Istrakon 2007.

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
Vatra
Ewok
Posts: 14
Joined: 25 Mar 2007, 17:41
Location: Pula

Unread post by Vatra »

Ovo mi je prvi istrakon kojem sam prisustvovao, i mogu reći da sam zadovoljan. Bilo je vrlo zanimljivih predavanja i štandova. Raznovrstan izbor zabave trebao je osigurati baš to: zabavu. I sve bi bilo tako, da je organizacija bila bolja. Ali to već svi znamo :P
Krvoje
Jedi Master
Posts: 231
Joined: 19 Oct 2006, 19:00

Unread post by Krvoje »

Također, da se oglasim, prošao je moj prvi istrakon :) Sve je bilo odlično, stigo sam vidjet pazina i pratit dio programa i predavanja. Možda se to moglo bolje uskladit, pa umjesto praznog hoda u nekim segmentima imat neko događanje. Ovako sam dio propustio par predavanja, jope sjedio sat vremena u holu.

Da izdvojim, od predavanja me oduševila radionica gospođe McKenna, a koncerti su bili zakon :)

Å teta šta hakuna matata nisu malo duže svirali. Onaj band iza njih je odličan bio.

Stigao sam čak i odigrati par geekovskih igara :D

Nije postojao SFerin štand? Ili nosfov? Bilo mi u planu uživo upoznat forumaše, al na kraju nisam jer mi je glupo bilo fatat ljude po hodnikima :oops:
-Bllaa!-
Yama yo, yama yo
Yama yo, yama yo
Yama wa ikite iru!
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

meni bilo ludnica :D
sorry zbog gramatike
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

ja sam bio pijan :drunken:
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Zoran wrote:ja sam bio pijan :drunken:
He, he, znamo :D :uzdravlje:

Meni je (moj prvi!!!) Istrakon bio super što se tiče društva i zabave i, ahm, alkohola u Bri Innu, neki sadržaji su me oduševili, neki malo manje, i tako...
Ali organizacija je bila fakat loša. Osim ovog što je Zoran spomenuo, a što nije bilo nimalo fer (okej, kužim, ne možemo kontrolirati kišu, ali staviti obavijest na očito beskorisnu oglasnu ploču se moglo... :scratch: ), moram spomenuti lightsaber fight koji smo čekali i čekali u petak i koji je na kraju održan u subotu - a obavijest o tome se pojavila, like, sat vremena prije eventa, kad smo mi bili zauzeti neizbježnim hranjenjem.

I krivo su mi napisali prezime u biltenu :cussing:
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Unread post by jbt »

jo.

evo i meni prvi istrakon. nacelno je okay, al manjak uputstava me malo izludio. ajmo redom.
de gud staf iz:
korado korlevic - lik zna drzat predavanje, bilo je brutalno okay.
razne igre - uvjek smjesno gledat ekipu kak se glupira
covo na diđeridu - kewl

de bed staf iz:
cure na desku nekorisne, niko nis ne zna, trebalo mi je 15 min da nadjem predavaonu s okruglim stolom(prvo sam uletio na nekakav simpozij o zastiti na radu!?)
kompjuteri - cijelo se vrijeme neka mala zgadija motala po njima. mogu se kladit da su kompovi iz neke lokalne igraonice i da klincadija sjedi na njima i inace, sta nije neko mogo malo gledat da i pokoji gost(ja, mamicumu) malo puca po ekipi.
nis nije pocinjalo na vrijeme i manjak predavanja.

de veri bed staf:
pica - pazinjani me uputili u piceriju s istinski najgorom picom koju sam ikad jeo. picerija fontana. ovaj prigovor nema apsolutno nikakve veze s istrakonom, al ja sam krenki kad jedem losu hranu
Blood for the Blood God!!

engi
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

niniane wrote:
Zoran wrote:ja sam bio pijan :drunken:
He, he, znamo :D :uzdravlje:
postoji i video zapis :D
sorry zbog gramatike
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

jbt wrote: de bed staf iz:
cure na desku nekorisne, niko nis ne zna
Sa ovim se potpuno slažem. Jednostavnije bi im bilo da na info štand postave gramofon sa pokvarenom pločom "pitaj-Vesnu-pitaj-Vesnu-pitaj-Vesnu". A Vesna jadna rastrgana na petstopedesetpet strana...
Ali dobro, vidjet ćemo kako će meni uspjeti pomaganje kod organizacije Konfuzije (simpa je ovo kad hodaš po konvencijama i onda radiš "svoju" pa pokušaš popraviti one stvare koje su tebe smetale na drugim konovima. Naglasak na "pokušaš". :P )
Ali sve u svemu je bilo nezaboravno i fenomenalno, oni koji su me pokušali upoznati pa me nisu uhvatili - bit će prilike na Sferakonu. Zašto konovi ne traju ono tjedan dana, da čovjek uspije normalno popričati sa svima. :D (znam, znam... )
Vidimo se! :wave:

