Predavanja na Istrakonu 2004

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Unread post by davors »

L.Z. wrote:ja i frend ćemo možda doć
Za one koji ce doci na Festival fantasticne knjizevnosti par tehnickih naputaka: u petak, 25. lipnja okupljat cemo se od ranoj poslijepodneva na Motelu Lovac, i onda negdje oko 19 sati krenuti za selo Heki, gdje u 20 sati imamo prvu festivalsku vecer.

Subota prijepodne je vise-manje slobodna, odnosno moze se koristiti na neki od ovih nacina:
- sudjelovanje u literarnoj SF radionici za mlade pisce
- Gledanje ostalih programa u sklupu Dana Julesa Vernea koji se prije i poslijepodne odvijaju na Pazincicic (vidi web-najavu Dana Julesa Vernea)
- druzenje, cakulanje i ostala interaktivna opcenja
- razgledavanje grada ili okolice

a druga festivalska vecer pocinje u 20 sati u pazinskom Kastelu

Oni koji mogu ostati i u nedjelju (a bilo bi nam drago da vas ostane sto vise), dobrodosla su publika u zavrsnim i najatraktivnijim programima Dana Julesa Vernea, ako docekate vecer, moci cete se provozati i u balonu.

Pozdrav,

Davor
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

doći ćemo sigurno (tu smo iz labina :mrgreen: ) samo kamo je to selo Heki, još smo godinu maloljtni pa ovisimo o prijevozu i moramo sve unaprijed dogovorit.
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Unread post by davors »

L.Z. wrote:doći ćemo sigurno (tu smo iz labina :mrgreen: ) samo kamo je to selo Heki, još smo godinu maloljtni pa ovisimo o prijevozu i moramo sve unaprijed dogovorit.
Selo Heki je cetiri-pet kilometara od Pazina u pravcu Zminja odnosno Pule (po staroj cesti, ne po Ipsilonu). Nakon sto se prodje petlja Ipsilona, vrlo brzo se nalijece na niz od cetiri uzastopna prilicno ostra zavoja, i kad se nakon tih zavoja cesta izravna, putokaz nas usmjerava desno za selo Heki.

No, da se ljudi ne bi gubili, okupit cemo se na Motelu Lovac i oko 19 sati svi zajedno krenuti za Heke. Nema greske.

Davor
ban

Unread post by ban »

davors wrote:Selo Heki je cetiri-pet kilometara od Pazina u pravcu Zminja odnosno Pule (po staroj cesti, ne po Ipsilonu).
Tu je negdje mogla nastati ona vrckava 'Aj homo, homo, homo za Zminj' :blob:
ban

Unread post by ban »

davors wrote:Oni koji mogu ostati i u nedjelju (a bilo bi nam drago da vas ostane sto vise), dobrodosla su publika u zavrsnim i najatraktivnijim programima Dana Julesa Vernea, ako docekate vecer, moci cete se provozati i u balonu.
Mozda ja dodjem bas u nedjelju. Imam neku veliku i neopisivu zelju da odem u Istru, zemlju mog sna.
Vidio sam danas prilog o DJV u prilogu Jutarnjeg za modernu zenu Image
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:( ja bi se jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako vozala u balonu, a ne mogu u istru.. kme?!
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

ban wrote:
Vidio sam danas prilog o DJV u prilogu Jutarnjeg za modernu zenu
ja sam moderna žena.... a nemam love da idem :( :( :( :( :( :(
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Večer fantastične književnosti mogla bi imati vlastiti topic, idem napravit a neko od admina neka prebaci postove
Život je samo san na putu do smrti
Post Reply