Istrakon 2010.

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: Istrakon 2010.

Unread post by Milena »

Zoran wrote:
ratchet wrote: P.S. Zoki sastanak je održan u subotu 26.03. ne u ponedjeljak 28.
:scratch: ako je danas utorak 30., onda je ponedjeljak bio 29. a nedjelja 28. A čini mi se da smo nakon ponoći imali najbolju raspravu... al dobro, trebala bi bit subota na datumu, što će reći 27. 26. je bio petak :lol2:
Ali bi 29. bio prigodniji. :lol:
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: Istrakon 2010.

Unread post by ratchet »

Stvarno. Oba su promašila. A zbilja bi bilo lijepo navući 29. Iako sam vidio da neki niti ne shvaćaju o čemu je riječ kad smo im opisali grb. Ne asocira ih na ništa. To ti je generacija koja nikad oko vrata nije stavila crvenu maramu. Dječurlija, jednom riječju. :bilo:
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Istrakon 2010.

Unread post by Nazir »

ratchet wrote: Iako sam vidio da neki niti ne shvaćaju o čemu je riječ kad smo im opisali grb. Ne asocira ih na ništa. To ti je generacija koja nikad oko vrata nije stavila crvenu maramu. Dječurlija, jednom riječju. :bilo:
Ili je ovdje netko star :lol: :lol:

Tja, kad si mi malo opisao stvar sam skuzio na koji znak si mislio- sjecam se sa starih novcanica- ali bome da bi mi bila prva asocijacija - tesko. Al nije na meni da se ispricavam zbog toga sto sam mlad :zubo:
User avatar
Chrisette
Puppeteer
Posts: 110
Joined: 07 Feb 2006, 16:47
Location: s prozora se vidi Cres (ripoff)
Contact:

Re: Istrakon 2010.

Unread post by Chrisette »

evo ja bila na svojoj prvoj konvenciji, pa s obzirom da ne znam kakve su bile prethodne u pazinu, zakljucujem da mi je ova bila bas dobra. :zubo: nasla nesto poznatih ljudi, nismo se unaprijed dogovarali pa je odusevljenje bilo vece, a i mogu se pohvaliti da sam odslusala bas svako predavanje u subotu, bar po pola sata. :zubo: malo je zeznuto preklapanje bilo pa sam neke stvari morala zrtvovati. npr, korada. :baba:

bio mi je bed sto sam morala ici kad je postalo najaktivnije navecer. :(
Image
User avatar
Shrike
Ewok
Posts: 11
Joined: 16 Mar 2010, 18:43

Re: Istrakon 2010.

Unread post by Shrike »

ma bilo je ok

šteta što nije bilo više predavanja, radije bih da ih ima toliko da moram birati koje ću žrtvovati, nego da sjedim na nekom samo da ubijem vrijeme.

također - probe za zvuk koje se rade za vrijeme koncerta ? :zbunj:

plus, lijepo je bilo imati inozemne goste i razgledati njihove uratke, ali brate, živjela raznolikost. Oni kojima se nisu gledali maratoni srpskih amaterskih filmova, mogli su se lijepo slikati

barem je, kataklizmičkim predviđanjima unatoč, vrijeme surađivalo... :D
There is no place like your Mind.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Istrakon 2010.

Unread post by Xaotix »

Ovo sam htio postati još prije dva mjeseca, ali eto, nekako se odužilo. Elem, kao dodatak Švelovom predavanju o Južnoafričkom nuklearnom programu:

Guardian - Revealed: how Israel offered to sell South Africa nuclear weapons
Randomness is strong with this one!
Post Reply