Zbog čega biste došli na RiKon 2007?

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

MaXXX wrote:
nelchee wrote: @Dagi: dobili smo prijedlog da ubacimo okrugle stolove, možda je sad malo kasno da to uključujemo u anketu, no već se uzelo u obzir.
meni je na Rikonu2005 sto se tice programa, najbolja stvar upravo bila -okrugli stol- s temom "koliko je brakova propalo u sjeni D&D-a" :scratch: (ili tako nesto)
...uglavom, moze opet tak nes
E vidiš, to se zove kreativna tema!
I meni su teme tog tipa jako zanimljive. Samo sjediti i razglabati o SF-u samom po sebi znatno je manje zanimljivo nego ako se SF teme povežu sa stvarnim životom...
(opet psiholog u meni progovara... :D )

Neke kreativne radionice maybe? Pisanja, crtanja, ma i modeliranja... na temu SF-a, fantasyja, horrora....
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Pa, 'ajmo okrugli stol onda! Teme ćemo već smisliti - ionako se uvijek kaže više nego što se planiralo.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Hej, Niniane, ajd molim te provjeri jel gledaju ti iz trećeg zmaja svoj mail?

U Sečovju sam pitala da li bi mi pomogli oko Fantasy-O-Mata tako da mi prepuste skraćeni tekst od Vivode o srednjovjekovnoj strategiji za reader za radionicu. Pa im poslah mail, a odgovora niotkud.

čak ni odjebenicu nisam dobila. :scratch: :dontknow: :dontknow:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Bum priupitala...
Nebelwerfer
Zmajić
Posts: 179
Joined: 18 May 2007, 16:16
Location: Na štandu
Contact:

Unread post by Nebelwerfer »

@nimrod... čim smo primili mejl sam mu rekao da to napravi, budući je ako se ne varam, još u sečovlju rekao da će ti se SAM javit i poslat tu stvar. odgovorio mi je da će za 2 dana to poslat a očito je prošlo više od toga. žao mi je što ga ja moram natjeravat da radi svoj "posao" i na vlastitoj promociji... :dontknow:
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Strrrrašno... :shaking:
No bitno da je info prenesena na pravo mjesto :wave:

Ja se baš veselim Rikonu. :o
Nebelwerfer
Zmajić
Posts: 179
Joined: 18 May 2007, 16:16
Location: Na štandu
Contact:

Unread post by Nebelwerfer »

niniane wrote:Strrrrašno... :shaking:
:blob:
Image
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Nebelwerfer wrote:@nimrod... čim smo primili mejl sam mu rekao da to napravi, budući je ako se ne varam, još u sečovlju rekao da će ti se SAM javit i poslat tu stvar. odgovorio mi je da će za 2 dana to poslat a očito je prošlo više od toga. žao mi je što ga ja moram natjeravat da radi svoj "posao" i na vlastitoj promociji... :dontknow:
Dobila članak! Hvala! :wave:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

niniane wrote:Bum priupitala...

tenk ju veri mač :wav:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Post Reply