Istrakon 2008

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

Ice Fox
Ewok
Posts: 24
Joined: 03 Jul 2005, 13:02
Location: Rijeka - Beware
Contact:

Re: Istrakon 2008

Unread post by Ice Fox »

ne mogu biti 100% siguran, ali rekao bi da se ni Riječani ne sjećaju da su se Riječani žalili za to :D
Nebelwerfer
Zmajić
Posts: 179
Joined: 18 May 2007, 16:16
Location: Na štandu
Contact:

Re: Istrakon 2008

Unread post by Nebelwerfer »

panju :kava:
:lol:
sjećamo se. hi hi. ja sm 3 pive popio samo u ta 3 dana. + jedna koju sam bacio
ne bih rekao da smo se, da sam se, baš žalio direktno na vas, ali prihvatit ćemo predavanje :zubo:
Image
User avatar
nelchee
Pa'u 10. razine
Posts: 375
Joined: 06 Apr 2007, 09:46
Location: Avalon
Contact:

Re: Istrakon 2008

Unread post by nelchee »

Nimrod pravo zbori, sjećam se da smo na okruglom stolu prigovorili kako smo poslali mail (a pisali smo i po forumu), ali nam na njega nije odgovoreno tako da se SFera kao udruga uopće nije pojavila na Rikonu, ni sudjelovala u programu.
bio bi red da se to ove godine ispravi ;)
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4026
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Istrakon 2008

Unread post by Izitpajn »

Kako ne? A tko je pobijedio na Karici? :P Tko vam je donio Robo Rally? :P :P Tko je imao lajv javljanja za BILTEN :P :P :P

Al dobro, a kakvo bi vi predavanje? I od koga? Warning: od mene ne želite predavanje...
User avatar
nelchee
Pa'u 10. razine
Posts: 375
Joined: 06 Apr 2007, 09:46
Location: Avalon
Contact:

Re: Istrakon 2008

Unread post by nelchee »

Izitpajn wrote:Kako ne? A tko je pobijedio na Karici? :P Tko vam je donio Robo Rally? :P :P Tko je imao lajv javljanja za BILTEN :P :P :P
mislim na organizaciju nekog dijela programa :)

pa dobro ne mora biti nužno predavanje, Slovenci su imali odličan kviz, Istrijani su trebali voditi Kariku (i otkazali u zadnji čas, pa smo se snašli :lol: ).. Camarilla i Međikaši su uglavnom došli samo odigrati svoje bez previše interakcije s konom i mislim da je to sve što se aktivnosti udruga tiče.

cijenim tvoje požrtvovno sudjelovanje i odlično si reprezentirao SFeru, ali mi bi voljeli da vas je došlo više.
Nebelwerfer
Zmajić
Posts: 179
Joined: 18 May 2007, 16:16
Location: Na štandu
Contact:

Re: Istrakon 2008

Unread post by Nebelwerfer »

p' dobro.. hoće. ima vremena :lol:
ali ovo je sad oftopik, eh? :zubo:
Image
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4026
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Istrakon 2008

Unread post by Izitpajn »

nelchee wrote:mi bi voljeli da vas je došlo više.
E jebga, to je nešto na što nitko ne može utjecati :dontknow: Tko dođe, dobro je došao.

A ja zapravo imam neke ideje koje ih volio napraviti negdje već, ali jedna zahtijeva da budem tamo sva tri dana - a to ne mogu zbog posla - a druga se preklapa s nekim stvarima koje već postoje pa bi bilo lejm. Možemo o detaljima fejs tu fejs.
Nebelwerfer wrote:ali ovo je sad oftopik, eh? :zubo:
Pa nek nas moderator obreže :P
Nebelwerfer
Zmajić
Posts: 179
Joined: 18 May 2007, 16:16
Location: Na štandu
Contact:

Re: Istrakon 2008

Unread post by Nebelwerfer »

Izitpajn wrote:A ja zapravo imam neke ideje koje ih volio napraviti negdje već, ali jedna zahtijeva da budem tamo sva tri dana - a to ne mogu zbog posla - a druga se preklapa s nekim stvarima koje već postoje pa bi bilo lejm. Možemo o detaljima fejs tu fejs.
apsolutno... ja bih rado čuo o čemen se radi
Image
MaXXX
Ewok
Posts: 17
Joined: 30 Mar 2007, 13:09

Re: Istrakon 2008

Unread post by MaXXX »

hmmmmmmm.... i ja isto....
have no fear, batsla is here...
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Re: Istrakon 2008

Unread post by Nimrod »

