sf konvencija beokon5-beograd

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
scififilip
Hani
Posts: 83
Joined: 27 Jul 2006, 10:23
Location: Beograd
Contact:

sf konvencija beokon5-beograd

Unread post by scififilip »

Pozdravljam sf fanove iz Hrvatske i u cilju razmene informacije zelim da vas obavestim da je od 20-26.11.2006 u Beogradu odrzana sf konvencija Beokon5.U pravoj sf atmosferi vaznija dogadjanja su bila:
1.Festival srpskog filma fantastike -29 kratkih filmova
2.12 predavanja o SF-u
3.Veliki sf kviz
4.Proslava 25 g. postojanja Drustva ljubitelja fantastike "Lazar Komarcic"
u okviru koje je izdat reprint prve sf knjige na prostorima ex-jugoslavije
"Jedna ugasena zvezda" koju je 1902 g. napisao Lazar Komarcic.
Ja sam u okviru sf konvencije odrzao predavanje na temu "Tesla i SF", a nase udruzenje je izdalo i specijalni cd sa preko 1000 sf slika, 10 sati sf radio drama, 2 sata sf muzike i nas fanzin TERRA BR 1 I 2.
uz pozdrav SF fanovi svih zemalja ujedinite se nadam se uspesnoj saradnji a ako sve bude u redu vidimo se 2007 g. na istrakonu.
Filip osnivac i predsednik udruzenja gradjana Fanovi naucne fantastike SCI&FI :uzdravlje:
Udruzenje gradjana Fanovi naucne fantastike Sci&Fi iz Beograda-Srbija.Posedujemo veliku kolekciju knjiga,cd-a,postera i sl.Organizujemo konkurse,predavanja,tribine.Zelimo saradnju sa fanovima iz Hrvatske.
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Ȓuj, mogao bi pocheti s time da kontaktirash lika vortodox@gmail.com [MSN isto], pa da ti sredi predavanja glede japanskog cyberpunka, manganime predavanja/projekcija, i ostalih japanskih čuda - od sociologije, utjecaja suvremenog japasnkog filma, itd..

To ti je glavni lik beogradske managanime udruge Sakurabana..

Ja chu ti se isto javiti, iako u slijedechih 8 mjeseci sam jako zauzet. Jako.

Kada se poslije tog perioda sredim stambeno pitanje, ti - i svo ostali - očekujte puuuuuno vechu kooperaciju i suradnju od mene, oda toga shto znam neke likova iz HR-japasnkog kluba prijateljstava, Vladimira Devaida bi mozhda mogao chak neshto nagovoriti i tako to..

Pisanje 'n stuff - da nema veze s manganimeom, neku s SF/Fantasy/Horror spikom isto mozhesh rachunati na mene, premda..

Azija i Japan su moja specijalizacija.. A - kao što rekoh - iz HR mogu povuchi dosta ljudi glede toga u -- pravac Beograd.

anthalion@gmail.com

jan_digoel_anthalion@yahoo.com

anthaullus@hotmail.com

Tu me mozhesh kontaktirati - a Instant messangina, kao što vidiš, imam brdo. Tak da..

Eto.
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Re: sf konvencija beokon5-beograd

Unread post by Dagi »

scififilip wrote:Pozdravljam sf fanove iz Hrvatske i u cilju razmene informacije zelim da vas obavestim da je od 20-26.11.2006 u Beogradu odrzana sf konvencija Beokon5. (...)
uzdravlje:
Hvala na informaciji.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Jan Digoel Anthalion wrote:čuj, mogao bi pocheti s time da kontaktirash lika vortodox@gmail.com [MSN isto], pa da ti sredi predavanja glede japanskog cyberpunka, manganime predavanja/projekcija, i ostalih japanskih čuda - od sociologije, utjecaja suvremenog japasnkog filma, itd..

To ti je glavni lik beogradske managanime udruge Sakurabana..

Ja chu ti se isto javiti, iako u slijedechih 8 mjeseci sam jako zauzet. Jako.

Kada se poslije tog perioda sredim stambeno pitanje, ti - i svo ostali - očekujte puuuuuno vechu kooperaciju i suradnju od mene, oda toga shto znam neke likova iz HR-japasnkog kluba prijateljstava, Vladimira Devaida bi mozhda mogao chak neshto nagovoriti i tako to..

Pisanje 'n stuff - da nema veze s manganimeom, neku s SF/Fantasy/Horror spikom isto mozhesh rachunati na mene, premda..

Azija i Japan su moja specijalizacija.. A - kao što rekoh - iz HR mogu povuchi dosta ljudi glede toga u -- pravac Beograd.

anthalion@gmail.com

jan_digoel_anthalion@yahoo.com

anthaullus@hotmail.com

Tu me mozhesh kontaktirati - a Instant messangina, kao što vidiš, imam brdo. Tak da..

Eto.
Naporan si. Da ti je stalo do suradnje, poslao bi čovjeku pm s konkretnom ponudom. Ovako se samo hvališ. Jako. I ideš pomalo već na živac. Jako. Žišku? Tone it down a bit. Ili će ti bit jasnije na japanskom?
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

MIr i ljubav. Mir i ljubav. Mir, ljubav i pivo. :drunken:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Ali što jes', jes', da bi se uspostavila neka bolja suradnja, trebali bi ljudi pokazati interes da dođu jedni drugima na konvencije pa da se onda uživo izdogovaraju. Ovako, sve je to samo pretakanje iz ... u ...
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Gledaj to ovako: počelo se komunicirati barem putem foruma.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Ma okej, dobro je to, ali čini mi se da je to dosta malo koliko bi moglo biti. Očito je da su veze jako, jako potrgane i da baš nema previše zainteresiranih da ih se bar nekako zalijepi.

A ono moje prisustvo na Znaku Sagite ne bih baš nazvao komuniciranjem. Prije ... općenjem ... :?
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Pa... Sam si to rekao.
User avatar
scififilip
Hani
Posts: 83
Joined: 27 Jul 2006, 10:23
Location: Beograd
Contact:

dodatno obavestenje sci&fi beograd

Unread post by scififilip »

Na jednom sastanku NVO I NGO organizacija u beogradau (nevladine org. )upoznao sam kolegu iz zagreba kome sam predao specijalni disk sa beokona5 koji sam uradio u ime udrzenja.Rekao mi je da poznaje IRU i da ce joj uruciti disk pa ako se to dogodi slobodno umnozavajte disk jer je to i bila ideja- prosiriti sf informaciju i saradjivati.
filip :wave:
Udruzenje gradjana Fanovi naucne fantastike Sci&Fi iz Beograda-Srbija.Posedujemo veliku kolekciju knjiga,cd-a,postera i sl.Organizujemo konkurse,predavanja,tribine.Zelimo saradnju sa fanovima iz Hrvatske.
Post Reply