Rikon 2008.

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

Nebelwerfer
Zmajić
Posts: 179
Joined: 18 May 2007, 16:16
Location: Na štandu
Contact:

Rikon 2008.

Unread post by Nebelwerfer »

Image

11. konvencija fantastike i svega ostaloga "Rikon 2008." :lol:
Filozofski fakultet Sveučilišta u Rijeci, Omladinska 14 (tzv. gornja zgrada), Rijeka
Od 10. do 12. listopada 2008.

Cijena ulaznice za Rikon će biti 50 kn za cijeli vikend, 30 kn za samo jedan dan ili 30 kn za udruge koje pristignu s minimalno 8 članova (popis nam pošaljite barem 3 dana ranije, inače bi moglo biti čekanja na info pultu a i stvoriti dodatne probleme volonterima). Besplatne ulaznice su osigurane za sve koji na neki način sudjeluju na Rikonu: 3 ulaznice za svaku udrugu koja bude imala svoj štand te ovisno o količini ponuđenog programa, adekvatan broj besplatnih ulaznica za voditelje aktivnosti.

Ako ste od volje održati predavanje, radionicu, turnir, performans ili isprazniti naš šank (uz donacije :lol:), molimo da nas u najskorije moguće vrijeme i obavijestite o tome. Rok za prijavu je 1. 10. 2008. godine s opisom aktivnosti, predviđenim vremenom trajanja i imenima voditelja. Nakon toga ko zna da li ćemo biti u stanju odgovoriti na mejl a kamo li dogovoriti termin. A tu su i neki rokovi tiskanja koje bi bilo nezgodno propustiti.

Na našem sajtu će se postepeno objavljivati preliminarni program (može biti samo veći od ovog koji je sad). Ako imate bilo kakvih dodatnih pitanja, kontaktirati nas možete putem maila, foruma, ICQ-a, Skypea, MSN-a... Kako? Ovako...

E da, apdejtali smo FAQ / ČPP rubriku Rikona pa sad nema izgovora "ne znam ja što je to", "ne piše kako se dođe", "to mi je skupo" i slično. E, i osigurat ćemo ekstra količine Zmajeve vodice a znate i sami da ne želite naljutiti prvog, drugog, a bogami ni trećeg zmaja.

Održavanje Rikona potpomogli:
Zaklada Sveučilišta u Rijeci
Hoću to Web shop
United Forces
Črna luknja
Fantasy-hr
Radio Rijeka
Boćarski klub "Brajda"
Udruga mladih "Akcija"
Aikido klub Rijeka
Image
Nebelwerfer
Zmajić
Posts: 179
Joined: 18 May 2007, 16:16
Location: Na štandu
Contact:

Re: Rikon 2008.

Unread post by Nebelwerfer »

Dok svi očekuju objavljivanje satnice, mi smo još uvijek zauzeti dodavanjem novog sadržaja u program.
A bit će ga još ;)
Image
Nebelwerfer
Zmajić
Posts: 179
Joined: 18 May 2007, 16:16
Location: Na štandu
Contact:

Re: Rikon 2008.

Unread post by Nebelwerfer »

Image
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Rikon 2008.

Unread post by Ire »

Instant Geek. Just Add Coffee.
Nebelwerfer
Zmajić
Posts: 179
Joined: 18 May 2007, 16:16
Location: Na štandu
Contact:

Re: Rikon 2008.

Unread post by Nebelwerfer »

weeeee :cheers:
tenkjuverimač
Image
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Re: Rikon 2008.

Unread post by Tanja.C »

Slovenska ekipa ima jedno mjesto u autu, pa tražimo jednog putnika, dijeli se trošak benza i tako to. Svejedno nam je dal idemo preko Ljubljane ili Zagreba, pa ako nađemo zagrebačkog putnika, može i ta varianta. :cheers: Odlazak u petak, bilo kada (samo ne kasno navečer). Budući da tražim kandidata na više mjesta - tko prije kaže, njegova je čičalica u autu!
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Rikon 2008.

Unread post by niniane »

Malo u zadnji tren, ali Merlinove i moje okolnosti su se ipak posložile tako da dolazimo u subotu :D :cheers: Odlučili smo odhebati sve obveze koje bismo kakti mogli imati i ipak doći na Rikon, pošto on ima subotu i nedjelju slobodnu, a ja se u petak predvečer vraćam iz Požege :cheers:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Rikon 2008.

Unread post by Nazir »

Weeeee!!!! Bit ce bome dobra ekipa :cheers:
Nebelwerfer
Zmajić
Posts: 179
Joined: 18 May 2007, 16:16
Location: Na štandu
Contact:

Re: Rikon 2008.

Unread post by Nebelwerfer »

o da...a ja imam toliko stvari za napravit nevezanih za rikon do 23.59 danas :x neeeeeeeeeeee
jao, da nije sranja s faxom i mog kasnog javljanja nekima za projektore i dvoranu, orgaizacija ovog rikona bi bila tako nestresna... walk in the park. jao...
Image
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Rikon 2008.

Unread post by Ire »

svi koji dođu u subotu u 15h na predstavljanje NOSF magazina, dobivaju poklon!

:cheers: :occasion9: :wav: :ocasion: :rock:

ako, pak, nahrupi neviđena masa ljudi :lol2: poklon dobiva samo prvih deset slušatelja/gledatelja :zubo:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Rikon 2008.

Unread post by Xaotix »

Ire wrote:svi koji dođu u subotu u 15h na predstavljanje NOSF magazina, dobivaju poklon!
I to nije sve!
Također ćete upoznati u gloduricu NOSFa i imati prilike častiti je cugom!

I to još uvijek nije sve!
Ako dođete s olovkom i papirom, možete užicati i autogram dijela uredništva!

Iskoristite ovu jedinstvenu ponudu!
Da malo isprobamo marketing... :lol:

Dobro se sprovedite!
Nazalost mene neće biti, odrađujem jedne :svadba: (ne, nisam u prvim redovima), ali imate moju punu podršku i najbolje želje za :rock: & :uzdravlje:, uključujući i liječenje ranojutarnjeg mamurluka u nedelju :kava:
Randomness is strong with this one!
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Re: Rikon 2008.

Unread post by corwin »

niniane wrote: Odlučili smo odhebati sve obveze koje bismo kakti mogli imati i ipak doći na Rikon
:kava:
sorry zbog gramatike
Nebelwerfer
Zmajić
Posts: 179
Joined: 18 May 2007, 16:16
Location: Na štandu
Contact:

Re: Rikon 2008.

Unread post by Nebelwerfer »

Hvala svima koji su došli, još veća hvala svima koji su pomogli da sve prođe prema planu i programu...
Ako vam je bilo ok, super, ako nije slobodno prigovarajte, probat ćemo ispravit greške. :cheers:
Image
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Rikon 2008.

Unread post by niniane »

Nama je bilo baš dobro - i hvala puno na smještaju, a Foxu i na vožnji do smještaja koja je bila vrlo zabavna, posebno iz ležećeg položaja :D

I Žiljkovo predavanje o dinosaurima je bilo baš zanimljivo - čim sam ostala na njemu do iza jedan ujutro :D :cheers:

Sve u svemu, mi vrlo zadovoljni našim prvim Rikonom :cheers:
... characters, personalities, stories and larps...
Post Reply