Istrakon 2007.

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

MaXXX
Ewok
Posts: 17
Joined: 30 Mar 2007, 13:09

Unread post by MaXXX »

Tanja.C wrote: ... A pobjednik se nije zaderao ŠREDINGEEEEER onako kako smo vježbali, ja mu ne bi dala nagradu. :P A možda i bi. :lol:
eh... moram samo reci da se pobjednik JE zaderao ŠRENIGER sto je i mene samog iznenadilo jer sam mislio da su ljudi vec zaboravili na to... bar ja jesam :)

cisto tolko.. slucajno naletih na ovaj forum.... pozdrav svima
have no fear, batsla is here...
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Pozdrav! Slobodno se udomačiš! :wave: :wave:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
scififilip
Hani
Posts: 83
Joined: 27 Jul 2006, 10:23
Location: Beograd
Contact:

filip beograd moje vidjenje istrakona

Unread post by scififilip »

U nasoj malobrojnoj zajednici sf fanova svaka konvencija je od izvanredne vaznosti i ostavlja trag u istoriji.Upoznao sam VIP fanove iz Hrvatske i narocito su me impresionirali Dalibor Sisic,Boris Svel,Aleksandar Ziljak,Petra Bulic,Irena Raseta i Nimrod :uzdravlje: a velika mi je cast sto sam upoznao i legendarnog Hrvoja Prcica.Naravno pozdravljam i slovenacku ekipu na celu sa Tanjom
Izvanredni organizatori Istrakona su bili neverovatno ljubazni i profesionalni narocito bih zahvalio Vesni Melkic, Mirku i Mirku tati malog Filipa mog imenjaka i Dragu,Budite sigurni da je Istrakon potpuno na nivou Eurokona i nase beogradske konvencije Beokon i budite ponosni na vas ogromni trud i rad koji ste ulozili. :uzdravlje:
FILIP
Udruzenje gradjana Fanovi naucne fantastike Sci&Fi iz Beograda-Srbija.Posedujemo veliku kolekciju knjiga,cd-a,postera i sl.Organizujemo konkurse,predavanja,tribine.Zelimo saradnju sa fanovima iz Hrvatske.
User avatar
scififilip
Hani
Posts: 83
Joined: 27 Jul 2006, 10:23
Location: Beograd
Contact:

ispravka izvestaja sa Istrakona

Unread post by scififilip »

Veoma se izvinjavam gospodinu DAVOR SISOVIC koga sam u brzini pogresno nazvao a i dalje ostajem pri tvrdnji da je on jedan od vrhunaca hrvatskog SF-a. :oops:
filip
Udruzenje gradjana Fanovi naucne fantastike Sci&Fi iz Beograda-Srbija.Posedujemo veliku kolekciju knjiga,cd-a,postera i sl.Organizujemo konkurse,predavanja,tribine.Zelimo saradnju sa fanovima iz Hrvatske.
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Re: ispravka izvestaja sa Istrakona

Unread post by Aleksandar Ziljak »

scififilip wrote:Veoma se izvinjavam gospodinu DAVOR SISOVIC koga sam u brzini pogresno nazvao a i dalje ostajem pri tvrdnji da je on jedan od vrhunaca hrvatskog SF-a. :oops:
filip
Hoće li biti negdje na netu onih slika, dosta si snimao i dao da se snima? Ili si već negdje stavio? Link, pliiz.
A. Ziljak
User avatar
Elektra
Hani
Posts: 67
Joined: 05 Mar 2004, 22:36
Location: Hrvatska
Contact:

Re: ispravka izvestaja sa Istrakona

Unread post by Elektra »

Aleksandar Ziljak wrote:
scififilip wrote:Veoma se izvinjavam gospodinu DAVOR SISOVIC koga sam u brzini pogresno nazvao a i dalje ostajem pri tvrdnji da je on jedan od vrhunaca hrvatskog SF-a. :oops:
filip
Hoće li biti negdje na netu onih slika, dosta si snimao i dao da se snima? Ili si već negdje stavio? Link, pliiz.
Te slike su poslane meni na mail a ja ću gledat da ih stavim na naš sajt tako da ih svi mogu vidjeti. :)
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

POzdrav i hvala i Tebi, Filipe!
:uzdravlje:
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Pozdrav Filipe, bilo te je super upoznati, šteta što nije bilo vremena za malo više druženja (ali nadoknadit ćemo mi to, kad tad :uzdravlje: ).
I još jednom ti hvala na diplomi. :oops: :drunken:
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Unread post by Hrvoje »

Slike sa Istrakona... kad će?
User avatar
Petra
Puppeteer
Posts: 109
Joined: 08 Sep 2003, 17:44

Unread post by Petra »

Hrvoje wrote:Slike sa Istrakona... kad će?
pa ima ih u ovom threadu, malo nize, par dana od istrakona. ima i nesto na istrakonskom forumu :blob:
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Unread post by Hrvoje »

ima i nesto na istrakonskom forumu
:cheers:
Post Reply