Istrakon 2004

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Ja sam klaustrofobi?ni pisac, treba mi prostora
je to se i meni doga?a u zadnje vrijeme.. ko bi reko da imam tolko toga za re? :roll:
nego sam se osvrnuo na zle jezike ( ne s ovog foruma ve? generalno ) koji tvrde da ih imam
a tako.. a oke.. evo ja prvi put ?ujem..
zna?i novi tra? :twisted:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

E vidi[?], to me i iznenadilo! Nekad se nisu drĹžali... al' ovaj put sam ipak prekarda[?]io
Meni se svi?a to [?]to se drĹže pravila (iako dok ti nisi rekao nisam ni pomislila da se ne drĹže). :)
Ljuti me kada se najavljena pravila ne po[?]tuju. Npr. datum za objavu pobjednika Ekran pri?a je trebao biti danas, me?utim na stranici im pi[?]e tekst jo[?] od sije?nja. :?


Zorane zar stvarno ne moĹže[?] skratiti pri?e. Meni bi na tvom mjestu bilo jako Ĺžao da me zbog toga odbiju. :(

A tra?eve mrzim, bilo gdje... :evil:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Npr. datum za objavu pobjednika Ekran pri?a je trebao biti danas, me?utim na stranici im piše tekst još od sije?nja. :?
1. ožujka još nije završio, tak da iskon/ekranovci još uvijek imaju šanse..

s druge strane, monitorov natje?aj, na kojeg sam tako?er poslala pri?u, bio je gotov 1. srpnja 2003. godine a još uvijek ni glasa.. :!: :shock: :evil:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Klara wrote: Meni se svi?a to što se drže pravila (iako dok ti nisi rekao nisam ni pomislila da se ne drže). :)
Bar dvije moje priče iz prošle zbirke blago prelaze brojku od 9000 znakova, a pobjednička priča iz pretprošle ima (onako od oka) jedno sedam - osam kartica. Ma, slažem se ja da se treba držati kriterija.... zapravo samo kenjkam bezveze :lol:
Klara wrote:Zorane zar stvarno ne možeš skratiti pri?e. Meni bi na tvom mjestu bilo jako žao da me zbog toga odbiju. :(
:lol: Prvo, prošla baba s kolačima. Drugo, uvijek možeš skratiti tekst ali upitaj se POBOGU ZAŠTO??? :lol: Ja se furam na Zelaznya, njega su tražili da neku priču skrati na pola dužine pa je izbacio svaku drugu riječ i zaključio da priča tako ne valja. :lol: :lol:

Ja sam se pri slanju osjećao ovako: Gle, šaljem vam ove dvije priče. One su ovakve kakve sam vam im poslao. Ako hoćete - objavite ih. Ako nećete - objavit će ih netko drugi. Ili ih možda neće objaviti nitko. U krajnjoj liniji uvijek ih mogu baciti na net. Šišović je rekao da će ih proslijediti u Futuru, iako sam skeptičan prema njihovoj kompatibilnosti s novim standardima u Futuri. U svakom slučaju imati ću neobjavljenog materijala za razna javna čitanja i sl.

Možda ih ponudim i Jurici Palijanu za Sfemir. Vidjet ćemo.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

1. oĹžujka jo[?] nije zavr[?]io, tak da iskon/ekranovci jo[?] uvijek imaju [?]anse..
Objavili su rezultate!!! :D
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Zoran wrote:Možda ih ponudim i Jurici Palijanu za Sfemir. Vidjet ?emo.
ma ajde, nemreš propast.. :wink:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Klara wrote:
1. ožujka još nije završio, tak da iskon/ekranovci još uvijek imaju šanse..
Objavili su rezultate!!! :D
ih, jopet ne prepoznaše moj talenat :roll: :mrgreen:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Zoran wrote: Evo vam povjerljiv podatak o ovogodisnjoj Istrakonskoj zbirci: odbili mi sve poslane price (2 komada) jer su previse dugacke. Pa nek poslije netko prica da imam protekcije! :lol:
Jebga, kad si zajebo Šišovi?a za zbirku... 8)
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Da me mcn ne uvjerava da je ta informacija do njih stigla naknadno, razvio bih finu teoriju urote :wink: Uostalom, da nisam otisao sa zbirkom cekao bih na objavljivanje minimum jos godinu dana. Svaka cast entuzijastima, ali neke stvari ocito trebaju raditi profesionalci. Mozda kod njih objavim neku buducu, tko zna.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Zoran wrote:Da me mcn ne uvjerava da je ta informacija do njih stigla naknadno, razvio bih finu teoriju urote :wink:
Ali naravno da ?e ti Macan to re?i! Sve je to njihova igra :shock:
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Imaš ti pravo, njemu nije za vjerovat'. Bio mi je sumnjiv još kad je isfuravao one smssf poruke, odma' sam skužio da se prodao Hrvatskim telekomunikacijama! A čuo sam i da je totalni izdajica; navodno je izdao neke zbirke nekim piscima, a navodno to planira opet! Pazi, toliki je izdajica da je i sam sebi zbirku izdao!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

nadam se da se jurica ne?e ljutit što mu upadam na teritorij, al ga u zadnje vrijeme baš nema..

samo zato jer ste VI to tražili, topik je podijeljen, pa ovdje molim nastavite raspravu o Istrakonu 2004., dok onu drugu, o psovanju i ne psovanju nastavite u klubu Razvaljotka.. eto..

8)
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Upravo je na Dobro Jutro Hrvatska bila kratka reportaža o Istrakonu.
Jel ima luđaka osim mene koji gledaju tv tako rano ujutro?
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Unread post by davors »

Nimrod wrote:Upravo je na Dobro Jutro Hrvatska bila kratka reportaža o Istrakonu.
Jel ima luđaka osim mene koji gledaju tv tako rano ujutro?
Ajde? Sumnjam da je itko od nas gledao, tezili smo se naspavati zbog napora koji nas cekaju u naredna tri dana... Mozes malo prepricati sto je bilo?

Davor
Post Reply