Horror

Sudjelujete u literarnoj radionici pisanjem, čitanjem i komentiranjem priča

Moderators: Nimrod, niniane

User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

ire wrote:kako bi pobogu mogao zalutati s ovako podrobnim objašnjenjem?
vjeruj mi, ako se ja nisam zagubila, neš ni ti.
kajzerica ti je ko new york; sve su ceste vodoravne i okomite, barem u tom dijelu. ne možeš se izgubit. trust me, I know what I'm doin.
ti mozda znas, ali ja ne znam...
nema me.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Uz ispravku da ti od okretišta treba 6-7 minuta hoda. Ja sam od autobusa - stanica izme?u po?etka mosta i studentskog doma - do SFere hodao 8 minuta. Doduše, ja brzo hodam, ali od autobusa ima 50% više nego od tramvaja.
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Unread post by writer16 »

ok hvala na savjetima primjetio sam da znate da ?e biti o[?]tra konkurencija pa pitam kako znate tj moĹžete li mi re?i tko ?e biti u konkurenciji i re?i gdje mogu pro?itati njihove prija[?]nje uratke (pri?e ) da se ?isto informiram????? ipak ?u poslat pa [?]to bude nej bude nemam [?]to za izgubiti
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

samo urednici znaju tko je u konkurenciji, to se ne obznanjuje javnosti. ipak je ovo natje?aj :wave:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Unread post by writer16 »

ok a koliko ?e se autora tj pri?a objaviti ili je i to tajna?
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Da budemo precizniji, urednici ni ne znaju tko je sve u konkurenciji dok im ne do?u sve pri?e, a to ne mogu znati dok ne pro?e rok za slanje, dakle prekasno.

Što se ti?e "koliko", bit ?e kao i svake godine, mislim da je to oko 200 kartica teksta, plus-minus nešto. I od svakog autora samo po jedna pri?a.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

writer16 wrote:ok hvala na savjetima primjetio sam da znate da ?e biti oštra konkurencija pa pitam kako znate tj možete li mi re?i tko ?e biti u konkurenciji i re?i gdje mogu pro?itati njihove prijašnje uratke (pri?e ) da se ?isto informiram????? ipak ?u poslat pa što bude nej bude nemam što za izgubiti
Evo, za tvoju informaciju, ja ?u biti u konkurenciji.

Nisam baš detaljno ?itao postove pa ne znam za koju od navedenih zbirki pitaš, ali mislim da ?u svejedno biti u konkurenciji :ocasion:

To ne zna?i da ?u biti i u zbirci, ali biti ?u u konkurenciji.
Post Reply