Essekon 2006

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

SAMSUILUNOV OTAC wrote: PPS: Bahod, još jednom ti čestitam na osvajanju grand prixa! Jesi svjestan da ćeš zauvijek biti zapamćen kao pobjednik prve essekonske tiskane zbirke? :headbang: :headbang:
Hvala
a o pamćenju će vrijeme reći svoje
nit sam jedini pobjednik, nit se igdje u zbirci spominje da jesam
tako da mislim da će ipak Porto pobrat lovorike

sve u svemu jako sam ponosan i drago mi je da sam u zbirci, a sad 'oće li se to pamtiti otompotom, meni će sigurno ostat u sjećanju jako jako dugo
:uzdravlje:


-e-
pa ipak, moramo se sjetiti da će se mcn uskoro dokopati zbirke i najvjerojatnije me razapeti na križ
– pa možda postanem poznat kao najlošiji pobjednik prve essekonske zbirke :lol:
Porto
Jedi Master
Posts: 226
Joined: 07 Jul 2005, 14:10
Contact:

Unread post by Porto »

Ȓestitke Bahodu i svima onima koji su uvršteni u izbor no prije svih, čestitke trudbenicima Essekona koji su se izborili za svoju prvu zbirku. Jako mi je žao što ove godine nisam mogao doći, ali ponovit će se Essekon, o da.

p.s.

Viđen je Macan kako se prikrada zbirci... s čekićem i colerima :D :D :D
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Ajmo ovako reći, da svi budu sretni: Porto je pobjednik prošlogodišnjeg natječaja, koji je tiskan ove godine, a Bahod je pobijedio ove godine na natječaju koji je također tiskan ove godine. Teško je sad tu reći tko je "pobjednik" pobjednik. A kako je Bahod recentniji pobjednik, izabrao sam njega za čestitku. Porto, ti se valjda nećeš ljutiti zbog toga? Uostalom, zbirka je dobila ime po tvojoj priči (baj d vej, čestitam i tebi na pobijedi i hrpi priča u zbirci; skužio sam da mcn baš ne voli kad jedan autor ima više od jedne priče u istoj zbirci; ti i ja smo onda nadrljali :uzdravlje: )
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

pa.... niste vi nadrljali nego urednik. a eto, macan se nije pitao koliko ćemo autora uvrštavati u zbirku.
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Unread post by davors »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:PPS: Bahod, još jednom ti čestitam na osvajanju grand prixa! Jesi svjestan da ćeš zauvijek biti zapamćen kao pobjednik prve essekonske tiskane zbirke?
Ja bih rado dobio essekonsku zbirku... može mi ju netko poslati?

Davor
*Istria is a state of mind*
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

davors wrote:
SAMSUILUNOV OTAC wrote:PPS: Bahod, još jednom ti čestitam na osvajanju grand prixa! Jesi svjestan da ćeš zauvijek biti zapamćen kao pobjednik prve essekonske tiskane zbirke?
Ja bih rado dobio essekonsku zbirku... može mi ju netko poslati?

Davor
Javi se na pm s adresom! :uzdravlje:
Post Reply