Eurocon, Plovdiv, Bugarska, 5-8. VIII

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Eurocon, Plovdiv, Bugarska, 5-8. VIII

Unread post by Izitpajn »

Dakle, ako netko još prikuplja informacije o putu za Bugarsku, ovdje ?u sad iznijeti sve što sam dosad doznao. Isto tako, ako netko zna još nešto, neka javi ovamo.

Povratna karta za vlak košta 560 kuna (ne 450 kao do prije nekoliko mjeseci), a vlak ide ovako:

16:45 Zagreb
20:50 granica (Šid)
22:57 Beograd
- presjedanje na drugi vlak -
23:20 polazak iz Beograda
07:00 granica (Dimitrovgrad)
10:09 Sofija

Postoji isto tako pet vlakova od Zagreba do Beograda, a jedan od njih ide i do Niša. Ako netko ima kakav neovisni raspored linija od Beograda ili Niša do Sofije, neka ga javi.

Za prijevoz od Sofije do Plovdiva nisam siguran, ali to su dva najve?a grada u Bugarskoj koji su udaljeni oko 100 km pa to vjerojatno nije problem.

Ako se netko želi voziti u prvoj klasi i pritom dobiti krevete, karta košta 50% više.

Što se ti?e smještaja, postoji "konvencijski hostel" (ma što to bilo) koji se pla?a 8 eura po osobi po no?i i koji bi bilo dobro (ili je ?ak obavezno, nisam baš shvatio) rezervirati preko interneta. Dakle, za tri no?i, koliko traje konvencija, to iznosi 180 kn.

Mislim da je adresa konvencijskog sajta http://www.bgcon.com , ali nisam siguran. Ako u Gugl ukucate "Eurocon Bulgaria" odmah ?ete ga dobiti.

Jasminka i ja planiramo krenuti u srijedu (dakle, u Bugarskoj smo u ?etvrtak prijepodne). Ako netko planira krenuti u isto vrijeme, nek nam se javi.
Post Reply