Nebelwerfer wrote:panju :kava:
:lol:
sjećamo se. hi hi. ja sm 3 pive popio samo u ta 3 dana. + jedna koju sam bacio
ne bih rekao da smo se, da sam se, baš žalio direktno na vas, ali prihvatit ćemo predavanje :zubo:
ok, ja ne znam imena, ali znamo si face. Žalili se jeste, i to s pravom - imali ste sasvim legitimate complaint: poslali ste upit na koji vam nije bilo dogovoreno. Ja ga se ne sjećam, a isao je na moju sferašku adresu, i bit će da je završio u spamu ili nešto, jer ga fakat nikad nisam dobila, a 3. zmaj je mislio da jednostavno bivamo bezobrazni i ne odgovaramo i ne želimo pomoć. Which was not the case. Srećom niste se libili to reći u lice (jer inače nikad ne bih saznala da je uopće bilo maila s pozivom) mogli ste se durit, a ja ne bih znala zašto. Ovako smo to razjasnili. :happy1: Kako je to SFeraKonski bilten uspio prečuti sjedeći na pola puta između mene i 3. zmaja, otvara niz drugih zanimljivih pitanja... :zubo:


što se tiče predavanja, Ire, kaj veliš? Oćeš konačno ić vidit i taj Rikon? :zubo:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Istrakon 2008

Unread post by Ire »

Izitpajn wrote:Pa nek nas moderator obreže
umh, Dagi? :scratch:
Nimrod wrote:što se tiče predavanja, Ire, kaj veliš? Oćeš konačno ić vidit i taj Rikon?
pa ak dobijem pozivnicu ... :zubo:
šala mala, of kors, ako ništa ne bude stajalo na putu, nema problema
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4026
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Istrakon 2008

Unread post by Izitpajn »

Maks, ti već znaš o čemu se radi: alternativni glazbeni kviz i pravi diplomatski LARP... Koje ne mogu napraviti na SFeraKonu jer imam druge obaveze...

Nego, što se tiče onog da BILTEN nije čuo, BILTEN je čuo i sjetio se kad su ga podsjetili.
User avatar
Elektra
Hani
Posts: 67
Joined: 05 Mar 2004, 22:36
Location: Hrvatska
Contact:

Re: Istrakon 2008

Unread post by Elektra »

Posto sam samo napisala na forum.hr i na 3.zmaj kako seres, Izitpajn, ovdje cu ti i napisati i zasto.
Vec kada si pisao osvrt mogao si barem tocne informacije unutra staviti, a ne napraviti o toga, kakti, senzaciju samo zato da bi ispao "faca". Zapravo, drugo se od tebe nije niti moglo ocekivati. :kava:
Kao da to nije dovoljno, ustvrdila da je ekipa iz 3. zmaja "ostavila svoju spavaonicu odvratno prljavom i kako je smeća bilo svuda osim u kanti za smeće", da bi se naknadno utvrdilo da to uopće nije bila njihova soba
Nisam to ja ustvrdila, vec su tako rekli ljudi koji su radili u spavaonicama, a vjerujem kako oni to valjda i znaju. I kada se tocno ustanovilo da to nije bila njihova soba osim po njihovim rijecima?
a drugom forumu je s prisutnima podijelila svoju bol zbog toga što je "masa gostiju bila užasno bahata i bezobrazna prema organizatorima" i da su "vrijeđali i misle da su Bog i batina" iako su organizatori bili "više nego fer i dobri, a bogami i predobri".
I molim te, kakva je uopce ovo recenica? Sto si njome mislio postici? Zaista jadno. Ti prvi bi trebao znati sto sam pod time mislila. Ili, vama su svi posjetitelji mila majka, je li?

Sto se Slovenaca tice, to su komentirali neki ljudi iz Reda Srebrnog Zmaja, a ne ja, iako, ja sam se samo slozila s njima. Da sam ja sad njima nesto prebacivala ili tome sl. - glupost.

Ali bitno da si ti napravio vrhunski osvrt zahvaljujuci prevrtanju pojedinih recenica i izvlacenjem iz konteksta. Nema sta, novinarski posao je zakon! :kava:
User avatar
Elektra
Hani
Posts: 67
Joined: 05 Mar 2004, 22:36
Location: Hrvatska
Contact:

Re: Istrakon 2008

Unread post by Elektra »

I da, i ovo kao, kako nisam omiljena medju svojima. Mislim, tolika hrpa gluposti na jednom mjestu.... I ako si vec nesto isao pisati mogao si barem napisati nesto konkretno o samome Istrakonu a ne pokupiti sve moje postove sa foruma i eto ti ga "kontruktivan" osvrt na sve to zajedno.

Nisam od tebe ni ocekivala Bog zna sto, ali bogami ni ovo. Lame.
Post Reply