Istrakon 2007.

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Istrakon 2007.

Unread post by Izitpajn »

Tek sad sam otkrio da ovdje uopće nema topic o drugoj najboljoj SF konvenciji u Hrvata :drunken: Dakle, ista će se održati u Pazinu valjda 23-25. ožujka, upad je 60 kuna (za razliku od prošlogodišnjih 50 i pretprošlogodišnjih 40 :fuch:), a zanimljiv novitet je da će na akreditacijama biti i fotke nositelja akreditacije kako bi se izbjegla dosadašnja praksa po kojoj "neki vole svoje akreditacije dijeliti drugima pa prijaviti kako su svoju izgubili".
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

kaj nije jednostavnije ponovo naplatiti novo izrađivanje iskaznice?
pa je ti "gubi" 10 puta :D
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Re: Istrakon 2007.

Unread post by davors »

Izitpajn wrote:Tek sad sam otkrio da ovdje uopće nema topic o drugoj najboljoj SF konvenciji u Hrvata
Toliko ti se svidjelo u Osijeku? :headbang:

Davor
*Istria is a state of mind*
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Nisam bio u Osijeku ove godine :drunken:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ove godine nisi ni mogo biti
osim ako ne koristiš nekakav temporalni translator :D
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Mi Slovenci dolazimo masovno na Istrakon, konačno sam ih nagovorila da malo mrdnu guze. :headbang:
Krvoje
Jedi Master
Posts: 231
Joined: 19 Oct 2006, 19:00

Unread post by Krvoje »

Ako bog da para i ne da nenadanih rokova, i ja ću se pojavit :D
-Bllaa!-
Yama yo, yama yo
Yama yo, yama yo
Yama wa ikite iru!
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Mene zanima jel ide tko iz slavonije (ili baranje, a da prolazi kroz požeški kraj), a ima slobodno mjesto? Ne znam kakva je povezanost via javni prijevoz, a da sjedam na bicikl i klimam petsto kilometara, nekako mi se čini da ne bih mogao pronaći sugovornika. Kad si znojan i smrdiš, možeš bit kombinacija Brada Pitta i Stephena Hawkinga (ne mislim anatmoski dio njega) i opet nitko neće pričat s tobom.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Unread post by davors »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:Ne znam kakva je povezanost via javni prijevoz
Sto se tice javnog prijevoza, postoje cini mi se dvije direktne linije iz Slavonije za Istru, jednu vozi "Polet" iz Vinkovaca, a drugu neka firma iz Osijeka - najbolje informacije nadjes na webu zagrebackog autobusnog kolodvora (misli da je http://www.akz.hr) - gledaj najprije vezu od tvoje pocetne tocke do Zagreba, a onda od Zagreba do Pazina.

Inace, zadnje dvije-tri godine se iz Zagreba cak islo organiziranim autobusom na Istrakon, ne znam tocno tko je to organizirao, ali nadam se da ima ovdje ljudi koji znaju.

Davor
*Istria is a state of mind*
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Unread post by Sandman »

Ako se ja dobro sječam od kad sam služio vojsku u Požegi, APP Požega (ako se tako zove) ima liniju sigurno do Rijeke preko Zagreba i mislim da ide dalje u Istru, vjerojatno Pula ali treba provjerit.

A što se tiče organiziranog prijevoza iz Zagreba, ja sam prošle godine išao s ljudima iz Reda Srebrnog Zmaja, koji obično imaju štand na Istrakonu.

Milsim da ima i jedna istarska firma koja vozi za Osijek, a možda čak i Autotrans Rijeka.
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

tnx na informacijama! :uzdravlje: :uzdravlje:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Udruga Red Srebrnog Zmaja i ove godine organizira prijevoz autobusom od Zagreba do Pazina na Istrakon.

Cijena karte u oba smijera (znači povratna) iznosi 120 kuna.

Kreće se 23.03. (petak) sa Zagrebačkog autobusnog kolodvora u 15 h. a vraća se 25.03. (nedjelja) popodne (po dogovoru).

Za sve informacije i rezervacije nazovite 095/905 33 48

Kako je bus iznajmljen, potrebno ga je platiti unaprijed - tako da molimo sve zainteresirane da novce donesu ovaj četvrtak (08.03.2007) u prostoriju udruge od 19.00 do 21.00 h ili nazovu gore navedeni mobitel.

Požurite jer je broj mjesta ograničen.

Unaprijed hvala
Pozdrav,
Davor Filipan, predsjednik udruge
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
4/\/I)`/
Puppeteer
Posts: 145
Joined: 16 Apr 2005, 01:39
Location: Astralna špilja.
Contact:

Unread post by 4/\/I)`/ »

Ah. Nadam se da ću ići. Malo je problematičan petak . I spavanje. Priča Leon nešto o tome kako se u đačkom domu u Pazinu može rezervirati krevet, što mi zvuči najprihvatljivije. Ali nigdje ne vidjeh ništa o tome.
Tko zna kako se to da srediti :scratch: ?
Nakon sto smo transhumirali Velebitom, susreli smo se oci u oci groznom transgresijskom diskrepancijom, kojeg li akcidenta! Zbog horibilnog gigantizma imisije nodalnih tiranopolisa , ekocid je bio negligentno neizbjezan...
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Mislim da to imaju na http://www.istrakon.hr pod "Smještaj".
Post Reply