Essekon 2007 - na parove razbrojs'!

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Evo, ja izbacio frustraciju iz sebe, pa ako nekog zanima kako se meni svidio "Essekon", kliknite na ovo žuto dolje i onda malo skrolajte dolje jer sam u međuvremenu kopipejstao i Maxov izvještaj.
User avatar
Herr Frost
Ewok
Posts: 2
Joined: 07 Nov 2007, 23:24
Location: Segmentum Obscurus

Unread post by Herr Frost »

Ok, ozbiljno pitam (još jednom) da li je taj report(Maxxxov, da ne bude zabune) trebalo pejstati još jednom. Mislim da je svatko koga je i malo zanimao ovaj Essekon to već pročitao. Da ne spominjem da je to valjda jedini report za koji su ljudi morali objašnjavati da se stvari nisu dogodile baš tako kao što je napisano.


P.S. da registrirao sam se samo da to kažem. Da, pogledat ću okolo, mislim da bi me mogle zanimati stvari tu, pa možda i ostanem. Don't shoot the noob.
I am the black crow king
Keeper of the forgotten corn
The King! The King!
I'm the king of nuthin' at all
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Ne znam što znači "je li trebalo pejstati još jednom". Meni se tekst svidio i zato sam ga stavio tu gdje sam ga stavio jer mislim da dobro upotpunjava moj,i imati nešto na forumu nije isto što i imati nešto na blogu/portalu/čemuveć. Također ne znam što znači "nije se dogodilo baš tako". Vidio sam komentare na tekst na Gainom forumu i ne djeluju mi previše suvislo.
Tomislav Sakic
The Q
Posts: 1042
Joined: 24 Nov 2004, 11:36
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Tomislav Sakic »

super su ti tekstovi na bilten-blogu :-) vidim, zabavno je i tamo i amo :D
User avatar
Herr Frost
Ewok
Posts: 2
Joined: 07 Nov 2007, 23:24
Location: Segmentum Obscurus

Unread post by Herr Frost »

Izitpajn wrote:Ne znam što znači "je li trebalo pejstati još jednom". Meni se tekst svidio i zato sam ga stavio tu gdje sam ga stavio jer mislim da dobro upotpunjava moj,i imati nešto na forumu nije isto što i imati nešto na blogu/portalu/čemuveć. Također ne znam što znači "nije se dogodilo baš tako". Vidio sam komentare na tekst na Gainom forumu i ne djeluju mi previše suvislo.
To "još jednom" je zato jer se taj report pojavio na svakom forumu koji je imao topic o Essekonu.

Å to se tiče onog djela "kako se točno dogodilo", na Gainom forumu ima bar jedan post kojim se razjašnjava da se ljudi nisu baš gađali bocama kao što je u reportu napisano.
I am the black crow king
Keeper of the forgotten corn
The King! The King!
I'm the king of nuthin' at all
User avatar
nelchee
Pa'u 10. razine
Posts: 375
Joined: 06 Apr 2007, 09:46
Location: Avalon
Contact:

Unread post by nelchee »

Herr Frost wrote:na Gainom forumu ima bar jedan post kojim se razjašnjava da se ljudi nisu baš gađali bocama kao što je u reportu napisano.
ja konkretno znam za jedan slučaj kad je nekom boca proletila ponad glave i s time Osiječani nisu imali veze.
MaXXX
Ewok
Posts: 17
Joined: 30 Mar 2007, 13:09

Unread post by MaXXX »

evo jos jedan report... ak vas bas zanima
http://www.usscroatia.hr/forum/viewtopi ... a&start=45

...ja sam prokomentirao ove rasprave o mom reportu na bilten blogu...
have no fear, batsla is here...
Post Reply