Svehrvatski SF forum

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

'Cause money makes the world go 'round?
8)
Image
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

Moje skromno mi[?]ljenje je, [?]to opet proizlazi iz mog lokal-patriotizma ([?]to netko re?e - kr?meno domoljublje) i vezanosti za nosf (prvi forum kojeg sam u Ĺživotu po?eo pratiti tako 'aktivno), da ne bi trebalo stvarati nadforum.

MoŞda bi samo trebalo omogu?iti da svi korisnici na sve forume pristupaju slobodno, sa svojim loginima sa domicilnog foruma, (osim u slu?aju istog nicka gdje bi trebalo smisliti neku arbitraŞu), ali da u principu sve ostane kako jest, a da se na svakom forumu postave linkovi na rasprave sli?nog sadrŞaja, da se, eto, pogleda [?]to se de[?]ava 'tamo i tamo', a bez puno logiranja... nekevrste, sad ?u tresnuti, "Distribuirana baza podataka korisnika HR SF forumâ.
Veni, vidi, tresnuh... Pala na hvaĹžnji.
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Indigo Montoya wrote:'Cause money makes the world go 'round?
8)
:lol: :lol: :lol: :lol:
a ja pro?itala 'Cause MONKEY makes the world go 'round?
:lol: :lol: :lol: :lol:

i još gledam o ?em pri?aš pobogu?!?!
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Bojan wrote:
ban wrote:
ban wrote: ali bi se s time mozda izgubila nekakva community atmosfera koja vlada na Albusu, Sferi i Nosf-u
Ne bi. Prvenstveno zato sto community atmosfere uglavnom nema. Glavno obiljezje nasih foruma nije communitiy atmosfera, nego mrtvilo. Cak i na NOSFu (koji je daleko najbolji) mnoge dobre teme ostaju netaknute mjesecima. A sve lokalne teme koje se bave NOSFom, SFerom, Albusom, itd, i dalje bi zadrzale svoje sekcije u "velikom" forumu.
:wink:
bi, bi
community atmosfere itekako ima! :twisted: :twisted:
da je nema zar bismo dijelili letke po Istrakonu?
i iskreno rečeno meni bi atmosfera sa nosf-a falila, kako god da se okrene - pod time mislim:
okret 1. slozi se svehrvatski forum ili
okret 2. nosf postane jedan takav

i ja sam kao i Maddog vezana za nosf - prvi forum u zivotu i tak
no nosf ima jedan stih koji ostali forumi nemaju, a to je da se novaci ne osjecaju nepozeljnima, direktno ih se ukljucuje u razgovor, cak i pozdravlja kad tel dodju itd. barem je to moj osobni dojam. ne bih htjela da se to izgubi jer mislim da je puno ljudi bez ikakve veze sa sf-om tu vezu na nosfu naslo. mislim da je tome razlog sto nosf nije vezan ni za jednu sf udrugu. sto ga cini i najboljim kandidatom za svehrvatski fourm, osim činjenice sto je kao sto Dagi veli najzivlji.

kaj god da se mi tu dogovorimo, necemo moci ucinit da ljudi odu na svehrvatski forum sam tak. ja ne znam kolko bi meni bilo ugodno da znam da moje baljezgarije cita cijeli fandom, it's a scary thought :oops:


ja nisam protiv ideje svehrvatskog foruma, na kao prava koza vidim samo probleme, naime plaćanje hostinga mislim da bismo teško dogovorili a bome i još neke druge stvari... mislim da cu se morat vratit kasnije jer mi ukucani size

pozdrav
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

Nimrod wrote: community atmosfere itekako ima! :twisted: :twisted:

nosf ima jedan stih koji ostali forumi nemaju, a to je da se novaci ne osjecaju nepozeljnima, direktno ih se ukljucuje u razgovor, cak i pozdravlja kad tel dodju itd.
ja ne znam kolko bi meni bilo ugodno da znam da moje baljezgarije cita cijeli fandom, it's a scary thought :oops:
kao prava koza vidim samo probleme, naime pla?anje hostinga mislim da bismo te[?]ko dogovorili
Znam da je ovo odgovor tipe "me too", ali - Nimrod - potpisujem!
Svaka re?enica je "struck by lightning"...
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

ire wrote:
Indigo Montoya wrote:'Cause money makes the world go 'round?
8)
:lol: :lol: :lol: :lol:
a ja pro?itala 'Cause MONKEY makes the world go 'round?
:lol: :lol: :lol: :lol:

i još gledam o ?em pri?aš pobogu?!?!
LOL

Slap the monkey Ire, bad monkey... 8)
Image
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Ja se tako?er slaĹžem s onim [?]to je Nimrod rekla, bilo bi mi Ĺžao da se izgubi ta prijateljska, opu[?]tena atmosfera na Nosfu.

Ne znam puno o funkcioniranju drugih foruma pa ne?u filozofirati, ali ponekad je najbolje kada se stvari razviju spontano :roll:
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Meni se stvarno sviđa atmosfera nosf-a, i bilo bi mi žao da se to izgubi
Život je samo san na putu do smrti
ban

Unread post by ban »

Pa ovako, mozemo biti sigurni da nosf forum necemo ukidati 8)
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Ukidati?
Sad kad sam i ja "zajahao zmaja"!!!??
Ne budi luda Davore...
8)
Image
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Slap the monkey Ire, bad monkey...
I'll try not to comment on that one :| <-- see: me, not commenting
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Sorry fakat je neprimjereno... ispri?avam se
:(
Image
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

što se mene ti?e, ja bih još i komentirala, al tek bi to bilo neprimjereno ;) :lol:
sve oke, nemoj se uzrujavat..
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

MadDog wrote:
Nimrod wrote: community atmosfere itekako ima! :twisted: :twisted:

nosf ima jedan stih koji ostali forumi nemaju, a to je da se novaci ne osjecaju nepozeljnima, direktno ih se ukljucuje u razgovor, cak i pozdravlja kad tel dodju itd.
ja ne znam kolko bi meni bilo ugodno da znam da moje baljezgarije cita cijeli fandom, it's a scary thought :oops:
kao prava koza vidim samo probleme, naime pla?anje hostinga mislim da bismo teško dogovorili
Znam da je ovo odgovor tipe "me too", ali - Nimrod - potpisujem!
Svaka re?enica je "struck by lightning"...
hvala, hvala :oops: :oops:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Post Reply