Istrakon 2007.

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
Elektra
Hani
Posts: 67
Joined: 05 Mar 2004, 22:36
Location: Hrvatska
Contact:

Unread post by Elektra »

Tanja.C wrote:Auuu, biće ladno. :pale:
Danas je baš bilo fino :)
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

E narode, ajmo, postroj se u vrstu!
Ko sve ide s NOSF-a da znam koga ću sve gnjavit tamo?

Evo, probit ću led. Idem ja. :wave:

Hu els?
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Harrrrr Matey.. Me be there plundering, too!
Randomness is strong with this one!
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Ja možda navratim u subotu :D
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

A ja ne idem. :P

Ajoj, sutra (danas!) se moram rano probuditi, još pola stvari moram zapakirati. :x Slovenska Prizma će imati svoj štand, pa nam dođite praviti društvo. Svaki koga poznam sa NOSFa dobiva od mene free Prizmulje. :ocasion: Što su Prizmulje, vidjet ćete sutra na našem štandu. :D
Krvoje
Jedi Master
Posts: 231
Joined: 19 Oct 2006, 19:00

Unread post by Krvoje »

Ja idem. Upravo sam oskvrnuo netaknutost vreće za spavanje (prvi put sam lego u takvo čudo) i moram reć da će pod + ležaljka bit zdrava kombinacija za moju kičmu. Jedva čekam :D

Valjda ću znat opet uć u to :D bojim se svog stanja kad ću lijegat...
-Bllaa!-
Yama yo, yama yo
Yama yo, yama yo
Yama wa ikite iru!
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Unread post by Nazir »

Akoholiziramo se tamo :D
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:uzdravlje: vidimose
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Ja bih hteo da kažem za Dnevnik da ni ove godine neću otići na Istrakon, ovaj put zato jer mi je jebeni auto na jebenom popravku koji je trebao biti gotov do jebenog petka navečer tako da bi taman stigli krenuti u subotu, ujutro, ali onda mi je jebeni automehaničar javio da su ljudi od kojih je naručio jebeni rezervni dio pobrkali jebenu narudžbu i da će jebeni auto biti gotov tek u jebenu subotu u jebenih 11 sati. To možda ne bi ni bio problem da jebeni automehaničar nije u jebenom Sisku od kojeg mi treba jebenih sat i pol do jebenog Zagreba i ne želim pomišljati koliko mi treba jebenog vremena da se spremim za jebeni polazak na Istrakon i da onda tamo i stignem.
:x :puca: :laser: :gori: ImageImage Image Image

Kad se to sve ukomponira s jebenom prošlom godinom kad nisam došao zato jer me u ponedjeljak uhvatila jebena temperatura od 37,0 koja je trajala do jebenog četvrtka kad sam rekao "okej, ako ovako ostane, idem", pa je onda ekspresno porasla na jebenih 37,5 da bi u nedjelju ujutro pala na jebenih 36,6, onda jedino mogu zaključiti da je jebeni Bog ispružio svoj jebeni prst i rekao
Ti više nećeš ići na Istrakon, a protiv toga, jebiga, ja ništa ne mogu.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

He he
evo možeš se s menom dopisivati ja isto nedem :x
BTW je si ti možda u Dubravi naime sutra oko pe-šest imam neku službenu kahvu, pa ti mogu DVDje ostaviti
A i super bi mi sjeo kao dobar izgovor zašto ne mogu duže ostati
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Izitpajn wrote:Ja bih hteo da kažem za Dnevnik da ni ove godine neću otići na Istrakon, ovaj put zato jer mi je jebeni auto na jebenom popravku koji je trebao biti gotov do jebenog petka navečer tako da bi taman stigli krenuti u subotu, ujutro, ali onda mi je jebeni automehaničar javio da su ljudi od kojih je naručio jebeni rezervni dio pobrkali jebenu narudžbu i da će jebeni auto biti gotov tek u jebenu subotu u jebenih 11 sati. To možda ne bi ni bio problem da jebeni automehaničar nije u jebenom Sisku od kojeg mi treba jebenih sat i pol do jebenog Zagreba i ne želim pomišljati koliko mi treba jebenog vremena da se spremim za jebeni polazak na Istrakon i da onda tamo i stignem.
:x :puca: :laser: :gori: ImageImage Image Image

Kad se to sve ukomponira s jebenom prošlom godinom kad nisam došao zato jer me u ponedjeljak uhvatila jebena temperatura od 37,0 koja je trajala do jebenog četvrtka kad sam rekao "okej, ako ovako ostane, idem", pa je onda ekspresno porasla na jebenih 37,5 da bi u nedjelju ujutro pala na jebenih 36,6, onda jedino mogu zaključiti da je jebeni Bog ispružio svoj jebeni prst i rekao
Ti više nećeš ići na Istrakon, a protiv toga, jebiga, ja ništa ne mogu.
ha? pa ja sam tebe vidio na istrakonu prosle godine, igrali smo pikado u nedjelju, sjecas se?
nema me.
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Unread post by TB »

ha? pa ja sam tebe vidio na istrakonu prosle godine, igrali smo pikado u nedjelju, sjecas se?[/quote]



Njegov klon je bio.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Društvo nadam se da se lijepo provodite na Istrakonu. Ja sam doma i liječim vodene kozice (uskoro ću izgledati kao iz SF priče ). Ali sljedeće godine se vidimo, dolazimo i ja i mala SF-erica (koja će do Istrakona već sigurno trčati... sad trenutno spava sva na točkice).
Dobra zabava! :wave:
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Ja moram izraziti svoje nezadovoljstvo organizacijom.

Video projekcija koju sam vodio i koja je bila najavljena za 22:30 bila je premještena u 20:30. Ja sam tek u 20:00 saznao točnu informaciju o vremenu i mjestu održavanja. Dakle, nitko tko je htio pogledati projekcije nije mogao znati da se one održavaju dva sata ranije nego što su bile najavljene.

Eto, da ne budu stalno pohvale. :P
Post Reply