Istrakon 2007.

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ja mogu samo reć na greškama se uči; ovo što je ove godine možda zaštekalo, znate na što treba obratit pažnju sljedeće. a i ko što veli petra, ko radi taj i griješi .. a tek ko usto i pije :D :uzdravlje:

bilo super :)
još kada bi na SVE konvencije ljudi dolazili sa stavom "a-bože-moj-šta-sad" bilo bi mračno :D

al sad sam pod stresom jer moram imati po urici program na sferakonu :x
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Ne brini Ire, prilagodit cemo uricu programu :D
Randomness is strong with this one!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

e pa i ja si neš mislim da bi mogli :D
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

mislim ko je još vidio imati takav sferakon? :lol:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Kaj se već radi raspored za Sferakon? Pa čekajte malo ljudi, ja još ne znam šta ću predstavljat. :scratch:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

fiiii
zar već?
pa odavno!

:fuch:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Elektra
Hani
Posts: 67
Joined: 05 Mar 2004, 22:36
Location: Hrvatska
Contact:

Unread post by Elektra »

Nimrod wrote:
Bio je i u nultom biltenu (good thinking that!).
Krenuh ti to predložit, ali kako te nisam našla u prvih desetak minuta, i meni je pobjeglo iz glave...
Eh da, bio je u nultom biltenu. Totalno sam zaboravila. (Ne znam kako mi je to uspjelo a sama sam ga dijelila po Istri vikend prije :D ).

Nego, mogla si reć Gogi na INFO, ona bi to odmah napravila. :)
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

@ Ire
Samo se nadam da moje predavanje nije u nedjelju rano "ujutro". :P
User avatar
Elektra
Hani
Posts: 67
Joined: 05 Mar 2004, 22:36
Location: Hrvatska
Contact:

Unread post by Elektra »

Nimrod wrote:
Na ovom forumu se nemaš kaj puno bedirati - manje više svi ovdje prisutni sferaši bili su ti u koži. (A sad zamisli da složiš iduća 2 Istrakona dobro, fenomenalno, ali ljudi ti i u toj uspješnoj budućnosti i dalje dolaze objašnjavat kako im je falilo ovo ili ono ove godine.)

Mi smo se svi jako dobro zabavili. :) Moja muška polovica viče kako je to možda bio najnespretnije organiziran Istrakon, ali da se on ovaj put najbolje proveo. Pa ti vidi. :)

I kao što već rekoh: SFerašici ne može bit loše na Istrakonu - ne mora se bavit organizacijom.
Mislim, znam da uvijek ima ljudi koji će imati nešto za reći i to u biti služi tome da se ti nekakvi propusti i popravi i zaista nemam problem sa time nego imam problem sa time da sam u nekim stvarima jako ljuta na ljude o kojima su neke moje stvari jako ovisile i onda na kraju izvisiš a ni kriv ni sužan i onda ispadne da si ti nešto krivo napravio. Sigurna sam da ste se i sa time sretali. :)

I zaista zanimljivo je to da, unatoč silnoj neorganiziranosti, koliko sam mogla čuti, ljudima je bilo super. Svi rasplesani, raspjevani, malo i pijani :D i tome sl. Zaista mi je drago zbog svih tih ljudi. Zato ja oću na Sferakon pa da i ja malo uživam :D
User avatar
Elektra
Hani
Posts: 67
Joined: 05 Mar 2004, 22:36
Location: Hrvatska
Contact:

Unread post by Elektra »

Tanja.C wrote:Da se i ja priljepim uz Nimrodin komentar, makar nisam (još) organizirala konvenciju. Znam iz vlastite kože i iz drugih projekata da ljudi stoput radije kritiziraju nego hvale. Kad je nešto odlično i super, većina će šutjeti, ali čim nešto nije sasvim OK, dignut će halabuku, da "zašto nije bilo ovako i onako, mogli ste ovo i ono". Tako djeluje ljudska psiha. :dontknow:
Pa j da, u principu je lakše pokuditi nego pohvaliti. Ništa novo. :)
User avatar
Elektra
Hani
Posts: 67
Joined: 05 Mar 2004, 22:36
Location: Hrvatska
Contact:

Unread post by Elektra »

Ire wrote:ja mogu samo reć na greškama se uči; ovo što je ove godine možda zaštekalo, znate na što treba obratit pažnju sljedeće. a i ko što veli petra, ko radi taj i griješi .. a tek ko usto i pije :D :uzdravlje:

bilo super :)
još kada bi na SVE konvencije ljudi dolazili sa stavom "a-bože-moj-šta-sad" bilo bi mračno :D

al sad sam pod stresom jer moram imati po urici program na sferakonu :x
Ȓuj, to stoji - da se obrati pozornost na prijašnje propuste ali se uvijek nekako izrode novi i nikako tome stati na kraj. Nekad si sam kriv, nekad nešto, a nekad netko treći. I to će tako uvijek biti.

I slažem se - tko radi, taj i griješi. :)

p.s. mene je stres srećom prošao :D
Sretno :headbang:
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Unread post by jbt »

@zoran

nego, jesi li kojim slucajem uspio poslusati predavanje korada korlevica? uzevsi u obzir tvoj sig...
Blood for the Blood God!!

engi
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Nisam. I ne želim slušati argumente, to između mene i Plutona je na emocionalnoj razini. Nešto ko vjera u Boga :D :angel:
Krvoje
Jedi Master
Posts: 231
Joined: 19 Oct 2006, 19:00

Unread post by Krvoje »

Nimrod wrote:
Ire wrote:jebemu krvoje, pa trebao si fino do razglasa i reć nosfovci gdje ste i nacrtalo bi se podosta ekipe ..
Å to bi možda bila zgodna ideja za narpravit na SFeraKonu :blob: :blob:

Od nosfovaca i ljudi koji vise na nosf forumu, koliko ja znam, bili su:
Ire, zorank, quicksilver, Xaotix, davors, Bahod (u nedjelju je ipak svratio, sa svojom vrlo simpatičnom zaručnicom koju SFerašice jaaaaaaaakoooooo vole i cijene! ona zna zašto!), Petra, Porto, ja, Samsuinolov otac (s izuzetno zabavnom prijateljicom - :wave: ), Dagi, Aleksandar Žiljak, Hrvoje Prćić, scififilip, Tanja C. i jbt. To su oni koje sam poznavala i vidjela.

A sad vidim da su bili i corwin, Krvoje i niniane.
Mišamu, stvarno je bilo ljudi :) Sferakon ondak! Može ovo s mikrofonom ak ću ja bit u publici :alien:

Moje lijevo rame i tjeme je uhvaćeno na slici s koncerta :D

Zaboravih nadodat da obadba puta na kraju nisam čuo dudinu svirku, svojim propustom.
-Bllaa!-
Yama yo, yama yo
Yama yo, yama yo
Yama wa ikite iru!
Post Reply