PS- poseban pozdrav Sferaškoj ekipi iz naših apartmana, baš smo se super družili. :drunken: Posebno Ire i naš Slovenac. :P
Last edited by Tanja.C on 25 Mar 2007, 23:07, edited 1 time in total.
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Unread post by Hrvoje »

Baš mi je drago što ste se svi dobro proveli.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

corwin wrote:
niniane wrote:
Zoran wrote:ja sam bio pijan :drunken:
He, he, znamo :D :uzdravlje:
postoji i video zapis :D
Ne seri! :pale:
Daj mi to!
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Zoran wrote:ja sam bio pijan :drunken:
A tko nije?
Opet se pokazalo da je jedan od bitnijih faktora za dinamiku konvencije broj i raspored shankova. :lol:

Svi o organizacjiji pa cu i ja.
Jel se jos netko osim mene sjeca starih Sferakona? Ovog vikenda sam osjetio nostalgiju. Bila su to lijepa vremena kad nije bilo dovoljno baciti oko na program, nego se itekako poticalo upoznavanje ljudi, druženje i sirenje informacija tko-koga-kada-o čemu. A kako je najprirodnije mjesto za sakupljanje takvih podataka bilo pojilište, vidi točku jedan. :uzdravlje:

Hrpa stvari na koje su bas Albusovci navikli (i postavili si time visoke kriterije i ocekivanja) je ove godine skripala. So what? Ne možeš postati pravi pobjednik a da ne okusis poraz itd.
Evo, ja recimo nisam dobio macku, ni zivu ni mrtvu, a bogami ni strpanu u kutiju za DVD. I prezivjeh, jednu pivu kasnije :D
Sad imamo svjezu ideju o mogucim problemima na Sferakonu, pa bi je bilo dobro iskoristiti.

Å to reci? Dobro se zabavih, drustvo konvencijskih newbija koje sam domamio takodjer. Hvala Istrakonovcima na trudu i vidimo se opet! :wave:
Randomness is strong with this one!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

jebemu krvoje, pa trebao si fino do razglasa i reć nosfovci gdje ste i nacrtalo bi se podosta ekipe ..
nosf nije imao štand jerbo nema zašto, a sferaši su se došli odmarat, kao i uvijek, na istrakon.
okej, uvjetno rečeno odmarat, budući da je cijela nedjelja provedena u planiranju sferakona :D
Posebno Ire i naš Slovenac.
:P

ja posebno pozdravljam sve one zbog kojih sam sa subote na nedjelju spavala samo tri sata :uzdravlje:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Zoran wrote:
corwin wrote:
niniane wrote:
Zoran wrote:ja sam bio pijan :drunken:
He, he, znamo :D :uzdravlje:
postoji i video zapis :D
Ne seri! :pale:
Daj mi to!
He he he...
Dokazni materijal... :P
Corwine, ne daj mu prije nego ti i draga pošaljete meni... da ga mogu malko ucjenjivati... :D :D :D

Netko spomenu pizzu... Skupa i losa. Brrr... Ali bila sam mamurna pa mi ni dobra vjerojatno ne bi valjala...
Krvoje
Jedi Master
Posts: 231
Joined: 19 Oct 2006, 19:00

Unread post by Krvoje »

Ire wrote:jebemu krvoje, pa trebao si fino do razglasa i reć nosfovci gdje ste i nacrtalo bi se podosta ekipe ..
nosf nije imao štand jerbo nema zašto, a sferaši su se došli odmarat, kao i uvijek, na istrakon.
:oops: Pa da se eksponiram, taman posla :) ! Kod prizmovaca sam potražio Tanju, pa kad je nije bilo odustao od koncepcije i pošo šalabajzat. Budem na sferakonu :)
-Bllaa!-
Yama yo, yama yo
Yama yo, yama yo
Yama wa ikite iru!
Post Reply