Rikon 2010

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Rikon 2010

Unread post by Ire »

Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: Rikon 2010

Unread post by Milena »

Baš je bilo dobro, a da je sve u organizaciji štimalo, bilo bi čudno. :cheers:
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Re: Rikon 2010

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Rikon je bio super. Pozdrav svima! :cheers:
A. Ziljak
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Rikon 2010

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

I čestitke nagrađenima! ne treba zaboraviti! :cheers: :cheers:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Rikon 2010

Unread post by Izitpajn »

Nazir wrote:(s mrvu slozenijim rasporedom predavanja)
Čekaj, ovo mi je palo na pamet tek kad sam pročitao odgovore... Ti si zapravo htio reći "s mrvu bolje složenim rasporedom predavanja"? :D
User avatar
Samuel
Jedi Master
Posts: 275
Joined: 19 Dec 2009, 19:43

Re: Rikon 2010

Unread post by Samuel »

Kapa dolje organizatorima. Duboko poštovanje za predavače. Veliko srce za mistress. Bilo je sjajno i nadam se da ćemo i sljedeće godine biti dočekani otvorenih ruku. :wave:
Tko ima dovoljno vremena da sve napravi ispravno...?
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Rikon 2010

Unread post by Nazir »

Izitpajn wrote:
Nazir wrote:(s mrvu slozenijim rasporedom predavanja)
Čekaj, ovo mi je palo na pamet tek kad sam pročitao odgovore... Ti si zapravo htio reći "s mrvu bolje složenim rasporedom predavanja"? :D
Zar je to bilo tako teško shvatiti? :drunken: S&M moze s bicem, ali dajte mi normalna predavanja bez intelektualne torture "snađi se u rasporedu" :hehe:
User avatar
suaco
Puppeteer
Posts: 166
Joined: 09 Jun 2009, 09:42
Location: Zemlja čokolade i piva

Re: Rikon 2010

Unread post by suaco »

isprike, isprike, nakon sto smo vec slozili raspored sam ja pokusala ugoditi svima koji su molili ili cak zahtijevali da budu u drugim terminima, sto je uzrokovalo gubljenje posjetitelja po programu... sad znam, odnosno znamo za slijedeci put, kakav termin dobijes takav imas, nema mijenjanja :P

salu na stranu, jako mi je drago da je sve okej proslo, i puno hvala svima koji ste dosli :) vi koji niste - e, vas gubitak :P
Štajaznam tko je kriv, ja čitam knjige o zmajevima, a ne vijesti. (Zoran)
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Re: Rikon 2010

Unread post by Zoran »

Samuel wrote: Veliko srce za mistress.
I kila šećera.
User avatar
Samuel
Jedi Master
Posts: 275
Joined: 19 Dec 2009, 19:43

Re: Rikon 2010

Unread post by Samuel »

Obavezno. :)
Tko ima dovoljno vremena da sve napravi ispravno...?
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Rikon 2010

Unread post by Nazir »

Ma samo da se nadovezem na predavanja - nije bio nikakav posebni bed, jasno da ima preklapanja - ovo su vise prigovori reda radi - bar s moje strane :tapsh:
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Rikon 2010

Unread post by Xaotix »

LordShaper wrote: S obzirom da je Švel održao predavanje o Campbellu u lokalnom kafiću :lol2: , razmatra se uvođenje i igre 'Pronađi predavača'...
S obzirom da su se i predavač i svi slušatelji mogli komotno smjestiti za stolić u bircu, bilo je šteta trošiti dvoranu. Osim toga, Švel je sam izjavio da više voli predavanje u kojiima ne blagoglagolji s ploče, nego raspravlja o temi...
Inače, ljudi su se malo razmiljeli po zgradi pa je valjda zbog toga izgledalo poluprazno (osim šanka i radionica...). Ali su zato i predavanja bila intimnija :D
Šteta što se još poneko nije održalo pred faksom uz sunčanje, kao jutarnja rasprava o Euroconu.

Dakle, fini opuštajući kon, iako su kolekcionari konvencija već čuli dosta predavanja. Tako smo imali više vremena za žlabranje bez lupanja po glavi zbog propuštenog.

Eh da, i muffini su bili izvrstan bonus!
Randomness is strong with this one!
Quicksilver
Jedi Master
Posts: 208
Joined: 25 Aug 2006, 14:57

Re: Rikon 2010

Unread post by Quicksilver »

za sve koji nisu bili tamo: bonus je bila i free cedevita :-)
nway, za nekog ko nije zadnje 2 godine visio po konovima, ovo bi bio poprilično dobar kon, dapace izvrstan, jer je imao i zanimljive kreativne / literarne radionice...a za nas koji smo vec odslusali reciklirana predavanja (i dobili potpis za iste, hehe) raspored se cinio malo praznjikav... Meni osobno sjajno predavanje je bilo ono Milene Benini: "Ovo nije budućnost koju smo naručili: prizemni SF, posthumanizam i steampunk", koje je ujedno zatvorilo Rikon u nedjelju popodne.
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: Rikon 2010

Unread post by jbt »

o da, Milenino predavanje je bilo strava. nije predavanje s TED-a, al ja bih ga preporucio. doduse, nitko nije snimao...
Blood for the Blood God!!

engi
Post Reply