njihove potrebe, sami ?e fuzionirati svoj forum s nekim drugim, kao [?]to se dogodilo sa Sferinim.

Mislim da se ovdje radi o perverznoj formi "Sfera[?]kog sindroma", boljetice koja ?ak poga?a vi[?]e ljude izvan Sfere negoli one u njoj.

U ?emu se predmetni sindrom o?ituje? Simptomi se svode na o?ekivanja kako ?e Sfera imati sve najbolje od fandoma u Hrvata: najposje?eniju konvenciju, naj?itanije zbirke, najredovitiji fanzin, najvi[?]e novaca (sram ih bilo!), najkoherentiniji program tijekom godine najve?u biblioteku, najzgodnije komade...Sve to u najkrasnijem prostoru - s recepcionerkama u koĹžnim minicama i neograni?enim aperitiv-barom za slu?ajne posjetitelje. Zvu?i realisti?no?!

Onda se neka udruga - sa sjedi[?]tem u, da prostite, nekakvoj Slavoniji! - usu?uje imati svoj forum, kad je glede foruma ?ak i Sfera priznala primat NOSF-u!? Bezobraznici!



Disclaimer: Sferi pla?am ?lanarinu, a sam sam napola Slavoncem koji je ro?en u Zagrebu. Uostalom, pri sastavljanju ovog posta stradalo je: tri imitatora Elvisa, pet aviona Grumman TBF Avenger s posadama, dvije cigarete Lucky Strike i pola litre Coca Cole.
User avatar
Dren
Jedi Master
Posts: 247
Joined: 16 Jun 2004, 09:18
Location: Place shifting atm

Unread post by Dren »

Dagi wrote: najposje?eniju konvenciju, naj?itanije zbirke, najredovitiji fanzin, najvi[?]e novaca (sram ih bilo!), najkoherentiniji program tijekom godine najve?u biblioteku, najzgodnije komade...Sve to u najkrasnijem prostoru - s recepcionerkama u koĹžnim minicama i neograni?enim aperitiv-barom za slu?ajne posjetitelje. Zvu?i realisti?no?!
Ne. Ali ja bi se odmah u?lanio u takvu udrugu. I visio tamo cijeli dan (hik!)
Ajde, nek bar srede ovo od biblioteke nadalje... :iconbiggrin:
if we learn from our mistakes then I'm getting a fantastic education
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Ajde, nek bar srede ovo od biblioteke nadalje...
sre?eno :iconbiggrin: :iconbiggrin:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Dren
Jedi Master
Posts: 247
Joined: 16 Jun 2004, 09:18
Location: Place shifting atm

Unread post by Dren »

:shock:
Kad i gdje da se nacrtam :uzdravlje:
if we learn from our mistakes then I'm getting a fantastic education
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

utorkom u prostorijama sfere, komada kolko oš
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Dren
Jedi Master
Posts: 247
Joined: 16 Jun 2004, 09:18
Location: Place shifting atm

Unread post by Dren »

Agad. Ja sam srameĹžljiv...o[?] me ti odvest, tako da izgleda ka da nekog znam tamo?
if we learn from our mistakes then I'm getting a fantastic education
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

eto javljam da Gaia forum ne radi :iconbiggrin:
ban

Unread post by ban »

od danas je proradila domena gaia.hr, tako da se forumu moze pristupiti preko http://gaia.hr/forum/ . Pristup preko ove gore privremene adrese vise nece ici, pa updateirajte bukmarke.
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Dren wrote:
Dagi wrote: najposje?eniju konvenciju, naj?itanije zbirke, najredovitiji fanzin, najviše novaca (sram ih bilo!), najkoherentiniji program tijekom godine najve?u biblioteku, najzgodnije komade...Sve to u najkrasnijem prostoru - s recepcionerkama u kožnim minicama i neograni?enim aperitiv-barom za slu?ajne posjetitelje. Zvu?i realisti?no?!
Ne. Ali ja bi se odmah u?lanio u takvu udrugu. I visio tamo cijeli dan (hik!)
Ajde, nek bar srede ovo od biblioteke nadalje... :iconbiggrin:
nisi jedini :blob:
Život je samo san na putu do smrti
Post Reply