Literarna radionica

Sudjelujete u literarnoj radionici pisanjem, čitanjem i komentiranjem priča

Moderators: Nimrod, niniane

User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Ekipa kako ide?
Meni neloše, al' mi se pri?ica nekako rastegla k'o pasje crijevo nikako da je fermam... 8)
Image
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Meni ono s komi?no[?]?u i nespretnim negativcem ba[?] nije sjelo. Smislila sam ne[?]to ali ne svi?a mi se :(
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

ja imam ideju ali nikako da sjednem i napišem nešto
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:cry: skrušeno molim sve boze za produljenje roka za lr
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

E j'bga... ni ja nisam stigo sve zmandrljat do kraja a baš mi fino krenulo ... odgoda bi mi baš fino sjela, legla i ?u?nula... 8)
Image
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

pridružujem se skrušenom moljakanju :roll:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

skrušeno molim sve boze za produljenje roka za lr
E
j'bga... ni ja nisam stigo sve zmandrljat do kraja a baš mi fino krenulo ... odgoda bi mi baš fino sjela, legla i ?u?nula...
pridružujem se skrušenom moljakanju
evo i ja se pridružujem[/quote]
Život je samo san na putu do smrti
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

I to opako velikom produljenju.... odgodi... oprostu od svih grijeha :oops: :cry:

Cijelo ovo vrijeme nisam napisao ni[?]ta, a sumnjam da ?u to u?initi i slijede?ih dana. Drugi tjedan mi je bukiran k'o [?]ipak, a onda putujem u Abbaziu (Opatiju) na, kako netko jednom re?e geek skupljanje WinDays, pa me ne?e biti.
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Ja sam poslala Krisu pri?u ali je ba[?] bez veze. Ako sam jedina koja je poslala i ako je problem u zadatku predlaĹžem da smislimo novi i onda probamo ispo[?]tovati rokove?

Ju?er sam gledala grupu cura u jednom kafi?u. Na osnovu izgleda sam bila sto posto sigurna da nijedna nema vi[?]e od 18 godina. Ali palo mi je na pamet - [?]to bi bilo da jedna od njih ima puno vi[?]e a izgleda mlada. Recimo, pri?a o osobi koja ima puno Ĺživotnog iskustva a odjednom na neki na?in dobije mladena?ki izgled. Kako bi se sna[?]la u dru[?]tvu i da li bi ljudi koji je prvi puta susre?u i komuniciraju s njom primjetili ne[?]to neobi?no u pona[?]anju? Da li bi to ta osoba doĹživjela kao prednost? Znam da tema nije originalana, ali mi se ?ini zanimljivom.
User avatar
Kris
Jedi Master
Posts: 228
Joined: 19 Aug 2003, 13:37

Unread post by Kris »

Može produljenje. Ajde do četvrtka.

Ja isto nisam stigao ništa napisati :(
You think of me as rats. You think of a thing known as The Air Force Survival Handbook, where it explains that if you cut off one of my heads --which is where the poison is -- you must then slit open the ventral side and continue the cuts to extend the length of each leg. Subsequent to this, the skin can be peeled off, the belly opened and emptied, the backbone split and both halves roasted on sharpened sticks over a small fire.
User avatar
Kris
Jedi Master
Posts: 228
Joined: 19 Aug 2003, 13:37

Unread post by Kris »

S obzirom na to da se priblizava Sferakon te da vjerojatno ljudi do cetvrtka nece stici napisati nista (kao npr. ja :/), produzit cu rok do ponedjeljka...nadam se da cemo do onda ipak uspjeti nesto napisati.
You think of me as rats. You think of a thing known as The Air Force Survival Handbook, where it explains that if you cut off one of my heads --which is where the poison is -- you must then slit open the ventral side and continue the cuts to extend the length of each leg. Subsequent to this, the skin can be peeled off, the belly opened and emptied, the backbone split and both halves roasted on sharpened sticks over a small fire.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

hvala, hvala
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Kris wrote:S obzirom na to da se priblizava Sferakon te da vjerojatno ljudi do cetvrtka nece stici napisati nista (kao npr. ja :/), produzit cu rok do ponedjeljka...nadam se da cemo do onda ipak uspjeti nesto napisati.
Sram te bilo, za Istrakon nisi produživo rokove :!: :!: :!: :twisted:
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Mislim nije da se bunim
Život je samo san na putu do smrti
Locked