HR MangAnime Fanzini

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

HR MangAnime Fanzini

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Daklem...


Kako Darko Ivanković aka Seph nema vremena da ide okolo po forumima i govori o svojim projektima - ja moram umjesto njega...


Dakle - da se predstavim... Moje ime je David Kirnić Rodić, te sam blizak sa HR manganime glavnim aktreima... I kad kazhem glavnim akterima, ne mislim na one elitističke idiote koji se okupljaju svake subote u MaMi - te puštaju anime, te se natječu "tko ima više animea sprzhenih"...

Ne! ! !

Ja pripadam onoj gerili - onoj koja će svakom posuditi, svakome dati i neche biti elitistička...

Daklem.

Pishem i pista chu za HR manganime fanzin Yoshi...

Link na stranice fanzina imate ispod - te neka vas ne zavara banner koji je... diskutabilan - a na vrhu je stranice...

Naime, glavni urednik se NE snalazi sa rađenjem webstarnica - pa je dao tu odgovornu i eveliku zadachu jednom klnuc od cca 17-18 godina koji ne zna s time puno, a josh manje zna nekaj o HR manganime sceni, prvim projekcijama iz josh 200, prvom fanzinu iz 1997 koji su radili Griffis i Langa Bao Bao iz Rijeke, itd...

Daklem - Darko ima samo mene za nekakavo širenje manganime u HR po bazi SF/Horror/Fantasy udrugama, sa ciljem ulaska u nekakav Mainstream...

E sad - meni jako simpla čovjek - po imenu Aleksandar zhiljak je pisao o animeu u Futuri, Mišak isto itd...

Rado bi doshao u kontakt s tim ljudima, zbog pokojeg savjeta i tako dalje...

No da krenemo s tim zashto ovo uopche postam daklem.

http://nippon.dotls.com/forum/index.php ... owforum=36

Yoshi dio na Nipponu.

http://www.net-junkie.org/forum/viewtop ... 2615#42615

Yoshi dio na junkie forumu - nesluzbenom okupljalištu MaMa manganime ekipe...

Na ratnoj nozi sam s tim ljudima. Jer ništa ne rade...

I da.

http://yoshi.iugrina.com/index.php

Stranica...

Daklem - pisah o japanaskom kazalištu, recenziju Harvardskih azijskih studija imah...

Većina ljudi koja pishe za YOshi su klnici - 18-19 godina, koja nisu toliko upoznata sa pochecima manganime u HR, No ipak..

Kako su danas anime forumi rastu poput gljiva poslije kishe, ima ih puno koji se trjdaju, no ne pokushavaju. Nishta... Ozbiljno...

Daklem. Yoshi ima zasad 10 brojeva iz sebe, te jedan na engleskom.

Taj sluzhi za promociju kod jap.veleposlanstva - iako - sam vrlo skepričan glede toga...

Daklem.

Trazhimo[to jest ja trazhim] veze, savjete glede tiskanja na kioscima, savjete SF/Horror/Fantasy ljudi iz hr fandoma[Macan, Žiljak pogotovo, Tico...] te ako bi se dotični mogli naći s nama dvojicom na kavi - pa da ih upitamo za savjete - ili moguće kakavo daljnje planiranje...

Zahvaljujem.


Jan Digoel Anthalion aka Daviud Kirinić Rodić.


-edit-

Moje MSN , Mail i ostale kontakte imate.

Zahvaljujem.
Last edited by Jan Digoel Anthalion on 17 Nov 2006, 22:18, edited 1 time in total.
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Samo mala napomena: kad želiš savjete od ljudi koji su kompetentniji od tebe se je najbolje obratiti njima direktno (njihove kontakte je barem lagano pronaći), a ne očekivati da će se oni obratiti tebi. Ne? :scratch:

Inače ti želim puno sreće sa projektom. (odnosno cijeloj ekipi, jel) :mrgreen:
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Tanja.C wrote:Samo mala napomena: kad želiš savjete od ljudi koji su kompetentniji od tebe se je najbolje obratiti njima direktno (njihove kontakte je barem lagano pronaći), a ne očekivati da će se oni obratiti tebi. Ne? :scratch:

Inače ti želim puno sreće sa projektom. (odnosno cijeloj ekipi, jel) :mrgreen:
Hvala - hvala ...

I trebat che mi XD

XD I da - htio sam napraviti sazhetak HR MangAnime fanzinstva...

Ima i osiječki fanzin, ali neka ga sami reklamiraju... Ja pripadasm Yoshi tribeu.


Hvala.
Last edited by Jan Digoel Anthalion on 19 Nov 2006, 19:16, edited 1 time in total.
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Samo da obavjestim puchanostvo da sam u svadju sa urednikom YOshia, razishli smo se jer sam ja htio htio surađivati sa NOSF-om, Parsekom, Zhiljkom, Krushavrom..

Dok..

On nema pojma tko su ti ljudi - jer ne prati SF/Fantasy/horror..

Ili da sam sebe quotam iz ovog threada - da se ne ponavljam.
Da se čovjek zamisli.. Da o hrpi simbolizma u filmu - niti ne govorim.

Ali Zhiljak će mi ionako uskoro recenzirati taj film za moj manganime fanzin koji mislim pokrenuti kroz cca 4-5 mjeseci, kada nađem dovoljno autora [ vishe ne surađujem sa Yoshi fanzinom, autorske razmirice izmedju urednika i mene.. Ja sam htio suradnju s NOSF-om, Zhiljkom, Macanom - on kazhe "nisu mi potrebni". Kreten. Ali skrećemo s teme... XD ]

Ciljam isključivo na prosjek ljudi od 28-29 godina, te ozbiljnijim temam u mom fanzinu.. Japanski SF, sociologija japanaca itd, za razlika od YOshia koji je.. Dječji sav i šaren.

Isto tako zhelim da to bude jedan veliki ex-yugoslavia manmganime fanzina, za razliku od Yoshia koji je CRO-only vechinom.
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Nu kao što je netko nekad rekao (možda ja?!) problem kad fanatično promoviraš svoje ideale je u tome da kad ih promijeniš ispadneš u najmanju ruku neozbiljan.

no: sve najbolje s novim projektom i puno uspjeha (ovaj put)
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Bahod wrote:Nu kao što je netko nekad rekao (možda ja?!) problem kad fanatično promoviraš svoje ideale je u tome da kad ih promijeniš ispadneš u najmanju ruku neozbiljan.

no: sve najbolje s novim projektom i puno uspjeha (ovaj put)
puno, puno hvala..
u tome da kad ih promijeniš ispadneš u najmanju ruku neozbiljan.
nisam promjenio.

Samo sam otkrio zavjesu sa čudovišta koje se skrivalo. S čudovištima nemam posla.
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
Savage
Ewok
Posts: 2
Joined: 01 Dec 2006, 16:11
Location: Croatia\Zagreb\Hrvatska
Contact:

Unread post by Savage »

oh jane i ti si ovdje, evo slucajno sam naletio na forum pa i ovaj topic. nippon forum se zatvorio i premjestio na novu adresu a s njime i dio o yoshiu nova yoshi adresa na nipponu
http://nipponklub.com/forum/index.php?showforum=31
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Savage wrote:oh jane i ti si ovdje, evo slucajno sam naletio na forum pa i ovaj topic. nippon forum se zatvorio i premjestio na novu adresu a s njime i dio o yoshiu nova yoshi adresa na nipponu
http://nipponklub.com/forum/index.php?showforum=31
O.o ???

Savage..? O.o ???

Å t... Å t... wtf..?

Ajde, koja slučajnost... XD

Ajde. Dobro doshao na forum! XD
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
Savage
Ewok
Posts: 2
Joined: 01 Dec 2006, 16:11
Location: Croatia\Zagreb\Hrvatska
Contact:

Unread post by Savage »

fala :headbang:
Post Reply